www.sudzibas.lv 1a.lv Prece nav origjināls no ražotāja!

1a.lv - Prece nav origjināls no ražotāja!

Man ir pamats domāt, ka 1a veikals tirgo preču klonus - lētākas versijas, kas ražotas Kjīnā. Vēlējos iegādāties ārējo cieto disku Toshiba. Internetveikala aprakstā nebija pilnīgs info, taču izlasot preces ražotāja pilnīgo preces tehnisko aprakstu oficiālajā mājaslapā biju droša, ka precei ir iespēja pārformatēties uz citu operētājsistēmu, Jo tur tā arī bija skaidri norādīts. Taču ar 1a veikalā pirkto preci tas nebija iespējams. Esmu droša, ka visu izdarīju pareizi step-by-step..
Kā var Viena un tā pati prece nedarboties vienādi!?! Naudas atgriešanas politika arī nav godīga, Jo apmaksu par preci veicu uzreiz.. Tad kādēł vińiem ir tiesības veselas 30 dienas naudu aizturēt!? Vairs nepirkšu neko no šī veikala!! Neiesaku arī citiem..

S smīkņa 25.08.2013

Nākamo reizi nevajag savu stulbumu reklamēt. Visi cietie diski formatējās vienādi, neatkarīgi no ražotāja, turklāt nepastāv tādi "ķīniešu" cieto disku kloni. Cieto disku ražošanā ir pietiekami liela konkurence, lai tie maksātu tik lēti, cik tie maksā. "Ķīniešiem" lētāk neko izveidot vienkārši nesanāktu.

Bet runājot par tiesībām aizturēt naudu, iemācies lasīt likumus, "gudriniec"!

Un vispār, ko nozīmē "pārformatēties uz citu operētājsistēmu"?

K Kristaps Ratnieks 25.08.2013

Ja, mani arī interesē, ko nozīmē "pārformatēties uz citu operētājsistēmu".