www.sudzibas.lv 1a.lv Nekorekta informācija par bezmaksas piegādi

1a.lv - Nekorekta informācija par bezmaksas piegādi

Kad iegādājos datoru www.1a.lv nopriecājos, jo ikoniņa pie datora vēstīja: BEZMAKSAS PIEGĀDE. Arī pieņemot no manis pasūtījumu pa telefonu, darbinieks nosauca datora cenu, kas man skaidrā naudā būs jāsamaksā kurjeram piegādes brīdī.

Taču, kad ieradās kurjers, man tika pieprasīti papildus datora cenai LVL 3 par piegādi! Nodomāju - kādi blēži!

Kā man vēlāk izskaidroja www.1a.lv darbiniece, man vajadzējis vairāk iedziļināties akcijas BEZMAKSAS PIEGĀDE papildus informācijā! BEZMAKSAS PIEGĀDE notiek tikai līdz "DPD Paku Bodei"!
Mani absolūti neinteresē, cik maksā vai nemaksā pasūtītās preces piegāde līdz "bodei" - es tiku maldināta, ka datoru MANpiegādās par velti!

Izrādās - ir jālasa ļoti uzmanīgi, vai tikai aiz pircējam paredzētās labvēlīgās informācijas neslēpjas kāds āķis!? SLĒPJAS!

I

N nero39 15.10.2013

Vispirms vajag kārtīgi iepazīties ar apmaksas un piegādes noteikumiem, nevis gaidīt, kad ieliks visu info ar karoti mutē jau sagremotu. Iepērkos 1a, nav bijušas problēmas nekad.

; ;jgi;ygv v 19.10.2013

Uzraksti sūdzību PTAC. Ja bijusi vien ikoniņa ar uzrakstu "Bezmaksas piegāde" un nekādas bezmaksas piegādes nav bijis, tā ir maldināšana.

1a.lv Pārstāvja atbilde 04.02.2014

Sveiki. Paldies par Jūsu komentāru. Mūsu mājas lapā ļoti skaidri norādīti akcijas nosacījumi. Gan uzbraucot uz ikonas ir norādīta informācija par bezmaksas piegādi, gan sarkaniem burtiem izcelts atverot pašu preci. Tāpat arī pasūtījuma formā
ir vēlreiz norādīts kādiem piegādes veidiem ir bez maksas un kādiem ir maksas. Jebkurā gadījumā atvainojamies, ja Jums rādās pārpratums.