Meklēšanas rezultāti

Baltkom TV - Качество обслуживания ( Komentārs)

Ja vsem dovoljna!Bil sboj, tak eto provoda porezali! Za 2 4asa vse sdelali! Mozet vi daleko zivete? I kakuju aljternativu iskatj? Zdesj na eti aljternativi stoljko zalob!

Bixenon - bixenon.lv ( Komentārs)

bixenon.lv Zdrastvuite vse! prochital tut vashi komentarii i reshil tozhe podelitsa opitom. vsem Fomam neverujuschim i ostaljnim srazu gpovorju-eto ne rklamnij komentarij. kupil ja ksenon komplekt na svoi Volvo S80 i dlja blizhnego i daljnego sveta dva goda nazad. Komplekt Philips dlja blizhnego i chutj podeshevle dlja daljnego. Postavili mne eti komplekti v servise na Dzirnavu. I skazhu vam do sih por nikakih problem. Kstati dali garantiju tozhe, i kogda nado prohoditj TO, bez kakih libo pretenzii na...

Permanent Make Up - Обучение ( Komentārs)

Slushajte eto takoe urodstvo, dejstviteljno pornografija, devushki vi 4to :))))))kak takaja bezvkusica? pro to kak tam babki delajut pigment oreola eto voobshe otdeljnaja tema :D:D:D http://permanentmaster.ucoz.lv/_si/0/95842.jpg

L Lola 27.03.2011
Komentāri 15 Izglītība

Valmieras Slimnīca - attieksme ( Komentārs)

attieksme Pobivali bi vi ljuboj boljnice Evropi, klanjalisj bi na6im vra4am! I 4 4asa, pokazalisj bi s4astjem, 4o tak bistro!

kretini - delatj ne4ego ( Komentārs)

net . o4en6 xo4u poznakomitsa, pogovorit6 .

N ninona 23.03.2011
Komentāri 77 Pārējās

16. martā atkal krievi apkaro neesošo fašismu - Krievi atkal smieklīgi uzvedās ( Komentārs)

Man liekas, ka latviešiem nav nekādas apziņas, kas notiek... nekad es uz saviem šiem gariem komentāriem par šo tēmu nesaņemu no īstiem latviešiem argumentētu pretstatījumu manis teiktajam. Tas tiek pilnīgi ignorēts un atkal jādomā, ka latvieši ir tiešām aitu bars, kam nav sava viedokļa. Nevienam latvietim neliekas par vajadzīgu atvērt kādu rakstu vai vēstures avotu, lai tiešām pārliecinātos, ka tas, ko viņi skandina ir tiešām patiesība un kādi ir īsteni iemesli cīņai pret krieviem. Neviena...

S Sonya 17.03.2011
Komentāri 61 Drošība

Supernetto - nekvalitatīva prece ( Komentārs)

nekvalitatīva prece Kak eto ti 2 4asa polu4ku obmival?:) Tak ne obmivajut! S dlinnoj 6erstju! 8 kg vesit!

Dziednieciba - Ginekoloģija ( Komentārs)

Polnostju soglasna-Sunīte OTVRATITELNIJ vra4. Zapisalasj v polikliniku na prostoj osmotr, do etogo proverjalasj u drugogo vra4a-vsjo bilo v idealnom sostojanii.Potom pereehala v drugoj rajon i prishlosj idti v Kengaragskuju polikliniku. Neznala kakoj vra4 tam horoshij i zapisalasj k Sunīte. Zapisana bila na 9.00, 4tobi potom uspetj na rabotu. Vo-pervih ona prihodit v 9.00. Potom idjot v tualet i sidit tam pol 4asa, potom boltaet minut 15 s medsestroj i kogda ja uze voshla v kabinet i skazala...

Dato.lv - Обман и развод клиентов ( Komentārs)

Rakstu no DATO.LV vārda. Ļoti liela varbutība, ka augstākrakstītais ir konkurentu pirksts, jo, ja mūsu klients uzskata, ka problēma ir bijusi, tad vienmēr laipni gaidam mūsu veikalā, jo katrs klients tiek uzklausīts un situācijas (visas!) tiek atrisinātas. Savukārt, ja konkretizēt šo gadījumu - ja cilvēks nav lasijis vai jautājis par Turbocache tehnoloģiju (analogs ATI Radeon Hyper Memory), kas ir oficiāls ražotāju termins un tiek drukāts uz videokaršu iepakojumiem, tad mēs neuzskatām, ka vaina...

Double Coffee - apkalpošana ( Komentārs)

apkalpošana Interesno 4to vi tam delali v 3 4asa no4i? Normalnie ljudi v eto vremja vse spjat.Sami hodite po bordeljam, potom drugie vinovati.

SIA Mājīgais nams - Pārdevēju alkatība ( Komentārs)

Varu piebilst arī to, ka šis veikals, tā vadība, māna pircējus ar atlaidēm. Bijām noskatījuši TV galdiņu, bet uzreiz nepirkām, jo jāpaskatās arī citos veikalos kādas cenas. Galdiņu rezultātā nopirkām tikai pēc četriem mēnešiem citā veikalā, jo lētāk. Pēc kādas nedēļas šajā pašā "Mājīgais Nams" bija izkārtnes ar atlaidēm -50%. Cena galdiņam x2 un ar milzīgo atlaidi rezultātā tāda cena kā trīs mēnešus iepriekš!!

PBK - nejēdzīgā tulkošana ( Komentārs)

Sci6, zna4it uvazae6!

Valsts Policija - Bardaks ( Komentārs)

Bardaks ''Nabaga bomzis'' - nu to var rakstīt tikai tāds, kas ar š0 smirdoņu nekaunību nav saskāries. Slinkums, dzeršana, zagšana ir viņu bomžošanas iemesls, neviens cietums viņus nav izmācījis un tādus būtu jāžēlo? Jāžēlo policisti, kam darbs saistīts ar šīm smirdīgajām padibenēm

NS King - Kvalitāte,attieksme ( Komentārs)

Kvalitāte,attieksme Nezinu... man liekas ka NS King ir lētais veikals. Pērkat Ecco apavus un tur būs labāka kvalitāte. Vai arī vēl labāk pērkat apavus no ebay! Tas ir lētāk! Un kvalitāte arī ir laba! Latvijas firmeles vārās lai varētu ar BMW X6 braukt un māju Spānijā nopirkt un uzturēt... Tāpēc tas viss pie mums mega dārgi! Un ja grib lētāk, tad kvalitāte nekāda!

J Juris 13.01.2011
Komentāri 14 Apavi

Мошенник - Oļegs Ungurs ( Komentārs)

BRĪVĪBAS GATVE 443-6, Auto MERCEDES BENZ S500 GK -3338 DA ETO EVO STARIJ ADRES ON TAM BOLWE NE ZIVET BANKI VISILILJI, ETO KVARTIRA BILA ZALOZENA V BANKE PO ETOMU ADRESU!A MERCEDES U NEVO UZE TOZE ZABRALJI BANKI, BIL EWE MERCEDES A170-NU KUDA ON EVO DEL NEIZVESTNO!MOZET KU DA ZDAL NA WIROT ON MOZET!ON VSE IMUWESTVO POZAKLADIVAL I VSE DENGI PROIGRAL V KAZINO, ON O4ENJ MNOGO NARODA POKIDAL NA DENJGI I NEMALIE SUMMI!JA VOOBWE UDIVLJAJUSJ KAK ON EWE ZIV! PO4EMU EVO NE SAZAJUT VOT ETOGO JA NE PONIMAJU!

L LATVIETIS!:-) 04.12.2010
Komentāri 47 Īre

Мошенник - Oļegs Ungurs ( Komentārs)

UNGURS OĻEGS, Dzīvo BRĪVĪBAS GATVE 443-6, Auto MERCEDES BENZ S500 GK -3338

L LG 25.11.2010
Komentāri 47 Īre

Квартира - Махинация аренды квартиры ( Komentārs)

UNGURS OĻEGS, Dzīvo BRĪVĪBAS GATVE 443-6, Auto MERCEDES BENZ S500 GK -3338

L LG 25.11.2010
Komentāri 14 Īre

Veikals "Simba" - ( Komentārs)

Pastāvīgi iepērkos, un iesaku saviem paziņām veikalu'' Simba''.Pats nedaudz noņemos ar santehniku.Pa 15 gadiem esmu savā dzīvoklī nomainijis 4us boilerus.Ir dārgs noplīsis un lēts.Pat prezervatīvs nav 100% drošs.Veikals labs, pārdevēji saprot, ko tirgo, kondicionieris utt.

V Viktors 16.11.2010
Komentāri 23 Būvniecība

BSA - BSA ( Komentārs)

BSA Man ir jautājums par STA (Sociālo tehnoloģijas augstkolu) vai tas sertifikāts IES der ES( mājas lapā rasktītas ka der Londonā), ka arī vēlos uzzināt atsuksmes par š0 augstskolu( tieši tiesību zin ātnes fakultātē) Pladies par atsaucību!!!

K Kristy 02.08.2010
Komentāri 5 Izglītība

BSA/BKI - Administrācija ( Komentārs)

Administrācija Man ir jautājums par STA (Sociālo tehnoloģijas augstkolu) vai tas sertifikāts IES der ES( mājas lapā rasktītas ka der Londonā), ka arī vēlos uzzināt atsuksmes par š0 augstskolu( tieši tiesību zin ātnes fakultātē) Pladies par atsaucību!!!

K Kristy 02.08.2010
Komentāri 8 Izglītība