www.sudzibas.lv Deppo autonoma Mikroautobusa noma

Deppo Sia - Mikroautobusa noma

Satikos ar SIA Deppo pārstāvi Jāni, lai uzzināt par mikroautobusa nomas iespējām! No sākuma tika apsolīts Opel Vivaro 2012 gada par 50EUR diennaktī. Biju priecīgs, jo gaidīju, ka saņemšu šo auto! Atbraucot pēc mašīnas, izrādījās ka sasolītā auto vietā tiek piedāvāts vecs Volksvager carvan 1996 gada izlaiduma. Ok, lai ir! Pabraukājot ar šo brīnumu, pēc kāda laika tas tupa beidza iedarbināties! Katru reizi, kad nācās pērkoties, pēc tam lai to iedarbinātu, to vajadzēja iestumt! Par laimi mēs bijām daudzi džeki un tāpēc ar iestumšanu nebija problēmu! Bet fakts paliek fakts.. KATRU REIZI TO NĀCĀS DARBINĀT IESTUMJOT!!!! Un to mēs darījām kādas reizes 6-7.. Vēl pēc kādām 3-4h šis autiņš vienkārši pārstāja braukt! Sāka raustīties, spidometrs un tahometrs lēkāja no 0 līdz 100km/h utt.. viss panelis mirgoja kā jaungada eglīte! Un vienā brīdi auto vnk nomira ceļa vidū! Nācās to atstāt tuvākajā parkingā!Viennozīmīgi neiesaku īrēt šajā kantorī nekādus auto, jo te riktīgi čakarē un automašīnas ir totāli nebraucamas!!!! Esiet uzmanīgi!

K

L leader 11.09.2015

Identiska situācija!
Jauna busa vietā iedeva padsmitgadīgu par tādu pašu cenu, kuram akumulators laikam ražots otrā pasaules kara vajadzībām, jo nosēdās ik pēc pāris h.
Beigās arī neatskaitīja drošības naudu atpakaļ.

Q Qwerty09 Pārstāvja atbilde 13.01.2016

Par kuru uzņēmumu iet runa?

R ri4y 11.09.2015

Bija līdzīga situācija, bet ne ar šo uzņēmumu, bet citu, kuram ss.lv portālā uz auto īri ir viena cena, bet reāli cita, situācija: Tika meklēts biznesa klases auto, jo bija jāizvadā biznesa partneris no ārzemēm. Tika zvanīts uz nomu un jautāts par Mercedes S-Class W222 2015 gada, pa 550 eiro dienā, bija nepieciešams uz 5 dienām, jeb kā teica izīrētājs cena būs 2500 eur ar atlaidi + drošības nauda 7500 eur, bet lai apliecinātu ka ņemsim šādu mašīnu bija jāiemaksā drošības nauda iepriekš, tas tika izdarīts un izvēlēts datums, kurā ņemsim mašīnu, tas viss notika 2 nedēļas iepriekš. Norunājām ka mašīna tiešām šajos datumos būs un pirms mēs ierodamies viņu izmazgās, novaskos un iztīrīs. Nu atnāca diena, kad bija jābrauc pakaļ mašīnai, pirms tam dienu iepriekš sazvanījamies un pārjautājām vai mašīna ir iztīrīta, uz ko mums atbildēja ka jā un jāiemaksā nauda par nomu, kas arī tika izdarīts. Atbraucot uz placi pie lidostas "Rīga", mūs satika cilvēks treniņtērpā, kurš bija ieradies ar mercedes S600, gads 2000-2003, šāda mercedesa īre ir 50 eur dienā, jeb var nopirkt pa 6000-7000 eur, un saka lūk ir Jūsu Mercedes. Uz jautājumu un pretenziju, ka tā mašīna nav ko mēs pasūtījām un par to naudu, kuru iemaksājām drošības naudā un īrē var nopirkt 2 šādus mercedesus, vīrietis agresīvi atbildēja, mums jau vajag ne viņam. Kad tika draudēts ar policiju, pāris stundu laikā naudu uz kontu atgrieza. Paldies pasakam DOMENIKSS oficiālajam Mercedess dillerim, kurš šādu mercedesu, kādu gribējām piegādāja uz lidostu "Rīga" tieši laikā par nedēļu paprasot 1400 Eur, piegādes izmaksas 150 eur, kā arī drošības naudu 1000 eur.

Q Qwerty09 Pārstāvja atbilde 28.09.2015

sia Deppo Labdien, koljaivanov nezinam kas jums ieteica pasūdzeties, bet ja pats izdomājāt tad lūdzam atbraukt pie mums uz Maskavas 449 un pasūdzēties personīgi, nevis raudāt aiz stūra bet cik es atceros mēs pēc mūsu pakalpojumiem roku paspiedām viens otram jo jums tika iedota atlaide un tika kompensētas jūsu nērtības, ja m, ēs jums vēl kaut ko esam parādā tad dodiet ziņu mans tel. ja kas nezinat būs +371 22000402 Jānis Leimanis sia Deppo, jāā paldies par reklāmu šī ir pirmā par 5ciem gadiem.