www.sudzibas.lv 1a.lv nekvalitatīva prece

1a.lv - nekvalitatīva prece

Bija man piegādāts nekvalitatīvs printeris. Aizsūtīju atpakaļ. Pēc vairākkārtējiem zvaniem man paziņoja, ka printeris tiešām ir bojāts un man tiks nomainīts. Solīja atsūtīt jaunu. Piektdien atsūtīja - to pašu un vēl ''brauc'' man virsū, ka neprotu pieinstalēt. Šorīt it kā mani uzklausīja vēlreiz un solīja atzvanīt. Neko nevaru sagaidīt.

F funny 03.03.2014

Tika nopirkts Samsung telefons, kurš uzreiz nedarbojās kā nākas, 2x tika dots atpakaļ uz garantijas remontu, pēc "remonta" neviens defekts nebija novērsts, telefons joprojām nedarbojās pareizi. Aizpildīju iesniegumu un nodevu telefonu uz apmaiņu. Pagāja mēnesis, kura laikā viņiem bija man jāsniedz atbilde, taču, protams, ka no viņiem nebija nekādu zvanu, nekādu atbilžu.
Zvanu un interesējos pati, sola noskaidrot, sola atzvanīt, nedēļa paiet, nekā. Zvanu atkal, saka, ka neviens vēl īsti nav nemaz sazinājies ar servisa centru, kuram jānodod tālāk telefons uz garantijas apmaiņu.
Kas par cirku? Kas tas par servisu? Nebiju gaidījusi ko tādu no šīs firmas sagaidīt. Man pietiek, šovakar vēršos Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC).