O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola - Skolai ir ļoti zems līmenis!

Skolai ir ļoti zems līmenis! Bieži vien stundas nenotiek un regulāri skolotājas kavē stundas sākumu. Šī skola ir ar mākslas novirzienu bet pasi skolotāji kas vada šīs stundas slinko un neko nedara! Ir bijuši gadijumi kad skolotājas ieliek atzīmi par neko... Daudzi skolotāji atļaujas pat apsaukāt skolēnus, un pazemot tos skolas vai klases priekšā... Ir bijuši gadijumi kad skolotājas piesevinas naudu. Skolai ir ļoti daudz jāpērk visādas speciālas krāsas utt.+ jamakasā skolai katru mēnesi 3 ls + klases fonds 1 ls (katru menesi) . Skolā notiek ik pēc 2 gadiem vasaras nometnes. Un pagāšsjā reizē nometni vadija 3 skolotāji no šīs skolas (šie skolotāji lietoja alkaholu) un nomentne vairāk līdzinājājas kara armijai. Katru dienu berniem bija jānoiet 8 km uz jūru un atpakaļ... skolotāji nļvāva neiet. Skola arī naw pietiekami droša! Vienreiz stundas laikā uzkrita uz bēnu galvām uzmetums no griestiem, nekas netika darīts un skoleni turpinaja mācības. Skolas apkārtne arī nav droša bieži vien kāds no skolēniem tiek aplauīts skolas apkārtnē. Vēcāki padomājiet vispirms vai jūsu berns spēs paciest šo skolas nolaidību!

S smerč 11.11.2010

Jā bez Allas Štolceres tiešām neviens nezinātu par šo skolu, žēl tikai ka tas nav labā nozīmē...Direktorei pirmkārt ir jābūt taisnīgai, ar uzbrūkošu toni lietas vien nerisina, ja jau ir apbalvojums, vai tad nav jābūt arī attiecīgā līmenī

L laila 20.01.2011

Es gan gribētu skolas formas. Izrādās ir skolas, kurās tās ir. Forši.

C cince 30.03.2011

tā nepavisam nav ! tā ir ļoti laba skola !
vecāki es pati eju tajā skolā un nekas tāds ko teica Liene nav taisnība !
nu jā varūt daži skolotāji ir bargāki et viņi nebūt neapsaukā un nepiesevinās naudu no bērniem !
vecāki iesaku jums laist savus bērnus šajā skolā jo tā ir laba !
iesaku .

N nezināms 17.05.2011

Skolotājas ir pēdējā laikā palaidušās un uz skasās par katru sīkumu. Itkā lai mums būtu labākas atdzīmes bet pati liek tādas ka pats kanevari iedomāties pat labiniekiem dot pat pārāk sliktas atdzīmes kā no 8-4 jo it kā pārāk slikti uzvedās bet kontroldarbos nesskatās pēc uzvedības un jatābūtu šajā skolā gvairs nebūtu vairs neviena tikai tapēc ka visi būtu 1. semestrī pabeiguši šo skolu

B baaaac 17.05.2011

Nu pēc pēdējā komentāra var secināt, ka skolai slikts līmenis. Elementāru gramatiku nevar iemācīt.

Nezināmais, vai pats saprati, ko uzrakstīji?

K Krista 13.06.2011

Cienījamā Liene, cik zinu O.K. Rīgas Tautas Daiļamatu pamatskola nav vienīgā skola Rīgā, kur varat sūtīt savu bērnu.Otrkārt tik tiešām, kā jau jums komentāros ieteica, nu sakārtojiet savas lietas mājās un tad ejiet no tām ārā, varbūt tad būs mazāk šī ļaunuma un žults!
Arī mana meita mācās šajā skolā, un kā jau visām mātēm ir gan labs, gan slikts sakāms, tomēr bez tā jūsu indes toņa:))Skolā tiešām ir zinoši mākslas pedagogi, kā arī priekšmetu skolotāji, īpaši gribētos pieminēt sk.Ružu, kas prot bērniem ne tikai iemācīt matemātiku, bet arī to iemīlēt, sk.Mudīte/diemžēl neatceros uzvārdu/, kas mācīja angļu valodu, sk.Ludmila, vizuālās mākslas priekšmeta skolotāja, sk.Brutāne, kas māca bioloģiju.
Skolas direktore tiešām ar savu personību un attieksmi ir spējusi radīt kolosālu auru, kas nav citās skolās, audzinot bērnos patriotisma izjūtu, disciplīnu un pietāti pret valsts svētkiem, prasot no bērniem, lai tie skolā svētkos būtu svētku apģērbā nevis džinsās un topos:)))Tiem, kam ģimenē tas nav bijis, to saprast nespēs!
No klases audzinātājiem gribētos redzēt nedaudz labāku pedagoģiju, kā viņi spēj sniegt-respektīvi, nevienādot attieksmi pret visiem vienādi, ja ir klasē tādi, kas nemācās, nemāk uzvesties, kavē stundas, tad būtu ar tiem arī jāstrādā, noteikti nav viņiem veltītie aizrādījumi jāvelta visiem, regulāri izlamājot labākos, tiem, kas pārstāv visu skolu dažādās olimpiādēs un pasākumos kā labākie...
Runājot par skolotāju Marinu Kevišu, kas māca krievu valodu gribētos atgādināt, ka arī es sūtīju savu bērnu mācīties šo valodu, lai iepazītu vēl vienu kultūru, lai apgūtu valodu, diemžēl krievu valodas mācīšana sk.Kevišas stilā sevi neattaisno, jo latviešu bērni nav saskārušies ar krievu valodu no dzimšanas, lai tiktu tā mācīta, vinnēkrievutautības bērni, pret kuriem ir īpaša attieksme, un kuri spēj 1-ajā māc.g.iemācīties valodu.Rezultātā daudzus mājas darbus pildam mēs vecāki.Arī cien.Allai Štolcerei der atcerēties, ka nevajag aizskart latviešu bērnus, kas izvēlējās mācīties šo valodu, bet labāk nomainīt neprofesionālu pedagogu ar citu, šobrīd tādas iespējas pastāv, daudzi'pedagogi ar lielo burtu ir bez darba, tas aiztaupīs arī vecākiem atprasīšanos no darba, lai runātu ar skolotāju.
Runājot par naudu šie 3Ls ir smieklīgi maz, ņemot vērā sakopto skolu un materiālus, ko dod skola.Bez tam mākslas skolām visām ir lieli izdevumi, par ko vecāki tiek brīdināti iepriekš un ar ko vecāki rēķinās!
Nobeigumā negatīvisma apsēstajiem, nu ņemiet taču ārā savus bērnus no šīs skolas, tikai nerakstiet nākamgad šo pašu žulti jau par citu skolu un tās skolotājiem, sarunāts?:))Lai jums veicas, jo tieši veiksme un mīlestība izskatās, jums iet secen:))))))))))))

A anus 04.07.2011

pashli vi vse nahuj

J Jānis 24.11.2011

Ja man rodas interese par kādu uzņēmumu vai iestādi, parasti pirmais ko daru ir apskatu šīs iestādes mājaslapu. Diemžēl apmeklējot O. Kalpaka RTDP mājaslapu nākas secināt, ka skolai tik tiešām ir zems līmenis, jo mājaslapā ir daudz gramatikas kļūdu, kas manuprāt priekš izglītības iestādes ir nepiedodami, un neliecina par augstu līmeni.

A Anniņa 24.12.2011

Cien. Liene !
Viela pārdomam(šai melošanai nav nekādas jēgas, piedod!)
°Man ir jautājums:"Cik gadus tu nomācijies šajā skolā?"
Es tiešām nesaprotu kur tu izraki un izdomāji visas šī muļķības, laikam ilgi domāji.
GRibu zinat vai visās Latvijas un Rīgas skolās, skolas direktorei ir trīs zvaigžņu ordeņis ?
Laikam kartīgi nepardomaji teksta un sūdzības jēgu !
Es šajā skolā mācos 6gadu(6klasē)un es zinu ka šī skola ir vislabakā skola.Neviens skolotajs neapsaukā skolēnus .
Un dargās otiņās, krāsas, un pārejie priekšmeti obligati nav jāpērk ja kadam no klases ir tad var aizņemties.
Un visi tie kas saka ka šī skola ir slikta es liktu stipri aizdomaties vai tiešām visās pārējās skolās jūs tik mīļi pieņems un ar siltiem vardiem atbalstīs?!

Ar cieņu, Anna

G Gugerts 02.04.2012

Es pilnīgi piekrītu šī skola ir pati labākā!

L Lully 02.04.2012

Man bērns sūdzējās ka šajā skolā daži skolotāji, ja kāds bērns nesaprot pasaka,
atver grāmatu un izlasi, tad vispār kam vajadzīgi skolotāji,
bērns atver grāmatu un izlasa, protams runājot ar skolotājiem
viņi šo noliedz sakot ka paskaidrojot visu katram individuāli.

S SaulEHestyA 02.07.2012

Pati šajā skolā nomācījos pirmos 3 ar pus gadus. Tas gan bija sen, šogad pabeidzu jau vidusskolu, taču manas atmiņas ir labas. Skolotāji, kā jau visur, bija dažādi. Daži nepatika, daži palika atmiņā ļoti mīļi. :) Mana skolotāja A.S. man bija īpaši mīļa, viņa bija mana pirmā skolotāja, vienmēr bija pretimnākoša, atsaucīga, laipna, palīdzēja, kad tas bija nepieciešams. Man bija svara problēmas un viņa klases audzināšanu laikā nereti pieminēja to, cik nepareizi ir kādu citu aizskart dēļ izskata. Tas daudz manīja manā turpmākajā dzīvē, jo viņas teiktais lika man jau agrā bērnībā dzīvot ar prieku par sevi. Un es joprojām neaizskaru nevienu dēļ viņa izskata. :)
Iespējams tagad skolotāji ir sliktāki...
Pavisam citas atmiņas gan ir par skolēniem-nemitīgās līnijas, kurās skolas priekšā nemitīgi tika izsaukti lielākie blēņdari, zvans par bumbu skolā, zēnu tualetē aizdedzināts tualetes papīra rullis, kā rezultātā nokusa turētājs u.t.t. Bērni tur tik tiešām bija krimināli. Īpaši direktores dēls, kurš bija nejaukākais no visiem, bet tomēr ne reizi netika izsaukts līnijā. Pat tad, kad, spārdot manas draudzenes somu, sadauzīja viņas telefonu. Dabūja par to zilu aci, bet direktore izsauca draudzenes māti uz skolu, jo viņa esot kāvusies (interesanta noteikti bija viņas sejas izteiksme, kad viņai pateica, par ko viņš to zilo aci dabūja).

S SaulEHestyA 02.07.2012

Iespējams tagad skolotāji ir sliktāki...

h

stulba skola

J jancuxins 09.10.2012

kautkāds murgs tad kad ir tas tirdziņš kur visi pārdod to ko paši uztaisījuši nevar naudu ņemt sev bet jāmet kautkādā kopējā traukā ķipa skolas fondam.Tad kad es biju atnācis uz šo skolu pirmo gadu es baigi domāju nopelnīšu naudu bet man klases biedrs pateica ka jāmet kaukādā traukā.Visur kur es iepriekš biju mācījies visu nopelnīto naudu varējām darīt ko gribējām kur tāds stulbums var būt to ko es nopelnīju es bāzu savā kabatā.Man po_uj tas jo_anais skolas iz_upsētais fonds.Kāds man no tā labums??!!! nekāds!!! Neiesaku jums uz šo skolu iet.Un vēl viens idiotisms nekur nav tā bijis ka nevar iet ārā tas ir p_zģec!!! visur var iet ārā tikai šijā ūķī nevar!! es izeju ārā un man uzreiz piep_s_s kas tu neatšķir krāsas?! Nē jūs dauņi b_edj!! S_kas!!!

L Linda13 19.02.2013

es shajaa skolaa nomaacijos visus devinjus gadus no skolas pirmaas dienas, peec tam arii mana maasa pabeidz sho skolau un neko slikt nevaru teikt, tikai to labaako. Arii jaunaakaa maasa ies shajaa skolaa. Pedagogi ir vislabaakie un arii direkore. Man ir vislabaas atminjas par sgo skolu un ceru, ka arii mani beerni varees apmekleet sho (manu miiljo) skolu! Pedagogi shajaa skolaa ir kaa draugi!

L lakrica 28.02.2013

Uiiiiiiiiiiiiiiiii kas par purgu...
Es tur nomācījos visu pamatskolas laiku no 1 līdz 9 klase.
Man un liekot roku uz sirds, ka arī maniem klases biedriem ir tikai tās labākās atmiņas. Visburvīgākā skola zemes virsū. Pasniedzēji pretīm nākoši, izpalīdzīgi...ar mūsu klaes audzinātāju mums visiem audzināmajiem joprojām ļoti labas attiecības visi tiekamies 2 reizes gadā un pat biežāk. Burvīga gaisotne, atmosfēra...praxes nedēļas un vasras nometnes. Visi pasniedzēji zinoši un kompetenti savā jomā...
Liels JUMS paldies ... paldies par tikai un vienīgi labām atmiņām...
1999 gada absolvente! :)

L Leisija 06.01.2014

Es šajā skolā esmu mācijusies 9 gadus un šogad beigšu šo skolu un izlasot šo rakstu cik šī skola ir slikta mani aizvainoja, jo es zinu, ka nav labākas un mīļākas skolas par šo skolu. Pēc šī raksta es secināju vienīgi to, ka cilvēks, kas ir rakstijis šo rakstu pilnīgi kļūdās par šo skolu. Labāku māklas pamatskolu par šo skolu Latvijā nevar atrast!

L labi 07.04.2014

Ļoti jauka skola. Šī skola ir kā viena ģimene! Visu cieņu direktorei!