www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Kāda jēga no 4z autobusa?

Rīgas Satiksme - Kāda jēga no 4z autobusa?

Kāda jēga no 4z. autobusa? Kurš brauc tikai darbadienās un ļoti reti. Tikai 5 reizes brauc no centra līdz Zolitūdei un atpakaļ vēl, kas reāli ir drausmīgi maz. Es iesaku Rīgas satiskmei slēgt 4z. autobusu, jo no šī autobusa nav nekādas jēgas. Pietiek ka no centra līdz Zolitūdei var nokļūt ar tādiem biežiem autobusiem, kā 8., kurš brauc no stacijas laukuma un 53. autobusu, kurš gan brauc no Esplanādes, bet tuvu centram. Tāpēc iesaku lai 4z. autobuss tiktu slēgts vai palielināt reisu skaitu. Vēl labāk, lai brauktu arī brīvdienās.

J judzin 28.09.2012

Pati interesantakais- ja 4z autobuss no Zolitudes galapunkta ir aizbraucis pirms tevis- droši ej pari sledem (Zolitudes dzelzceļa stacija), plus 500 metri ar kajam un vari apsesties tajā paša bus-a pietura Imantas 7.linija. Rēķini pats- šo gabalu viņš pēc saraksta brauc 15 minutes- pat invalids vār paspet. Palieliniet 4 maršruta reisus- noņemet to autobusa liniju- vienigais autobusa maršruts ar burtu- neviens nezin kad un kur viņš brauc- jo autobuss reali pūse no sava darba laika ar diviem pasažeriem stāv korķi uz Imantas dzēlzceļa parbrauktuves un vēl citiem transpotra līdzekļiem trauce- tur viņam jataisa pagrieziens no Jurmalas gatves uz Zolitudes ielu- bet vaditaji baidas to darit atri un stāv līdz pašam beigam kamer visi neapstasies.