Meklēšanas rezultāti

Krāpniece - Mawennica ( Komentārs)

uvazaemaja administracija eto ne kleveta eta devuwka pitaetsja sebja opravdat 4to ona jako bi ne kogda ne 4ego ne brala u 4uzih

E Elena30 20.10.2013
Komentāri 5 Drošība

Veselība un Skaistums - Prasa priekšapmaksu, ar naudu pazūd bez pēdām ( Komentārs)

Prasa priekšapmaksu, ar naudu pazūd bez pēdām **iemācaties nekad nenorēķinaties pirms preces saņemšanas !!!** varbut paradisiet vienu majas lapu (vietejo, vai arzemju), kur tas ir iespejams??? Ja velaties norekinaties pec precu sanemsanas, laipni ludzam Maximaa vai Rimii. Vai Kolonnaa, ja gribas X3 parmaksat.

Tele2 - ATTIEKSME PRET KLIENTIEM ( Komentārs)

ATTIEKSME PRET KLIENTIEM kad būs ieteikumus par iPhone 5s? Tele 2 ir tāds piedāvājumos?

Tele2 - ATTIEKSME PRET KLIENTIEM ( Komentārs)

ATTIEKSME PRET KLIENTIEM Hei, ka jau ir iPhone 5s? Ir būtiskās atšķirības?

elementhus - Uzmetēji ( Komentārs)

Raitis Macāns un Ivars Kalnups, ka arī vairākas firmas, kuras viņiem pieder - KRĀPNIEKI. Sola paradīzi Skandināvijā un naudu, bet finišā gandrīz elle pie sasistās siles un cilvēki vēl lielākos parādos nekā bija. Ja ir velme pa velti pastrādāt, tad ELEMENTHUS īsta vieta :) Gan jau drīz viss nāks pāri viņu galvām un jaunie BMW X6 un M6, kas iegūti par apkrāpto cilvēku sviedriem nonāks izsolē!!! VID un VDI nesnauž, bet Jūsu nodokļu parādi aug! Bet Jums kungi nodokļus maksāt nepatīk! Drīzumā gaidiet ciemiņus!

Erebuni - Luchshe pojdu na darzcima ( Komentārs)

Attieksme vienkārši graujoša-tik nelaipna un it ka jau no sakuma jajutas pat kaut ko parada. Nerunasim nemaz par "ludzu" vai " paldies". Laikam ipasi apkalpo tikai BMW X6 klientus. Ediens garsigs, neskatoties uz to, ka 40 min jagaida un vel pec piezvanisanas...vel jagaida un jasajutas vainiagm.

Meta - Bojāta prece ( Komentārs)

Bojāta prece Totis vini pardod meslus pa leto, bet lidzigus meslus citos veikalos pardod x5 dargak (piem. Zaraa vai Lindexaa).

Zaķumuižas ūdens - Attiecība ( Komentārs)

Kad ieraudzīju saziņas līdzekļos par jaunās rūpnīcas atklāšanu, nodomāju, tie gan bieži ver vaļā rūpnīcas, jo pie mums Garkalnē jau 2012. gada vasarā palaida vienu tādu, bet, kad iedziļinājos, izrādās, ka tā ir tā pati rūpnīca pie mūsu mājām. Par iepriekšminēto kvalitāti un attieksmi pret darbiniekiem gan nezinu, bet to, ka mūsu ciemā, kur 6 gadus atpakaļ tika izbūvēts jauns asfalta ceļš, tagad ir tikai palikuši gruveši. Uzņēmums nekaunīgi izmanto mūsu ceļu, kurš ir paredzēts līdz 7 tonnām...

Remob.lv - mobīlā remonts ( Komentārs)

mobīlā remonts Par so firmu neko sliktu nevaru teikt. Nesen devu viniem remonta savu Galaxy S3. Divas nedelas pi viniem noguleja.bija saplisis ekrans. Viss ideali strada tikai viens minus, korpusa krasas atskiras. Nu tas ir nieks. Galvenais ka strada.

Birutas Mageles Starptautiskā Stilistu Skola - Maksā naudu, bet nekā! ( Komentārs)

Beidzu B.Mageles skolu 7us gadus atpkal un veel sodien, liekaas, ka trauma uz muuzu...:) Pati neko nesaprota, resna, eed tikai ponchikus, sluuc pa griidu un tikai komandee visus kaa taads despots.Pasniedzeeji iebiedeeti, iisti pashi neko nesaprot, Ieva Paskevicha(nu jau Denisa skirtaa sieva, ak, vai, cik zeel:)))))uz visiem skatijas no augshas ar smiinu uz sejas...dushas tieshaam tikai 2as bija jau tajos laikos, izskatas, ka Birutina neprotaas par lielo piki vismaz telpas pamainiit uz...

L liigas 16.05.2013
Komentāri 189 Izglītība

Valeo - Lor dakteris ( Komentārs)

Cien. X6669, smagi atzīt, bet pirms kāda laika esmu "aplauzusies" pati savā nostājā attiecībā pret Dr. Palmbahu. Par "naudas došanu ķepā", par to, ka "bērni nav vainīgi" pie Dr. Palmbahas noskaņojuma maiņām Jums ir taisnība. Pirms kāda laika nomainījām dzīves veidu - pievērsāmies homeopātijai. Ceru, ka nevajadzēs tik bieži griezties ne pie viena LOR. Lai veicās Dr. Palmbahai - ļaunu prātu uz viņu neturu. Ļaunums tikai "saēd". Un Jums priekš polietes ir ļoti laba valoda! Atvainojos, ka apšaubīju to... Lai mums viesiem veseli un laimīgi bērni!

Latvenergo - Soks ( Komentārs)

Soks Pipars, X100 reizes. LOL.

Tallinas 81 - namu saimnieki ( Komentārs)

smiknja ja nabljudaju za toboj i vizu kazdij tvoj wag.ty xo4ew sebe problemi ja tebe ustroju!!!

Akategorija.lv - Negodīgs instruktors ( Komentārs)

Negodīgs instruktors Aldis Vēveris Izskatās pēc konkrēta konkurenta darbiņa. Sarakstītas ir pilnīgas muļķības. 1.Mācu braukt ar moci, turklāt ne tikai lai var kaut kā izvilkt eksāmenu, bet pārliecinoši braukt arī pēc tā. 2.Par kursantu trūkumu nesūdzos. Darbu sāku 6.00 no rīta, beidzu 22.00. 3. Manis sniegtais zināšanu līmenis ir viens no augstākajiem valstī. To varu sniegt saviem kursantiem tāpēc, ka pats esmu kaislīgs motobraucējs. Atšķirībā no vairuma instruktoru, kas paši tiesības nolikuši padomju gados, vai...

Valeo - Lor dakteris ( Komentārs)

Cien. X6669, ja Elīna Frišmane tiek saukta par Dr. Palmbahas draudzeni, kas viņu itkā aizstāvot, tad Jūs tikpat labi var nosaukt par viņas konkurenti, kas cenšas nomelnot. Bet spriežot pēc teikumu uzbūves un pareizrakstības, rādās, ka neko daudz skolās nav iets, tā kā visdrīzāk daktere/dakteris nebūsiet. Lasu augstāk pievienotos komentārus un atsaucu atmiņā vizītes pie Dr. Palmbahas. Atceros gan prieku viņas sejā, kad bērnam pēc pāris skalošanām redzami uzlabojumi un nav jādzer AB, gan...

Oleg Krishtal - мошенничество ( Komentārs)

realnij ostap bender :)) kjipa investor, kjipa kontakti kak putinu, a v realnosti prosto idjot i pizgjit vsem o tom kakoj krutoj :)) Aktjor kotirj is sebja delajet oligarha :). Jezdil a s BMW 740li na lizinge (DV-6000 imo)/ X5, ohrana 3 cheloveka, ushol ot zheni chtobi jebatsa s assistenkoj :))) koneshna eto vsjo bil iz deneg, kotorih zvjal "dlja investicii" ot drugih. I investor on ahujennij - dal 100 000 EUR, zvjal 200 000 EUR :D ispolzujet ASK Credit Groupp, ASKO Capital, Kick-starter, true-vision, technoterra i tak daljee :))

Bite - "Draudzīgā kompānija" ( Komentārs)

'Draudzīgā kompānija' Nu patiešām nevajag dzīt zosis !!! iet jau runa arī par to CIK MAKSĀ tās bezmaksas sarunas uz visiem tikliem Lv no lmt pieslēguma un vai bez ierobežojuma ???... nestāsti ka lmt ir pieejams kads no pieslēguma veidiem kur 3s uz jebukuru citu operatoru zvanot un savā tīklā bezmaksas sarunas un sms par 1.49ls menesi ... un bez maksas ir līdzsavienojums, numura noteicējs, sīka izdruka par sarunām, numura slepšana un citi pakalpojumi !!! BITE labākā patreiz Latvījā +++++ !!!

Tele2 - Rekins ( Komentārs)

Rekins raxtu vēlreiz ! protams katram pašam ir jāizdomā un jāizvērtē kurš labāks operators kam biežāk zvanīs utt.bet tele 2 krāpjas ļoti bieži suta mistiskus rēķinus kas ir domāti citiem kļūdas utt. atkal par Biti ir daudz plusi ka piemēram bezmaksas izdrukas sīki un smalki ko visu neabonējot vari aplūkot piereģistrējoties Bites majas lapa kā pieslēgumiem tā arī sākum kartēm. bite ari informē par sasniegtajām sumam ko esat uzlicis. un visu pats vari kontrolēt neizejot no mājām ( pariet uz citu tarifu...

Gundega Briuka pii Matejs - Uzmanieties! ( Komentārs)

:) Dace, nokaunieties! Jūs pati aizgājāt no Mateja skoliņas vai ar Jums vairs nepagarināja līgumu? Es kā mamma priecājos par jauno mūzikas skolotāju. Un par š0 - "bērniem ir pieejams ļoti nabadzīgs modernu materiālu skaits ar ko darboties" - prasības ir dažādas. Ja galvenais ir pēc iespējas vairāk spīguļojošu un skanošu plastmasas mantu, tad jā - šī skoliņa nav īstā vieta, ko izvēlēties savam bērnam. Nezinu, kas vēl varētu būt par pretenzijām. Bērni iemācās lasīt, rakstīt, rēķināt nepiespiestā veidā. Šo es ļoti novērtēju!

S spulga 08.01.2013
Komentāri 9 Izglītība