www.audi-style.lv Jonix - Viltus meistars

Biju aizbraucis pie šī izslavētā meistara, bet esmu vilies. Nopirku Bosio race 520 sprauslas, uzliku savam Golf, aizbraucu nočipot. Atsauksmes labas audi-style.lv, bet kā vēlāk nopratu, tikai no moderatoriem un adminiem, kas ir ar viņu uz vienas rokas. Kā izrādās arī forumu viņš ir nopircis savai pašreklāmai.
Problēmas sākās pēc chipa. pabraucu un sāka raustīties tukšgaitā. zvaniju un teicu. viņš saka, lai brauc pie viņa, visu sataisīs. braucu atpakaļ (ceļš 55km uz vienu galu). kaut ko izdarās, ieliek kompi un saka, ka viss bus o.k. LAbi, braucu majas, bet pec laika nākamās problēmas. Ātrāk par 100 nevar pabraukt normāli. Zvanu atkal un viņš tik atkal saka, lai brauc, tikai laika tagad nav un pec nedelas aptuveni.
Apnika man tas, aizbraucu pie konkurentiem un viss pec parregulesanas bija o.k. nobraukaju liekus 330+km un vel diviem cilvekiem jamaksa un vēl savs iztērētais laiks braukājot 3x. Ta ka uzmanieties no šī darboņa. Negatīvos postus ātri izdzēsa no www.audi-style.lv. Labi izstrādāts biznesa projekts. Nokāst tikai naudu. Protams, nekur netiek afišēts, ka forums pieder viņam.
Sapratu, ka arī konkurentiem tur ir liegta pieeja.

W Wlbr 24.10.2013

Kaross nevarēja saregulēt 2.5 dīzelim aizdedzi, aisūtīja pie cita meistara, kurš tika galā 5 minūtēs un pasmējās par nevarēšanu.

I ivo21 01.06.2015

Karos 6 gadus atpakaļ bija pilnīgs āmurs. Kad runa gāja par overboost karos ar ironiju prasija vai turbīna palikusi pati no sevis lielāka ka pārpūš. Tie kas ņemas ar mašīnān sapratīs kādā līmenī jābūt lai nesaprastu. Tagad viņš skaitās čipu un diagbostikas spečuks. Apšaubāmi. :(

R ri4y 01.06.2015

Idiotam jābūt, lai nesaprastu, ka te notiek reklāma, jo visas pozitīvas atsauksmes ir ievietotas profila reģistrācijas laikā un pēc tam nevienas reizes lietotājs nav bijis online. Negatīvajām atsauksmēm, gan tā nav!

A arw 26.06.2015

Pats braukāju ar čipotu TDI no Jonix. TIkai tās labākās atsauksmes! Draugiem ir čipojis, viss ideāli. Palīdz arī ar informāciju, lai gan to varētu nedarīt! Super..

I Ivo1982 11.07.2016

Savu audi apkopju Ropazos pie Baibaka, nav nekadu problemu, motors iet, zobsiksna ir vieta, skruves pari nepaliek! Ja iztrukst informacija vai vajadzigs padoms seko zvans Jonix un viss tiek atrisinats, nav skops, pasaka prieksa, izskaidro, jo audi dzinejiem nianses ir daudz, visas nevar zinat! Cepure nost, cali strada ka cimds ar roku, ja netiek gala telefoniski,tad brauc pie jonix un problemu nav! Dzirdetais par kaross, neviesh uzticibu, dargi! Nevienu nenosodu!

J Jurciks 04.09.2016

Braucu jau 4 gadus ar čipotu 2,5 tdi dīzelīti pie Jonix.Puika uz goda,par čipošanu samaksāju,bet kad vajadzēja pēc sajūga maiņas aizbraukt atkal pieregulēt čipu,pat naudiņu nepaņēma.Cepuri nost meistara priekšā!
Bija arī saskarsme ar Karosu ,pēc sava dīzeļa zobsiksnas maiņas kautkā nevarēju palaist,kad pieleca galīgi negāja.Atbrauca Kaross pabūrās un teica ka nevarot palīdzēt,ka viss ir slikti ar aizdedzi.Aizbraucu uz citu servisu,džeki vienkārši pagrieza sūkni un viss aizgāja kā vajag.Vot i meistars Kaross pats pēc tam pateica man ka nolohojās :)

B bakugans62 24.01.2017

tas jonix vispār tas tāds ir. savu vārdu pat nekur nav pieminējis. kko jau gudrojas audistyle forumā,bet salīdzinot ar kaross kur redzami ir viņa paša uzbūvētie auto utt,tam jonixam nav nekā.pat viņa jēbli netā neatradīsi. čiptūneris skaitas,cik reizes raxtiju un zvanijis ar tiku,nemaz neatbild kad gribēju uzmest čipsi autiņam.kaross momentā atbildēja,pateica cenu un sarunāju laiku,tpc arī pie viņa aizdzinu un turpmāk arī tur dzīšu jo problēmu nebij nekādu! tiesa,meistars tāds kluss,nedaudz iedomīgs liekas,lieki neko nestāsta un ja pajautā tā baigi neatbild.kā saka negrib baigi sarunās ielaisties. tas man nepatika. varbūt nodomāja ka kāds konkurentu spiegs:D bet ja jau ciemošos biežāk,tad ganjau klaču uzsist varēs! tā kā es atbalstu Kaross chiptūneri nevis kkādu jonix,par kuru netā nav pat info kā viņš izskatās

᷾᷾ 15.02.2017

Pilns Remap.lv facebook profils ar Jonix sabūvētajiem auto vai auto, kuriem viņš ir stāvējis klāt.
Arī Streetstock dragreisos atbilstošajās klasēs faktiski visām automašīnām, kuras tiek pie diplomiem faktiski visām ir Jonix vai Remap.lv uzlīmes logos.

Tā kā par paveikto cilvēks noteikti nevar sūdzēties.
Nevar sazvanīt? Nezinu, ja kādreiz nav telefonu pacēlis, vienmēr ir atzvanījis... varbūt zvanīji brīvdienās vai ārpus darba laika... padomā..

Manuprāt, drīzāk pats kaross ir veicis pēdējo komentāru vari arī kāds, kuram Jonix uz varžacīm kāpj un traucē strādāt.
Katrā gadījumā ne par velti kaross nepārtraukti reklamējas gan radio, gan internetā, gan pērk rakstus dažādos portālos par sevi. Par jonix var tikai forumos izlasīt, bet pieraksts uz darbu veikšanu pie jonix tā pat ir ilgāks kā kaross.

K klinots45 19.02.2017

Tad jau zajebis

B Bluķis 11.10.2017

Esmu bijis pie Jonix, Kaross un INC.
Pie Jonix 2x, ar pirmo apmeklējumu biju apmierināts. Otrajā reizē pēc remonta sākās problēmas, kopš tā brīža neatbild uz maniem zvaniem un privātajām ziņām forumā. Nācās griesties pie cita speciālista un dēļ tā izdot vēl 120eur.
Pie Kaross uz diagnostiku, bez rezultāta.
Pie INC uz diagnostiku, kur diagnozē bija tuvu patiesībai.