www.audi-style.lv Jonix - Viltus meistars

Biju aizbraucis pie šī izslavētā meistara, bet esmu vilies. Nopirku Bosio race 520 sprauslas, uzliku savam Golf, aizbraucu nočipot. Atsauksmes labas audi-style.lv, bet kā vēlāk nopratu, tikai no moderatoriem un adminiem, kas ir ar viņu uz vienas rokas. Kā izrādās arī forumu viņš ir nopircis savai pašreklāmai.
Problēmas sākās pēc chipa. pabraucu un sāka raustīties tukšgaitā. zvaniju un teicu. viņš saka, lai brauc pie viņa, visu sataisīs. braucu atpakaļ (ceļš 55km uz vienu galu). kaut ko izdarās, ieliek kompi un saka, ka viss bus o.k. LAbi, braucu majas, bet pec laika nākamās problēmas. Ātrāk par 100 nevar pabraukt normāli. Zvanu atkal un viņš tik atkal saka, lai brauc, tikai laika tagad nav un pec nedelas aptuveni.
Apnika man tas, aizbraucu pie konkurentiem un viss pec parregulesanas bija o.k. nobraukaju liekus 330+km un vel diviem cilvekiem jamaksa un vēl savs iztērētais laiks braukājot 3x. Ta ka uzmanieties no šī darboņa. Negatīvos postus ātri izdzēsa no www.audi-style.lv. Labi izstrādāts biznesa projekts. Nokāst tikai naudu. Protams, nekur netiek afišēts, ka forums pieder viņam.
Sapratu, ka arī konkurentiem tur ir liegta pieeja.

J Jonix 30.12.2012

Konkurenta mēģinājums nomelnot - nepamatota antireklāma. Šāds klients nekad pie manis nav bijis.

Edgar, tā pat lielākajai daļai, kuri seko maniem darbiem līdzi, ir skaidrs ka tas esi tu. Lai ko tu mēģinātu, sliktā slava iet pa priekšu tev, nevis man.

U user@a-s 30.12.2012

Andriit. Kāds Tev ir lietotāj vārds audi-style.lv? un kad un kurā tēmā kaut ko esi rakstījis? Šobrīd informācijas ticamība ir apšaubāma.

W wronged 30.12.2012

arī antireklāma ir reklāma . Par jonix itin neko sliktu neesmu dzirdējis no paziņu loka, kuri uzlabojuši autiņus pie viņa.

W waarna 30.12.2012

Pilnībā nepiekrītu! Jonix ir slidena persona, ja pasērfot pa citiem fotumiem : burnout.lv (kā piemērs), tad var noprast ka iet vaļā totāla aprunāšana - Jonix izdarībām.

Audistayle.lv kādu laiku atpakaļ meklēju atsauksmes un viedokļus par audi a6 c6 4.2 benzīns+gāze. Personīgi man patīk attieksme pret cilvēku un viņa īpašumu, tad nu ja iet runa par gāzes iekārtu meistariem - viennozīmīgi m7sport.lv.

To arī prasīju, kur labāk likt, mazliet izklāstīju savu viedokli par m7sport.lv, man piebiedrojās darži forumieši. Citi "vietējie" sāka uzbrukt un teikt, ka jonixam vislabākā. Sākās mikli strīdi. Rezultātā visas šīs sarunas ir dzēstas, forumi - dzēsti.

Par ko tas liecina - spriežam paši.

M Matejs 31.12.2012

Tiešām pilnīgis izdomājums. Jau ilgstoši sadarbojos ar Jonix un man ir tikai labākās atsauksmes par viņu un viņa darbu. Man pašam pieder serviss, kurā Jonix bieži ciemojas, lai palīdzētu ar dažādiem elektroniskiem jautājumiem, kuros mūsu elektriķis netiek galā un varu apgalvot, ka viņu esmu diez gan labi iepazinis. Esmu arī pārliecināts, ka stabili lielākajai daļai, ja ne visiem, kuri ir saskārušies ar Jonix pakalpojumiem ir pamatoti vislabākās atsauksmes.

Zinu arī kādēļ parādās šāda melīga informācija internetā - Jonix ir ļoti labs speciālists savā nozarē, vienmēr palīdz ar padomu un ļoti cilvēcīgu attieksmi, vairākiem konkurentiem tas traucē (lasīt aizplūst klientūra) un viņi izmanto visdažādākās nomelnošanas un apmelošanas metodes, tikai lai parādītu sevi labākā gaismā.

No mana skatu punkta spriežot šos melus ir sacerējis viņa konkurents Kaross, jau ilgu laiku caur klientiem un arī internetā es dzirdu kā viņš ar visdažādākām, pārsvarā bērnišķīgām metodēm, cenšas nomelnot labu speciālistu.
Es nezinu kas tieši starp viņiem ir noticis, bet uzskatu, ka vainīgs ir bijis pats Kaross, jo sen atpakaļ ir sanācis iepazīties arī ar viņu, viņa attieksmi pret apkārtējiem un produktu ko pats tirgo.

Pielikumā attēls ar iespējamo vaininieku augstāk minētajai apmelošanai, lai zināt no kā uzmanīties.

S Sir Raitis 31.12.2012

Esmu bijis pie Jonix ar visu izņemot mājas televizoru, attieksme ir super, un cilvēks ir kompetents jomā ar ko nodarbojas,
tikai labākās atsuaksmes par Jonix.

‍‍‍‍‍ 01.01.2013

Nezinu neko siikaak par sho gadiijumu, bet par Jonix man ir tikai pashas labaakaas atsauksmes.
Esmu bijis pie vinja vairaakaart un iesaku arii saviem draugiem. Vinja lieliskaas zinaashanas un saprasanu auto jomaa paraada arii tas, ka vinsh atrada vainas, kuras pat bosch servisaa neredzeeja.

Jonix - nesatraucies par siiku bleezu meeginaajumiem Tevi apmelot. Taa pat Tava labaa slava iet Tev pa prieksu un klientu nekad netruuks.

--Aigars--

P plicis 01.01.2013

Nezinu par Jonix, bet par Matejs rakstīto Kaross gan zinu. Ir bijušas vairākas darīšanas - remontēja man auto. Cilvēkam cepuri nost. Konstatēja vainu, ātri salaboja un cenas arī bija man pieņemamas. Tikai tie labākie vārdi. Neko par kādu cilvēku nomelnošanu no viņa mutes nedzirdēju.

B boomaster 02.01.2013

Man draugs bija aizbraucis ar s4 aan pie jonix, taču viņam jonix nespēja palīdzēt-bija problēmas ar aizdedzes karti, ko arī jonix nespēja izskaidrot, bet par darbu naudu tā arī nepaprasīja-tik cik iztērēta degviela un laiks.
Tur pretim Kaross tika ar šo problēmu galā un vēl samazinēja patīkami degvielas patēriņu

‍‍‍‍‍ 02.01.2013

Jonix nepazīstu. Biju pie Kaross chipot golfu un čipojot sačakarēja turbīnu, motors aizgāja razonsā un beigās arī klaņus salieca. Kā man pēc tam paskaidroja, tādu motoru pat cipot nedrīkštēja. Karosam to vajadzēja redzēt.

L Liepiņš 02.01.2013

Pie Jonix čipoju Opel Vivaro 2.0CDTI, ar sniegumu esmu ļoti apmierināts. Pieauga ne tikai jauda, bet arī jūtami samazinājās patēriņs ~10-15%. Jonix ieteica draugi, kuri paši bija pie viņa bijuši. Rezultāts ir pats labākais!

A andriits 02.01.2013

Jonix pats ieradies un savacis savus comus audi-style adminus lidzi.
Redzot to kas notiek audi-style.lv un palasot citur interneta nebrinisos, ka ari pats tos profilus ir saveidojis un sarakstijis.
Nesauc mani Edgars un atmina tev ari slikta. biju vasaras sakuma pirmo reizi.
Pec tam aizbraucu pie Turbochipa un nevienu bridi nenozeloju.
Tad ari uzzinaju par Jonix labajiem darbiem un konkurentu padzesanu no foruma un vispar lietotaju redigjesanu.
normals meistars ja butu parliecinats par sevi un saviem darbiem nekad ta nedaritu. un ta viltus samakslota reklama ir vienkarša cilvēku čakarēšana. Viņam interesē tikai nauda un viss. Trenējās uz citu mašīnām.
Par Karosu esmu tikai lasijis, pie vina nav sanacis but un laikam ari netaisos vairak eksperimentet. Istu meistaru esmu atradis.
Admini variet nomierinaties, manus postus taja vietne nedzesat, bet skaidri bija redzams, ka citu lietotaju posti pazud.
es pats tur tapat vairs nerādīšos, jo tapat nav skaidrs kur tur patiesiba, kur meli. Viss tiek samaksloti sadzests, iztirits vai pat vel parrakstits.

P Pēcis 04.01.2013

Nedomāju ka Jonix ir tik stulbs un nevar saremontēt elementāru raustīšanos tukšgaitā. Vai nu tur ir bijis dzelžu defekts vai šī ir nomelnošana no konkurentu puses.
Es sliecos uz otro gadījumu, jo vairāk tādēļ, ka esu redzējis Jonix darbībā.

S Slurp 07.01.2013

Jonix man izlaboja cita meistara radītās problēmas. 3.0TDI slēdzu nost DPF un pēc tā mašīna uz vietas sāka dūmot bet kļūdu nekādu nebija. Viņš salaboja problēmu un tagad mašīna vairs nedūmo jau 7000km. Samaksāju mazāk kā otram meistaram bet rezultātas strādā.
Tad kad prasiju forumā par DPF problēmu man privāti uzrakstija tāds Kaross un rakstīja negodīgas lietas par Jonix. Tā kā arī mani ir mēģinājuši negodīgā viedā izstumt no biznesa, es aizbraucu pie Jonix un esmu ļoti priecīgs par savu lēmumu. Tagad plānoju braukt arī čipot.

Jonix paldies Tev par profesionālo atieksmi un labo humora izjūtu.

Antons

T Treviss 18.04.2013

Esmu bijis pie Jonix un esmu ļoti apmierināts ar rezultātu un sniegumu. Jonix man ieteica cilvēks, kurš senāk strādāja Audi centrā par galveno mehāniķi un pats nevarēja atrisināt problēmas ar savu un manu auto.

Domāju, ka Jonix ir ne tikai ļoti labs mesitars un pārzin savu darbu, bet arī atsaucīgs un komunikabls cilvēks, kuram klients ir pirmajā vietā nevis paša labums.

Pirms braucu pie viņa pameklēju arī google un yandex.ru atsauksmes par Jonix un vienīgais, kas centās parādīt negatīvā gaisotnē bija Kaross ierakst. Pārējās bija tikai vislabākās atsauksmes un informācija kur Jonix palīdz problēmu gadījumos. Es gan nezinu kāds ir background šādai rīcībai, tomēr tā ir acīmredzama vēlme pazemot labu meistaru.

S satanz9 14.05.2013

Es par Jonix-pats čipojos, nekādu problēmu, man patīk atieksme pret klientiem, viņam ir sistēma kā strādāt, personīgi nevaru ciest neorganizētus cilvēkus piemēram:
pagājušo nedēļ biju aizbraucis pie INC, slēdzām pie kompja (visu cieņu viņam, ļoti labs speciālists), bet ..., sarunātajā laikā viņa nebija, domāju jau braukt prom, jo 1h jau gaidu, pēkšņi uzrodās, izbraukājām ar auto kādas 30 min, cēlām uz pacēlēja 30 min
( tas laikam bija cenas uzsišana), kaut ko viņš tur meiģināja saskatīt, paskrūvēt nezinu īsti ko un rezumē pusbeigts EGR, labi, bet kādu pusgadu atpakaļ biju pie Jonix tieši ar to pašu mašīnu, INC es to neteicu, vienkārši gribējās redzēt divus Guru darbībā, Jonix prasīja 10 min pateikt to pašu ko INC un samaksāju Jonix 2 mazāk.
Par Kaross, tas man liekas kā sīkais uzvedās, tapēc arī pie viņa nebraucu, palasot viņa postus, jau sapratu ka tam vēl bērnība di.sā spēlē, bet nesaku, ka slikts meistars, vienkārši nemāk strādāt ar cilvēkiem un tapēc zaudē viņš Jonix.

S satanz9 14.05.2013

G guncha 06.09.2013

Kaross laboja viena Pārdaugavas kantora darbu, kad chipošanas raustījās apgriezieni tukšgaitā.
Problēmu atrada un arī jaudu palielināja.
Nomelnošana ir vajadzīga, lai izgrūztu spēcīgu konkurentu

Z Zancuks 13.09.2013

Ar Pēteri (Jonix) man bija labākais sekss manā mūžā. Satikāmies studiju gados dažus mēnešus. Ļoti juteklisks un rūpīgs mīlnieks. Labprāt vēl kādreiz ja Viņam būtu laiks un gribēšana :)

H Huss 16.09.2013

Kaross ar Jonixu atkal taisa haju BMW Power. Lohi, kad tas reiz beigsies?