www.sudzibas.lv Latvijas Onkoloģijas centrs Ārsts diagnostiskais radiologs G.Jukšinska

Latvijas Onkoloģijas Centrs - Ārsts diagnostiskais radiologs G.Jukšinska

Veselības traucējuma dēļ, man nācas atkartoti veikr ultrosonogrāfiju, tikai šoreiz ne privātajā klīnikā, bet LOC.
Tagad samaksājot 15, ls par diagnostiku, ienācu šīs dakteres kabinetā.Daktere savukārt pat nepasveicinājās(izlikas ka nedzirdēja) un teicā lai apguļos, kad es viņai sāku stāstīt, kur tieši krūtīs man sāp, un cik sen e s izjūtu tos "kunkuļus", tā man upji teica-ka komentari vinai apsolūti nav vajadzīgi...Taču vizītes beigās viņa piebilda, ka pērkot vinas izrakstītās zāles aptieka-es maksāšot tikai par to nosaukumu, un, ka ieteicams pirkt zāles pie viņas kabinetā (starpība vairāk nekā 10 ls)...
Izejot arā no kabineta uznāca raudies, no tā ka ārsts var isturēties pret pacientu(neuzklausot pat sūdzības par veselību)
Uzreiz gāju pie vadītājas, taču sastapu vecako māsu, ceru ka tā izteiks rājienu...

N

L lauvina 28.10.2011

Labdien:) mana ginekologe aizsutija uz vedera dobuma orgultrosonogramu pie dakteres G.Jukšinskas.tas man bij soks, ka mazums man savos 25 gados bus kada problema..ejot prom no savas ginekologes pieteicos pie dalkteres G.Jukšinskas uz parbaudi...kad aizgaju mājas palasiju atsauksmes par vinu un sabijos, ka arprats pie ka mani nosutija..BET, kad pienaca parbaudes laiks es sabijusies devos pie dakterites..kuru šeit visi lād...Pirmais mani pienema laika..man nebij jagaida., otrais ieejot kabineta, vinas smaids mani nomierinaja..draudziga, jauka sieviete:) apjautajas vai man ir sudzibas, kapec mani nosutija un veica savu parbaudi...ne vina mani lamaja, ne raja tikai iepriecinaja, ka man viss esot ok:) un ja man rodas kads jautajums lai zvanot:) Tik patikami parsteikta biju cik jauka bij.:0 ES TIK SAPRATU< KA SEIT VISI< KAS RAKSTA SUDZIIBAS ir pasi vainigi...ja es butu daktere un pie manis atnaktu ar ielaiztam slimibam, es ar butu neparak smaidiiga :)) ta ka iesaku nenem nevienam ..siis ...visu...sudziibas..tas ir tikai blefs:D

Z Zane 02.12.2011

Es šodien biju pie dakteres Jukšinskas.Pagaidīt gan nācās, jo pirms manis pieņēma divus pacientus no slimnīcas. Daktere, atklājot ne visai labas lietas, pati sazvanīja dakteri Putniņu, kura uznāca mani apskatīt, izrakstīja zāles un pierakstīja uz nākamo pieņemšanu, cik ātri tas bija iespējams.Vislielākais, paldies, abām dakterēm par operatīvo rīcību, apejot visus birokrātijas šķēršļus.

S solana 02.11.2012

Я тоже была на приеме у радиолога Г. Юкшинской. Не советую никому к ней записываться! Сплошное хамство, неуважение к пациенту, некомпетентность! Не могла дождаться конца приема, грубое обращение, никакой медицинской этики! Такие врачи не должны работать с людьми, тем более в онкоцентре!

M Milana2018 09.03.2018

Подпишусь под каждым словом!

V vala 28.02.2013

Nevienam neiesaku apmekleet Juksinskas kabinetu, tur ir ljoti daargi un nekvalitativa izmekleeshana, oficiaali LOC maksas pakalpojums ir leetaak, nekaa pie vinjas kabinetaa, un taas zaales veel paardod arvien.

V vala 28.02.2013

Kas attiecas uz Juksinskas, nekas nav mainiijies, vinjas pakalpojumi ir daargi un nekvalitativi. LOC oficiali maksas pakalpojums ir 12 ls, bet vinja prasa 15 par vienu izmekleejumu un taas zaales veel piedaavaa arii tagad

Y yarkaya 19.10.2015

Юкшинская - хамло. Что бы про нее не говорили, что "звезда", "лучше всех видит грудь на узи", терпеть рявкающую ругань за это неприятно. Видите ли, поза у меня на кушетке ей не нравится, не с той стороны слезаю, снимки в папке не в том порядке лежат, и ей теперь надо тратить на меня время.

По собственно обслуживанию- доктор даже не спросила, зачем я пришла, не сказала вообще ни слова - что нашла, что мне делать дальше итд, сказала "вы свободны, до свидания". Пришлось рекомендации клещами вытаскивать.

M Milana2018 09.03.2018

А самое обидное,что в онкоцентре больше ни к одному узисту и не попадешь.Только Царевна Юкшинская.
Но советую Хачатурянцу,она на Брайла 5 принимает.

A [email protected] 24.11.2015

Ambulatorie Arsti super krenkigi, iet konveijers, 5 min. apmeklejums 6. menesos pilnigi neko neod. Vismaz operejosie cerams kaut ko dara. Paejais- paskatisimies- se mana recepte spec. aptieka, naciet pec 6 men, bet tad jau Paleativa Aprupe...
Pec 2 radiniekiem aizsaule, (3so meginasim glabt citur), neliktu viasas olas viena maisa (LOC)... Nav aprupes kvalitates...

I [email protected] 05.09.2017

Labdien! Ar šo dakteri nekas nav mainījies. Vakar biju tik neuzmanīga, ka iepazinos ar viņu DAP klīnikā. Sen ir dzirdētas atsauksmes par valsts iestādes darbinieku attieksmi pret cilvēkiem, bet šī daktere pārspēj VISUS. Par to lai man 2 min pabraukātu ar aparātu samaksāju 30 euro. Vai izcenojums nav pietiekoši liels, lai pret mani izturētos pieklājīgāk. Tāds Padomju Savienības izturēšanās modulis. Man tikai rodas viens jautājums, ja tev tik ļoti krīt uz nerviem pacienti, kāpēc jāstrādā šo darbu!? Var sēdēt mājās un adīt zeķes, un tad būs miers kad pašai ārstei, gan pacientiem.

M Milana2018 09.03.2018

Юкшинска-самый хамовитый узист и радиолог из всех увиденных и у кого я побывала. Никакой этики,пациентов унижает...Только негатив и испорченное настроение при выходе из кабинета гарантированы.Ни малейшего обьяснения,"что у тебя не в порядке".Царевне на троне,ой простите ,в кресле не подобает отвечать на подобные вопросы.