O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola - Skolai ir ļoti zems līmenis!

Skolai ir ļoti zems līmenis! Bieži vien stundas nenotiek un regulāri skolotājas kavē stundas sākumu. Šī skola ir ar mākslas novirzienu bet pasi skolotāji kas vada šīs stundas slinko un neko nedara! Ir bijuši gadijumi kad skolotājas ieliek atzīmi par neko... Daudzi skolotāji atļaujas pat apsaukāt skolēnus, un pazemot tos skolas vai klases priekšā... Ir bijuši gadijumi kad skolotājas piesevinas naudu. Skolai ir ļoti daudz jāpērk visādas speciālas krāsas utt.+ jamakasā skolai katru mēnesi 3 ls + klases fonds 1 ls (katru menesi) . Skolā notiek ik pēc 2 gadiem vasaras nometnes. Un pagāšsjā reizē nometni vadija 3 skolotāji no šīs skolas (šie skolotāji lietoja alkaholu) un nomentne vairāk līdzinājājas kara armijai. Katru dienu berniem bija jānoiet 8 km uz jūru un atpakaļ... skolotāji nļvāva neiet. Skola arī naw pietiekami droša! Vienreiz stundas laikā uzkrita uz bēnu galvām uzmetums no griestiem, nekas netika darīts un skoleni turpinaja mācības. Skolas apkārtne arī nav droša bieži vien kāds no skolēniem tiek aplauīts skolas apkārtnē. Vēcāki padomājiet vispirms vai jūsu berns spēs paciest šo skolas nolaidību!

M Mēslis 09.01.2010

Sūds sūdā negrimst, tāpēc es šeit jūtos labi.Es gan uzskatu, ka ja esi mīlulis učukam, tad super, vari iedropēt, pačamdīt skuķus.Superā skoliņa...Visi kam brīvais stils šurp un būsi topā.Kārtīgām mamzelēm te gan nav ko darīt!!!

N nomalas 10.01.2010

Katrā skolā ir savi mēsli. Neviena skola nav ideāli: ne skolnieki, ne vecāki, ne skolotāji. Katram sava uts. Bet vai tādēļ tā jānoliek šeit, šajā pretīgajā saitā "Sūdzības". Katram ir izvēle - negribi mācīties šajā skolā, nepatīk tā - ej prom uz citu, kur tev varbūt būs labāk. Izbeidziet nolikt skolu, kurā jūs mācāties...

ā Ārste Ilze 10.01.2010

piekrītu no malas viedoklim-katram ir sava uts, savas problēmas, tāpēc tās risiniet, viss ideālāk ja sanāk visi kopā skolēni un skolotāji.Ja nesanāk un ir nostājušies pret Jums, tad var tā kā to daru es-nekaitējot(jo ārstus tā mācīja nevienam nekaitēt), bet vienatnē, lēnām un klusām, centīšos parliecināt, ka mans bērns, kas ir darījis daudz slikta, vēl nav tikai melns...Protams, iespējams mana meita nav tikai viena vainīgā, bet ja tagad tajā neieklausās, tad varbūt ieklausīsies, ja redzēs, ka var būt arī savādāk...Es vienmēr esmu gājusi dzīvē ar pacietību, tāpēc iesaku nesūdzieties, bet ejiet ar pacietību, jā, piekrītu tas ir emocionāli ļoti grūti, pati biju tādā situācijā.Mums pat meitas dēļ sanāca izņemt no skolas vidējo brāli, jo māsas un brāļi bieži iet zem viena karoga, diemžēl tā tas gadās arī pedagogiem...Mums Latvijā būtu daudz labāka dzīve, ja mēs viens pret otru būtu ar lielāku pienākuma apziņu, tiesa to var attiecināt arī uz skolotājiem, un ja mēs izturētos viens pret otru ar lielāku cieņu un mīlestību.Kautkur jau ir tās Jūsu un arī manas problēmas sākums, jā ļoti žel, ka neklausās līdz galam, bet vai Jus mīļie vecāki klausītos, ja JUMS tiktu samelots, ja melotu arī vēl kāds no malas, to taču var saprast, Lieciet saviem bērniem pierādīt, ka viņi var būt arī labāki, tas viņiem pašiem dzīvē noderēs

P pidriļis 11.01.2010

Tu, stulbā ārste, vai Tu neesi tā pati par kuru visi skolotāji smejās...Padomā tikai ko saka, māciet bērniem pacietību, bet kurš mācīs lepnumu.Vari iet padirst ar savu pacietību!Nabadzīte-cerība mirst pēdējā-varbūt uzklausīs, ha!Labāk vāc ārā savu meitu, kamēr vēl skola nav vuņu satraumējusi, citādi meklēsi vēl viņai kādu ārstu priekš galviņas, hi, hi.Neesi pamanījusi, ka tur visi normālie skolotāji uz pirkstiem saskaitāmi, direktore pulcē ap sevi tādu kolektīvu, super!

J jank 11.01.2010

Ja jau šī sūdzība ir tapusi, tad acīmredzot IR iemesls, nevis kārtējo reizi atkārtot vienus un tos pašus vārdus-štrunts ar tiesībām, galvenais ir PIENĀKUMI, viss no skolēnu attieksmes atkarīgs utt. Bet aizmirstam, ka paši jau audzinam un skolojam savus bērnus un ir jāprot pieņem kritika un censties to labot, nevis mūžīgi turēt acis ciet un noliegt problēmas. No tā jau nekas labāk nepaliks.
Varbūt vienam viss tiešām bijis ok, bet tas nenozīme, kā tā ir pilnīgi VISIEM.

M mamma 12.01.2010

Izskatās, ka te daži nav gājuši skolā un ir aizmirsuši, ka skola ir domāta, lai mācītos?Vecākiem nav savi bērni jāaudzina?Ja ir tik ļoti slikti, tad kāpēc vienkāršai neejat uz citu skolu- nebūs problēmu!
Mani bērni mācās šajā skolā, viņiem ir iespējsa apmeklēt dažādus pulciņus- rokdarbu, stikla apstrādes, aušanas, u.c. Kurā Rīgas skolā Jūs vēl ko tādu varat mācīties?Un faktus sagrozīt, jau nu nepavisam nav labi.Varbū dariet katrs savu darbu ?

B Baiba 12.01.2010

Visu patiesību pateikusi Absolvente 18-08-2009 un Mamma 20-08-2009.
Zinot vairākus šīs skolas skolotājus, nešaubos, ka viņi godprātīgi cīnās par savas skolas uzturēšanu kārtībā un saturīgu mācību nodrošināšanu.
Visur var būt kāds skolotājs, kuram darbs skolā nav aicinājums vai arī sen radies darba pagurums, taču tādu tur var būt lielākais viens -divi cilvēki. Ja tādi tur vispār ir.
Kas attiecas uz disciplīnu un prasībām - skola ir skola.
Tajos laikos, kad skolotāji sita bērniem pa pirkstiem ar lineālu, neviens no vecākiem pat muti atvērt neiedomājās...

Šo skolu zinu jau sen, to ir absolvējuši vairāki radu bērni un man nav bijušas ne mazākās šaubas par to, kurā skolā mācīsies mani bērni. Un mācās arī, un ne pirmo gadu. Pati esmu arī skolas vecāku padomē un man ir ārkārtīgi nepatīkami lasīt skolu zaimojošus komentārus, jo sabiedrībā skola ieņem prestižu vietu, bērni ir parādījuši izcilus sasniegumus gan zinību, gan mākslas jomā. Vēl jo vairāk, daļai zaimotāju pat nav drosmes atklāt savu vārdu, tā teikt - varoņi pa gabalu, izpaužas portālā, kura īpašnieki slēpj savu vārdu un neuzņemas nekādu atbildību par portāla publikācijām, un šķiet, ka neviens jau nezinās. Diemžēl, bet zinās, jo internets ir publiska telpa, kurā, saki vai nesaki savu vārdu, esi redzams un atpazīstams, un par katru nepamatotu apvainojumu var saukt pie atbildības.
Runājot par attieksmi, vēlos ieteikt aiziet uz skolu un paskatīties kā ir dzīvē, kāda ir dažu bērnu attieksme pret skolotājiem, atliek vien atgādināt, ka bērni atspoguļo to attieksmi, kāda tā ir viņu ģimenēs, un, ja ģimenē cilvēki viens otru neciena, tad neprot cienīt arī ārpus tās. No tā arī rodas lielākā daļa nesaprašanās un konflikti. Šajā skolā IR iespējams risināt nesaskaņas.
Ja kādam škiet, ka viņam bērnam tik ļoti grūti ir šajā skolā, lai iet un izmēģina laimi citur, atliek vien piebilst, ka tieši uz šo skolu vecāki ir atveduši savus bērnus, lai tie atgūtos no pāridarījumiem citur, šie bērni ir reabilitējušies, atguvuši ticību sev un citiem un ir pateicīgi par to, ka nonākuši tieši šeit.
Vecākiem būtu arī jāatceras, ka skola ir atbildīga par to, kas notiek skolā, skolas teritorijā, bet skolai nu nekādi nevar prasīt atbildību par to, ko Jūsu bērni dara pēc stundām un ārpus skolas teritorijas. Par to, ko bērni dara pēc stundām, kur viņi ir un ko viņi dara atbildība ir jānes pašiem vecākiem. Ja kāds nav spējīgs nest šo atbildību, tad tādēļ nav jācieš skolai - nedz skolotājiem, nedz klasesbiedriem. Ļoti žēl, ka tieši šadi notiek, tas tiek izpausts caur apmelojumiem un tiranizāciju.
Nekad jau nebūs tā, ka visi visiem būs vienlīdz labi, bet saprašanās ir iespējama vienmēr, ja vien ir vēlēšanās, visu var atrisināt. Skolai šī vēlēšanās ir. Un dažiem vajadzētu iemācīties ieraudzīt baļķi savā acī, pirms pa pasauli bļaustās par skabargu cita acī.

A Aigars 23.01.2010

Tiešām brīnos, kāpēc savus bērnus vajag sūtīt tik "'sliktā"' skolā. Nav jau vienīgā skola pilsētā. Tiem, kas ir tik ļoti neapmierināti, ieteiktu savai atvasei sameklēt citu mācību iestādi. Cik esmu manījis, skolotāji šajā skolā strādā ļoti labi, bērni pēc 9.klases bez problēmām iestājas citās skolās. Mans vecākais bērns ir beidzis šo skolu, tādēļ zinu, ka tur viss ir kārtībā. Arī otrs bērns mācās šajā skolā. Skolu esmu ieteicis arī saviem radiniekiem un paziņām. Un vēl... Vai jūs esat skolu apmeklējuši pirms Ziemassvētkiem un tad, kad notiek skolēnu darbu skates??? Ļoti ieteiktu!

P PRET! 25.01.2010

Kurš i*iots to ir rakstījis?? Visu ciņu Lienei par uzdrīkstēšanos tā nomelnot šo skolu! Tu pati tur neesi nemaz bijusi, ja vari tā runāt! Skola ir ļoti laba, atsaucīga un pretimnākoša, visi, kas pabeidz šo skolu, bez grūtībām tiek tālāk [nu, protams, ja pats skolēns cenšas un dara] un visi vienmēr nāk ciemos uz izlaidumiem, atvērto durvju dienās un pat vienkāršās mācību dienās, skumst, raud un ilgojas pēc šīs skolas, sakot, ka te bija tika labi un jauki.. Liene, padomā, ko runā!
Lai nu par kuru skolu, bet ne par šo var atļauties tā runāt! Un tie daži gadījumi, ko minēji nav atkarīgi no skolas un skolotājiem.. tas ir atkarīgs no skolēna un viņa audzinātības un manierēm.. Ja Tu būtu mācījusies šai skolā, Tu saprastu, ka labāka attieksme nav nekur citur. PUBLISKS FU LIENEI!!! Tu esi vienkārši apbrīnojama mele! Esmu, ja godīgi, uz mutes vienkārši- šitā pateikt par šo skolu, tur nu ir jābūt pilnīgi debīlam.. tas vnk ir līmenis.. viss, ko es varu pateikt..

N NavSvariigi 25.01.2010

KĀ TU KAUT KO TĀDU VARI TEIKT PAR ŠO SKOLU?! Vnk LOL kādam idiotam jābūt, lai ko tādu pateiktu!!! Viss ko tu saki ir meli. Tu vnk vispār neko nejēdz! Piekrītu, jā, ka visi absolventi vienmēr ir teikuši, ka šeit ir ļoti labi un ka viņi tiešām gribētu nākt atpakaļ uz šo skolu ja vien varētu!! KĀDA VĒL NAUDAS ŅEMŠANA?? Tu vispār esi apsitusi galvu? Nekad mūžā nekas tāds nav noticis šai skolā un nenotiks, šai skolai nav tik zems līmenis kā tev! Kā tu vispār atļaujies kaut ko tādu teiki par šādu skolu? Uzskatu, ka šī skola ir viena no labākajām un skolotāji arī ir ļoti jauki un izpalīdzīgi un viņi nemaz neslinko un neatpūšās stundās! Varbūt arī kādreiz atnāc uz šo skolu un tad kko di*s???? Tas vienkārši parāda tavu līmeni Liene! Kas ir katastrofāls!

J jhvxc hjc 25.01.2010

Izskatās, ka šo izcili gramatiski veidoto skolas "apspļaudīšanu" uzrakstījusi kāda sākumskolas grūti audzināma meitenīte. Vēlēsim viņai ātru izveseļošanos.

A Anda 25.01.2010

Mīļie draugi, vai tiešām nepietiks ķengāt skolas - te vienu, te otru?? Sāksim ar sevi un saviem bērniem, un tad meklēsim utis svešā kažokā!

A anonīma 25.01.2010

ŠĪ SKOLA IR ĻOTI LABA
tiešām viena no labākajām rīgas skolām, vienozzīmīgi

E Edmunds Tamanis 04.02.2010

Šī skola ir tiešam slikta. Tiešām nekad nēesu bijis sliktākā skolā par šo skolu. Es esmu 7.a klases skolnieks. em mani pirms 3 mēnešiem no turiees izsvieda, tikai tapēc ka pret mai aizdomas ka esu lielākais skolas zaglis. Man pat par to neatvainojās bļeģ. Un pieķēra citu pacanu to darām. Vispār es šajā skolā sastrādāju tik lielus sūdus piemēram: Apmīzu direktores galdu, uzdirsu uz meiteņu toletes palodzes, piekāu visus pirklasniekus. Man bija sexss ar skolotāju, spēlēju pokeru uz nauduun to pat direktorei Allai štolcerei(kuru vaidzētu nošaut ar viņču) bija pilnīgi piedrāzt. Mani pieķēra pat masturbējot meiteņu toletē un to pat nevienam neintresēja vvēl pat labāk puse no vīriešu skolotājiem ir zilie un atpalikušie. Es pat sadzēru ar informātikas skolotāju!

E Edmunds Tamanis 04.02.2010

Pilniba piekritu visam gunar tev ir pilniba taisnbia. Es saja skola ari aru sudus man pat uzmacas skolas policiste. Vaidzētu šo skolu nodedzināt!!!

E Edmunds Tamanis 04.02.2010

Pilnība piekrītu!!! Tas informatikas u4uks ir pohuj ka zeni masturbe informatikas h un palidzz vinsh zeniem raustit gaili!!! Es jums piekrtiu ar visiem musu sudiem. Es pat pabeidzu vienreiz zenu tolete kamer meitene skatijas un es pat pipeju skolaaaa! p.s - iejiet zootube.com

M mammuks 04.02.2010

Šajā skolā daži priekšmeti ir zemā līmenī. Tad skolēniem ir grūti mācīties ģimnāzijās.

C Cilvēks 04.02.2010

nesaprotu kā tā var teikt par savu skolu?

N no malas skatoties 05.02.2010

Ja tas viss ko raksta par skolotāju, kuram ar skolniekiem (mazgadīgiem bērniem) ir bijušas seksuālas attiecības, tad šādam skolotājam draud kriminālatbildība-mazgadīgo pavešana netiklībā. Brīnos par skolas vadību, par ko tad viņi saņem algu, ja tas ko raksta par informātikas skolotāju un policisti atbilst patiesībai, vai tad viņi to neredz, vai pat negrib redzēt? Apšaubu, ka 7.klases skolnieks Leons pats varēja atrast perversu pretīgu portālu "zootube.com"? Par kādiem tad nopelniem skolas direktore A.Štolcere saņēma Trīs zvaigžņu ordeni?