O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola - Skolai ir ļoti zems līmenis!

Skolai ir ļoti zems līmenis! Bieži vien stundas nenotiek un regulāri skolotājas kavē stundas sākumu. Šī skola ir ar mākslas novirzienu bet pasi skolotāji kas vada šīs stundas slinko un neko nedara! Ir bijuši gadijumi kad skolotājas ieliek atzīmi par neko... Daudzi skolotāji atļaujas pat apsaukāt skolēnus, un pazemot tos skolas vai klases priekšā... Ir bijuši gadijumi kad skolotājas piesevinas naudu. Skolai ir ļoti daudz jāpērk visādas speciālas krāsas utt.+ jamakasā skolai katru mēnesi 3 ls + klases fonds 1 ls (katru menesi) . Skolā notiek ik pēc 2 gadiem vasaras nometnes. Un pagāšsjā reizē nometni vadija 3 skolotāji no šīs skolas (šie skolotāji lietoja alkaholu) un nomentne vairāk līdzinājājas kara armijai. Katru dienu berniem bija jānoiet 8 km uz jūru un atpakaļ... skolotāji nļvāva neiet. Skola arī naw pietiekami droša! Vienreiz stundas laikā uzkrita uz bēnu galvām uzmetums no griestiem, nekas netika darīts un skoleni turpinaja mācības. Skolas apkārtne arī nav droša bieži vien kāds no skolēniem tiek aplauīts skolas apkārtnē. Vēcāki padomājiet vispirms vai jūsu berns spēs paciest šo skolas nolaidību!

M mammu 14.02.2010

Piekrītu "citi". Šādas muļķības šajā portālā par jebkuru tēmu sacep vai nu konkurenti, vai par skolām - daži nesekmīgi skolēni un pēc tam "smaka iet pa valsti".. Nu beidziet taču vienreiz tās skolas ķengāt!

M mammu 15.02.2010

Kāpēc manu niku paņemi???

R rojs2 17.02.2010

Annijai gan perversas fantāzijas. Laikam ļoti gribas meičai... vai puikam, kur;s ieķēries skolotājā un tagad mokās ar roku darbu tualetē.
Bet cerams, neviens tam netic.

M mammu 17.02.2010

Rojs2 visās diskusijās iespļauj...

S smerč 18.02.2010

Laikam kādām ļoti ir ķēries pie dvēseles ja jau šitā-----Atcerieties tikai vienkāršība ir ģeniāla------cepieties tālāk!!!Paldies dievam, ir vienkāršas skolas, kur viss nav tik komplicēti unsarežģīti kā šeit.

P purkšķis 19.02.2010

"Nu ko" taisnība, esmu diezgan daudzās skolās un augstskolās mācījies, bet, nu piedodiet, ne par vienu no tām šeit neviens neslavu neceļ.

I irina 21.02.2010

Tas gan ir stulbi, ka jāmaksā 4 ls mēnesī. Un kam tā nauda aiziet? Viņiem pat nav, kur naudu likt, ka nopērk kafijas automātu... Jā, un par skolotāju studu sākuma kavēšanu - varētu pat vairākus skolotājus nosaukt... Tapēc varētu teikt, ka visam Lienes rakstītajam PIEKRīTU!!!

M mamma 22.02.2010

Vai tiešām tev liekas, ka mākslas novirziena skolā 4 lati mēnesī materiāliem ir daudz??

H hmm 22.02.2010

Irina, man bērns mācās citā vsk, un viņiem ir "fonda" nauda 3 L s mēnesī... un tā ir jebkurā skolā.
Starp citu, tos kafijas automātus, kuri stāv gandrīz visās skolās, neviens nepērk. Tos uz sava rēķina liek kafijas automātu apkalpojošās firmas :)

S skolnieks 24.02.2010

ja jau visi runā, ka šī skola ir tik laba, tad kāpēc informātikas skolotājs vakar pa skolu staigāja manāmā dzēruma pakāpē?

J jānis 25.02.2010

nu kam negadās, Raimonds ir tikai cilvēks un nevis kaut kāds tur supermens...čalis pēc hokeja translācijas bija mazā šokā, nu ierāva pāris aliņus... Runā jau par Raimuku visādas lietas...tak Eiropas savinībā dzīvojam

. ........... 25.02.2010

...nevis ES, bet tukšu cilvēku sarunas, kuriem nav ko darīt, melo vienā melošanā!

(Šo skolu pabeidzu 2006.gadā. -9a)
Pateicoties skolā iemācītajai pieklājībai, manierēm, kārtībai, stingrībai- audzēknis pabeidzot šo skolu, ir apdāvināta personība.Paldies par "amatu"mācībām- 9.gadus ar savām rokām izmēģināt tik dažādas lietas, ir kolosāli. Skola deva iespēju attīstieties, iemācīties, ko vairāk, kā parastā pamatsskolā.
Skola ir maza, katrs bērns ir indeviduāls-personība, un šī skola ļauj tādai būt-personībai!
Direktore ir skolas "sirds", pateicoties viņai skola bija sakopta, tīra, kāda bērna uzvara konkursā tika novērtāta, skolas dažādie pasākumi, ekskusījas.Viņas centība, un atdeve skolās lābā ir abrīnojama.
Runājot par skolotājiem- man skolotāji palīdzēja saprast, ko vēlos savā dzivē, kur tālāk mācīties utt!Pateicoties skolotājas Ružas stingrajām matemātikas stundām, iemācījos nepadoties, un, protams, Pitogoru zinu no galvas!Par skolotāju Guntiņu mīļāka cilvēka nav.Paldies J.Dārziņam par stingrību un nopietnību..Maidzītes humors...Katrs skolotājs ir palicis atmiņā ar ko jauku...
Šīs skolas skolotāji neļauj "kāpt uz galvas", tādēļ kādam skolniekam var rasties pretenzijas.Skolā izaudzina par lieliem, pieaugušiem cilvēkiem.
Īstenība, lai novadītu 30.skolnieku pilnu klasi vajag ne tikai dzels nervus, bet arī kādu "graķīti".Mēs visi esam tikai cilvēki.
Paldies skolai par jaukajām atmiņām.

M Matīss Līdaks 02.03.2010

Mēs muļķi kuri uzrakstija tos muļķīgos komentārus un kuri ir parakstīti ar citu klases biedru vārdiem: Gunārs, Ivo un Leons Lūdzam piedošanu direkorei un skolotājiem par šo komentāru rakstīšanu kuros mēs apvainojam skolu, direktori un skolotājus, mēs nepadomājām par to ka mēs sāpinām direktori, skolotājus un bērnus kurus mēs iegāzām, un protams arī mūsu vecākus kuriem mūsu vietā jātbild par šīm glupībām!
Mēs lūdzam lielu piedošanu visiem šeit pieminētajiem cilvēkiem kuru sāpinām! Lūdzu piedodiet!

E Edmunds Tamanis 03.03.2010

Es esmu izdarijis ļoti sliktu lietu es esmu apmelojs skolu.Es biju tas kas rakastija par Ivo Ananidzi sliktas lietas šaja portala.Es to dariju kopa ar Matīsu Mari Līdaku un Rolandu Zaļkalnu.Es atvaijnojos kan skolai gan direktorei Allai Štolcerei un ari Ivo, Gunaram un Leonam uz kuriem tas viss tika novelts tas nebija pamatoti bet ka slikts joks. Sākuma mēs nezinajām ko mes daram un kapec.Tas navu uz naidu pret skolu bet tikai slikts joks kuru mes domajam ka neviens neuzinas.

J jānis 04.03.2010

Lai ko kā te nebūtu, bet skolā ne būt viss ir tik labi kā direktorei Štolcerei gribētos pasniegt... tā viņas kabineta piečurāšana un klucis uz tualetes palodzes tak bija? Un kā tad ar līniju, ka visu audzēkņu un skolotāju klātbūtnē direktore priekšā ņēma Ivo? Vai tad pašai Trīs zvaigžņu oŗdeņa īpašniecei nevajadzētu atvainoties Ivo, ja jau viņš nepie kā nav vainīgs. Štolceres kundz, nolaidieteis no saviem augstumiem, neesiet nu tik augstprātīga un iedomīga, Jūs tak esat skolas direktore un ar savu rīcību rādat priekšzīmi kā skolotājiem, bet visvairāk jaunajau paaudzei, kuri šajā skolā mācās. Kādu tad piemēru Jūs, Štolcere rādiet?

I ivo 04.03.2010

nevienam atvainoties netaisos, beidzat te dirst, nu izdrāza gan mani sokas priekšā, direktore labi ka neapdirsās, ka pateicu ka es tas esmu, nu un tad, ka tā ir taisnība to zina visa skola, par ko tad jaatvainojas

I Ivo Ananidze (īstais) 05.03.2010

Es nepiekrītu ... mana skola ir pilnīgi super un arī jaunsardzei kā jūs sakat nav ne vainas man patīk mana skola un skolas direktori Allu Štolceri es ļoti cienu un Edmund es uz tevi neturu ļauna bet paldies kad vismaz atvainojies bet vispār tas nebija jums jādara jo kā mūsu direktore saka viss agri vai vēlu noskaidrojas un visu slikto ko esi izdarījis viss nāk atpakaļ...

S smerč 05.03.2010

tad jau te kādam nāks atpakaļ...

M mamma 05.03.2010

Izlasot Ivo piezīmes 2 komentārus atpakaļ, paliek ļoti skumji - kāds līmenis, kāds valodas stils...