O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola - Skolai ir ļoti zems līmenis!

Skolai ir ļoti zems līmenis! Bieži vien stundas nenotiek un regulāri skolotājas kavē stundas sākumu. Šī skola ir ar mākslas novirzienu bet pasi skolotāji kas vada šīs stundas slinko un neko nedara! Ir bijuši gadijumi kad skolotājas ieliek atzīmi par neko... Daudzi skolotāji atļaujas pat apsaukāt skolēnus, un pazemot tos skolas vai klases priekšā... Ir bijuši gadijumi kad skolotājas piesevinas naudu. Skolai ir ļoti daudz jāpērk visādas speciālas krāsas utt.+ jamakasā skolai katru mēnesi 3 ls + klases fonds 1 ls (katru menesi) . Skolā notiek ik pēc 2 gadiem vasaras nometnes. Un pagāšsjā reizē nometni vadija 3 skolotāji no šīs skolas (šie skolotāji lietoja alkaholu) un nomentne vairāk līdzinājājas kara armijai. Katru dienu berniem bija jānoiet 8 km uz jūru un atpakaļ... skolotāji nļvāva neiet. Skola arī naw pietiekami droša! Vienreiz stundas laikā uzkrita uz bēnu galvām uzmetums no griestiem, nekas netika darīts un skoleni turpinaja mācības. Skolas apkārtne arī nav droša bieži vien kāds no skolēniem tiek aplauīts skolas apkārtnē. Vēcāki padomājiet vispirms vai jūsu berns spēs paciest šo skolas nolaidību!

I Iveta 31.08.2009

Es tikai un vienīgi to labo par šo skolu.Nu jau man ir divas šās skolas absolventes...jā, jā no pirmās līdz devītajai klasei šeit ir mācījušās mans abas meitas.Šī skola ir ar mākslas novirzienu un tie 3ls mēnesī ir tikai par vajadzīgajiem materiāliem.Par to izlietojumu tiešām var interesēties pie lietvedes.Skolotājiem vienkārši varu pateikt pašu lielāko paldies.Bērni piedalās olimpiādēs un ieņem labas vietas.Visi šeit ir kā viena liela ģimene.Skola ir neliela un mājīga ar savām tradīcijām.Ja jūsu bērns nemācā nav vainīgi skolotāji.Ja jau jums šeit tik ļoti nepatīk ejiet uz citu skolu...bet cik zināms tādiem staigātājiem nekur nav labi.Esmu šo skolu ieteikusi gan saviem radu bērniem, gan draugu bērniem.Neko sliktu nēsmu dzirdējusi.Par tiem pazemojumiem ko te piemin...ir atklāto sarunu dienas...ejiet un izrunājiet kas sasāpējis...ja paši neliksities par savu bērnu ne ziņas, tad neviens nav vainīgs.Skolotāji šeit ir jauki un atsaucīgi...

S SIGNE 31.08.2009

Pirmo reizi dzirdu šādas muļķibas par šo skolu.
Es un māsa mācījāmies šajā skolā visus 9 gadus un uzskatu, ka skola ir devusi ļoti daudz. Neskaitāmie rokdarbi, ko esmu apguvusi, vispār nav aprakstāmi. 3 ls??? tie ir tiešām minimāli izdevumi, lai Jūsu bērniem nodrošinātu visu to labāko... SKOLOTĀJI - ZELTS.. dara visu bērnu labā... draudzīgs, saliedēts un jauks kolektīvs... pazīst KATRU skolas skolēnu..
skolu atceros ar vispozitīvākajām emocijām.. ik reiz kad eju gar skolu raisās tikai pozitīvas atmiņas...
skola, kuru tiešām uztvēru kā otrās MĀJAS...

R Renāte 31.08.2009

Tā ir ļoti draudzīga, mīļa un pozitīva skola!
Es saviem bērniem došu labus un drošus pamatus, un neviens nevar apgāzt manu viedokli.

E Elizabete 09.09.2009

shii Skola ir pati labaakaa! un viss ko uzraxtiija Liene.ir mulkiibas.. :)

skolaa ir skolotaaji kuri maaca, un maaca diezgan labi ;) un vinji dara visu lai beerns zinaatu.. :)

es pati tur macos, un skolotaaji man ir pat paliidzeejusi maaciities ja man kaados priekshmetos naw weicies.. :)

G Gita 23.10.2009

Uzskatu, ka šai skolai ar līmeni viss ir kārtībā. Raksts par par šo skolu ir neadekvāti nomelnojošs. Katrā skolā protams ir savi plusi un mīnusi, bet šis raksts ir pārspīlēts. Man pašai dēls mācās šajā skolā un es par šo skolu varu teikt tikai to labāko. Pēc vecāku naudas makiem, vismaz mana dēla klasē, neviens bērns netiek vērtēts. Arī mans dēls šajā skolā jūtās ļoti labi.

K Kārlis 23.10.2009

Paklausieties jūs visi, es esmu šīs skolas skolnieks. Tas ko tā Liene raksta tās ir pēdējās muļķības.
Man savā O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā ir ļoti labi apstākļi. Manuprāt tai Lienei tikai skauž ka mana skola ir labāka par Lienes un citām Rīgas skolām. Man ir 12 gadi un es varu novērtēt skolas situāciju.

V Viktorija 13.11.2009

Cien.Līga!Es pašlaik mācos šajā skolā jau 7 gadu un tas ir kout kāds pārpratums.Šaja skola ir ļoti labi skolotāji/Un par to nometni_tur arī es biju un vinja līdzinās ka armija jo ta ari ir Jaunsardze.

E Eseseseseseseses 13.11.2009

mammiite par skolu suudzas, bet pasai gramatika, ai kaa klibo..

E emils 13.11.2009

normāla skola. tur ir jaunsardze un daudz nodarbību. piemēram: ādasapstrāde kokapstrāde, keramika, stiklapstrāde un metālapstrāde.
ja kas šīs skolas direktorei ir 3 zvaigžņu ordenis.
bērniem nav daudz mājasdarbu.un skolotāji ir joti labi.bērni mīl šo skolu.
galīgi nepiekrītu tiem kuri saka sliktu par šo skolu.

A Anonīmā 16.11.2009

Ziniet, tiem, kas saka, ka skolā ir zems līmenis u.t.t. gribas pateikt-aizejiet uz citām skolām un tur bāžiet savus bērnus!Un tad varbūt salīdzināsiet arī! Es pati mācos tagad 9.klasē šajā skolā, un viss, ko varu teikt- TĀ IR VISLABĀKĀ SKOLA, KĀDU VIEN JŪS VARAT IZVĒLĒTIES SAVAM BĒRNAM! Skola ir patiešām lieliska! Esmu ļoti laimīga, ka mācos tieši šeit, jo te ir pilnīgi citas attiecības, salīdzinot ar citām skolām. Brīnišķīga direktore, kas rūpējas un dzīvo līdzi saviem skolniekiem, protams, gadās arī sabārt, bet tas tiek darīts(un es to tiešām varu teikt) aiz mīlestības! Skola man tiešām ir kā otras mājas, kā otra ģimene. Visi visu zin, pat ar skolotājiem var sarunāties kā ar draugiem. Protams, ir daži izņēmumi, bet lielākā daļa no skolotājiem ir lieliski cilvēki!Un šī ģimeniskā sajūta, es jūtos šeit tiešām lieliski. Bet lasot šos pilnīgi idiotiskos komentārus, par to, ka skola ir slikta, par skolotājiem, gribas vienkārši šiem cilvēkiem iespļaut sejā! Jo tā noniecināt tik labu skolu, kā mūsējā tiešām ir grēks! Šogad beigšu 9. klasi, un par šo skolu man paliks tikai vissiltākās atmiņas!
Un Liene-tev liekas, ka 3 ls ir daudz? Varbūt paskaties, kā izskatās skolas telpas? Kādā līmenī ir veikts remons pirms pavisam neilga laika?Ja vēlies nemaksāt neko, tad atbilstoši sagaidi skolu ar izdemolētām telpām, bez toletes papīra, dvieļiem, bez ziepēm, utt. 3 lati-pilnīgi adekvāta, manuprāt, samaksa. :)
Turklāt, šī ir vislabākā skola tiem, kam patīk zīmēt, un tiem vecākiem, kuri vēlas, lai no viņu bērniem izaugtu vienkārši labs cilvēks.:)

X xxx 27.11.2009

es domaju ka cilveks kurs rakstija so rakstu ir garigi slims. man ir jautajums vai vina ir pati bijusi saja skola.es pats macos saja skola un ta nav taisniba.ka ari tad kad nokrita tas uzmetums uz galvas skolotajs steidzami no klases evakueja bernus.Un kamer griestu remonts netika paeigts stundas taja klase nenotika.Liene ja tu tur butu mcijusies es esmu parliecinats ka tu domatu savadak un es domaju ka tu esi garigi slima

ar cienu. misters xxx

Z zirgs 04.01.2010

Nu ziniet pēc visa kas ar mani un maniem bērniem ir atgadījies, es teikšu bēdziet no šīs skolas, es arī tiku pazemota, kā māte.Sadarboties ar šīs skolas vadību nav iespējams, bēdziet kā to tagad darīšu arī es ar saviem bērniem!Neļaujiet sabojāt saviem bērniem likteni!!!

S Sieva 04.01.2010

Normāla skola. Ko var ņemties...

Z zirgs 05.01.2010

Jā, ja tādas būtu visas skolas tad jau prātā jukšana būtu visiem gan bērniem, gan vecākiem, lai dzīvo šī skola, urr[ā!

K Kristiine 06.01.2010

EUUU!!! Nav ko melot!!! Šī skola ir pati labākā!!! Labi kādai skolotājai paspruka pateikt kaut ko aizvainojošu... NU UN!!! Mēs arī par skolotājiem izsakāmies... Un par to armiju - VAI TO SKOLU SAUC PIRMĀ PULKVEŽA VĀRDĀ LAI MĒS TĒLOTU NO SEVIEM BEIGTUS ĀPŠUS!!! Es ar lielāko prieku mācos šajā skolā, un man ir žēl ka tā ir tikai pamatskola!!! šis man tur ir pēdējais gads... Bet tāds kuru es nebūtu sagaidījusi vecajā skolā!!! Pie tam šajā skolā valda tas, ko man iepriekšējā skolā nemācīju... Un tā ir Cieņa pret skolu un skolotājiem. Kā arī disciplīna!

Z zirgs 07.01.2010

esmu priecīga, ka izņēmu ārā sava dēlu no šīs mazgadīgo kolonijas.Jā šeit ir "disciplīna" ko sauc par iesvētībām-nežēlīgi kautiņi, uz ko, protams, skolas vadība piever acis un ausis.Līdz ar to sanāk, ka skola audzina nežēlīgu noziedznieku baru, lai jau veicas, bet par O.Kalpaku es neesmu neko tādu lasījusi, ka tas būtu viņa gaumē...

Z zirgs 07.01.2010

Jā šorīt domājuu tieši par to, ka mana meita jāpārceļ uz citu skolu, jo nevar viņai ļaut mocīties ejot uz skolu!viņai gan pašai ir laba apņemšanās pierādīt, ka viņa var, jo tika pārcelta citā klasē-paralēlajā.Mana Mātes sirds gan ļoti dreb, es šausmīgi uztraucos par savu meitu, man būtu mierīgāk, ja viņa būtu citā skolā.Manu uztraukumu vairo tas, ka mani arī neuzklausīja skolas vadība, vēl vairāk arī pazemoja-psihā tā tiku nosaukta.Draugi man ieteikuši griezties pie bērnu palīdzības dienesta, to vēl nedarīšu, bet vajadzības gadījumā meitu gan izņemšu.GODĪGI SAKOT ES MEITU TUR ATSTĀJU, JO KLASES JAUNĀ AUDZINĀTĀJA MAN LIKĀS SIMPĀTISKA KĀ PEDAGOGS.Ja gribiet variet saukt šo gadījumu par pārpratumu, bet diemžēl tā nu ir mana sūrā dzīves pieredze.Es iespējams esmu dzīvojusi ar rozā brillēm par šo skolu un tāpēc tik ļoti sāpīgi nācās sasisties

C cūkmenaradinieks 07.01.2010

Adresēju anonīmajai...Tu stulbenīt, kurā 9 klasē mācies, ja aaaaaa, tad jau var saprast, bet, ja bbbbb nu tad gan tu blefo.PIE TĀ FORŠĀ KL-AUDZ. DĀRZIŅA, kur meitenei no viņa klases sadeva pa galvu, otrai salauza, trešā aizgāja piedzerties ar skolas ziņu, bet vēl ceturtajai klases biedri mobiļņiku hm.hm.NORMAĻUKS.D.D.D.

M mamma 08.01.2010

Katrā skolā ir labi, ir viduvēji un slikti skolotāji. Bez tādiem neiztikt un bez tādiem dzīve būtu garlaicīga. Un ik vienā konfliktā ir divas puses. Konflikts nerodas tikai viena vainīgā dalībnieka dēļ. Tikai ar to starpību, ka bērniem "vienmēr ir taisnība", bet skolotāja rīcību nosoda "nefiltrējot". Visbiežāk konflikta ierosinātājs ir skolēns ar savu izrunāšanos, izturēšanos un visatļautību. Un vecāku kļūda ir tā, ka pieļauj savam Mīlulītim aizskart skolotāju, cenšas analizēt situāciju no sava bērneļa puses un skolotāji visbiežāk mājās tiek "nolikti" zemāk par zāli. Kā zināms, bērniem, kuru vecāki ir pateikuši - iemācies pats vispirms uzvesties, nekad nav bijuši konflikti ar skolotājiem.

M mammai 09.01.2010

Man arī līdz šai skolai nebija bijuši konflikti, un citā skolā es sava bērna skolotājus ļoti godāju, bet šeit nu tos labos var uz pirkstiem saskaitīt, tāpēc jau ir tik ļoti jocīgi!Pieņemsim, ka es kā teici savu mīlulīti, tad kāpēc par tādām neitrālām tēmām kā mana bērna veselības stāvoklis mēs nevaram bez ņirgām parunāties.Manuprāt šeit ir tā ja melnais pīlēns, tad dari ko gribi vienalga stulbs.Atklāti sakot es ļoti gribētu aizmirst šo skolu kā nebijušu, jo zinu ka par to ir daudz labākas gan!