O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola - Skolai ir ļoti zems līmenis!

Skolai ir ļoti zems līmenis! Bieži vien stundas nenotiek un regulāri skolotājas kavē stundas sākumu. Šī skola ir ar mākslas novirzienu bet pasi skolotāji kas vada šīs stundas slinko un neko nedara! Ir bijuši gadijumi kad skolotājas ieliek atzīmi par neko... Daudzi skolotāji atļaujas pat apsaukāt skolēnus, un pazemot tos skolas vai klases priekšā... Ir bijuši gadijumi kad skolotājas piesevinas naudu. Skolai ir ļoti daudz jāpērk visādas speciālas krāsas utt.+ jamakasā skolai katru mēnesi 3 ls + klases fonds 1 ls (katru menesi) . Skolā notiek ik pēc 2 gadiem vasaras nometnes. Un pagāšsjā reizē nometni vadija 3 skolotāji no šīs skolas (šie skolotāji lietoja alkaholu) un nomentne vairāk līdzinājājas kara armijai. Katru dienu berniem bija jānoiet 8 km uz jūru un atpakaļ... skolotāji nļvāva neiet. Skola arī naw pietiekami droša! Vienreiz stundas laikā uzkrita uz bēnu galvām uzmetums no griestiem, nekas netika darīts un skoleni turpinaja mācības. Skolas apkārtne arī nav droša bieži vien kāds no skolēniem tiek aplauīts skolas apkārtnē. Vēcāki padomājiet vispirms vai jūsu berns spēs paciest šo skolas nolaidību!

V vecāks... 09.04.2014

Nenoliegšu, ka skolā pasniedzēji or ļoti labi, taču bērni ir pilnīgi iebiedēti.Piemēram ja uz mājturību nenopērk kniepadatas, tad bērnam piezīme, kas tas par sviestu?Kur tā saucamā bezmaksas izglītība, nav jau žēl tos centus par kautkādām adatām, bet bērns pilnīgi baidās par to ka ierakstīs piezīmi par tādu nieku

I inga1967 07.05.2014

Eto samaja lucwaja wkola v Latvii ucitelja gotovjat detei ne toljko postupatj dalwe no i ZITJ v nawem "zamecateljnom obscestve" Direktotu ALLE STOLCERE ogromnij respekt i odnogo ordena trjox zvozd ei malo nado esco u menja 2 sina v etoi wkole i esli budet vozmoznostj VSE MOI DETI I VNUKI BUDUT UCITSJA V ETOI ZAMECATELJNOI WKOLE

M mamma2012 21.01.2015

Nesaprotu, kur rodas tādi nekulturāli cilvēki, kas var tā apmelnot skolu un skolotājus.
Man šo skolu ir beiguši divi dēli. Viens beidza 2007. otrs 2012.gadā. Abi pēc šis pamatskolas beigšanas iestājā Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā.
Zināšanas visos priekšmetos bija augstā līmenī, pie tam viņi apguva keramiku, kokapstrādi, metālapstrādi, stiklapstrādi, gleznošanu u.c.
Par visiem skolotājiem varu teikt vislabāko. Skolas direktore Štolcere un mācību pārzine Tamāra Kazaka, kokapstrādes skolotājs Balcers, matemātikas skolotāja Gunta Ļaksa un Silvija Ruža, ģeogrāfijas skolotāja Irisa Puķe - bija skolotāji un cilvēki "ar lielo burtu".
Ja kādam bērnam bija problēmas ar uzvedību, visu varēja pārrunāt ar skolotājiem un direktori. Bija atklāto sarunu dienas.
Ja skolnieks grib mācīties, tad šī skola ir ideāla. Katrs bērns šajā skolā ir vērtība. Školā tiek ieaudzināta patriotiskā domāšana un cieņa pret cilvēku.
Tie 3 Ls, fonda nauda tika ņemta, lai iegādātos nepieciešamos līdzekļus mākslas stundām un pulciņiem, diplomdarbu izstrādei.
Tika remontēta keramikas apdedzināšanas krāsns, klases, trepes u.c. Kā jau mākslas skolā, kur daudz glezno, strādā ar stiklu, metālu, koku, keramiku - ir nepieciešami daudz vairām papīra dvieļi un ziepes, jo bērniem jāmazgā rokas. Viss maksā naudu, tāpēc arī bija jāvāc skolas fonds.
Cik brīnišķīgus mākslas darbus šis skolas skolnieki izgatavo. Atnākat uz skolas izstādēm, pirms Jaunā gada un mācību gada beigās, pilnīgi neticās, ka tādus darbus var radfīt skolnieki no 1-9 klasei!
Droši sūtiet savus bērnus uz šo skolu, un neklausiet šos " darvas lējējus medus mucā"!

M Marija.L 05.12.2015

Es šajā skolā esmu nomācījusies 9us gadus.. Pirms lielā remonta viss vēl bija daudz maz normāli, bet tagad.. Skolā skaita cik daudz lieto tualetes papīru un salvetes. Telefonus ņem nost pat tad ja tos lieto starpbrīžos, ja kāds no klases lieto telefonu tos ņem nost visai klasei. Dežurantiem jāmazgā skola. Priekš kam tad vajadzīga apkopēja? Ārā starpbrīžos sporta laukumā iet nevar, lai nesalauztu jauno inventāru. Mākslas un mājturības priekšmetiem vislaik jāpērk materiāli, kas nav lēti un bieži vien ģimenes ar ierobežotiem līdzekļiem tos nevar atļauties. Par lielu daļu skolotāju gan nepiekritīšu, skolotāji ir jauki un prot iemācīt. Bet direktore gan palikusi drausmīga... Es šo skolu neiesaku, bērni tur jūtas kā cietumā.

D Dārta Anete Millere 17.08.2016

Varbūt tas ir dīvaini bet es mācos šajā skolā un pilnība visi šie vārdi ir meli . Visas skolotājas ierodas laikus kā tam būtu jābūt , takā esmu neizpratnē par šo sūdzību

Z Znshzn 25.09.2018

Direktore skolas ciemiņu priekšā izliekās par kaut kādu labiņo, bet ikdienā (īpaši lielākās klases) apvaino un ķērc. Skolēni, kuri ir rūpīgi un ilgi strādājuši pie lietas, ko viņiem pati direktore lūdza, pēdējā brīdī saņem atraidījumu no pašas direktores, egoisma un spītības dēļ. Skolēni pat lūdzās lai varētu pasniegt šo darbu, bet direktore pat atsakās uzklausīt un paliek pie sava. Nekaunība

Z Znshzn 25.09.2018

Pabeidzu šo skolu pirms pāris gadiem