O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola - Skolai ir ļoti zems līmenis!

Skolai ir ļoti zems līmenis! Bieži vien stundas nenotiek un regulāri skolotājas kavē stundas sākumu. Šī skola ir ar mākslas novirzienu bet pasi skolotāji kas vada šīs stundas slinko un neko nedara! Ir bijuši gadijumi kad skolotājas ieliek atzīmi par neko... Daudzi skolotāji atļaujas pat apsaukāt skolēnus, un pazemot tos skolas vai klases priekšā... Ir bijuši gadijumi kad skolotājas piesevinas naudu. Skolai ir ļoti daudz jāpērk visādas speciālas krāsas utt.+ jamakasā skolai katru mēnesi 3 ls + klases fonds 1 ls (katru menesi) . Skolā notiek ik pēc 2 gadiem vasaras nometnes. Un pagāšsjā reizē nometni vadija 3 skolotāji no šīs skolas (šie skolotāji lietoja alkaholu) un nomentne vairāk līdzinājājas kara armijai. Katru dienu berniem bija jānoiet 8 km uz jūru un atpakaļ... skolotāji nļvāva neiet. Skola arī naw pietiekami droša! Vienreiz stundas laikā uzkrita uz bēnu galvām uzmetums no griestiem, nekas netika darīts un skoleni turpinaja mācības. Skolas apkārtne arī nav droša bieži vien kāds no skolēniem tiek aplauīts skolas apkārtnē. Vēcāki padomājiet vispirms vai jūsu berns spēs paciest šo skolas nolaidību!

Y yoo. 15.03.2010

akd, nu jums darīt nav ko, vai kā.?
nu vnk murgs.! kkas nepatīk.? sūdziet tiesā vai kko vēl dariet nevis te kko murgojat.! un vsp. skolai nav ne vainas. ;]] no paša skolēna ir atkarīgs kā pret viņu izturas skolēni. nu jā, ja skolotāja/s uzēdās nu tad jāiet pie direktores vai kā, bet nejau te tgd kkas jārunā.!
un arī par to aplaupīšanu. kāds sakars te ar skolu.????? tur jau vainīga ir policijas, kas tos noziiedziniekus nav saņēmuši ciet..
SVIESTS, jums tiešām laikam darīt nav ko...

Y yoo. 15.03.2010

* no paša skolēna ir atkarīgs kā pret viņu izturas skolēni un skolotāji.

S smerč 15.03.2010

neviens uz tiesām neskries, neesam jau aptrakuši un darba arī daudz, un sūdzēties arī nav hobijs...
skatīsimies nākotnē, ar pagātni nav jādzīvo, vēl jau viss risinās, laiks jau arī reizēm noliek visu savās vietās, nav jāsteidzās

R Roberts 16.03.2010

Skola tikai pārbauda raksturu, tas ir pārbaudījums. Jebkura skola nav tikai mājasdarbu kaudze, bet gan pati ir viens liels mājasdarbs. Kā izdzīvot cauri skolai, draugiem, skolotājiem, problēmām, alkoholam, smēķēšanai, bučām un varbūt pat pirmajai mīlestībai, kaitinošs vai piedzēries skolotājs ir Jūsu mazākā bēda. Uztveriet to kā savu bērnu dzīves skolu, kur Jūs varat tikai noskatīties, kā viņam iet un censties ar viņu izrunāties un pakonsultēt viņu.

Varat jau aizsūtīt savu bērnu uz skolu, kur nav nevienu baktēriju, bet tad viņu imunitāte pret slimībām nobruks un viņš būs neaizsargāts pret citām slimībā, kad izies ārā, kā arī vieglāk ievainojams.
Varat savu bērnu visu laiku kontrolēt, bet sapratīsiet, ka Jūs viņu vairs nepazīstat, jo vairāk kontrolēsiet, jo interesantāk ir atrast veidus, jaunus veidus, kā netikt pieķertam.

Nomierinieties, Jūsu bērni tiks ar visu galā, tikai runājiet ar tiem un neleciet no biksēm ārā, protams, sargājiet, bet nevajag saslimt ar to.

P.S. Man ir tikai 19 gadi, es pabeidzu O. Kalpaka RTDP 2006. gadā, es atceros pusi no mazajiem konfekšēdājiem un klases vakaru bērneļiem, kuri tagad noteikti iet cauri pusaudžu jautrajām problēmām.

Vajag censties sadzīvot un meklēt radošāku pieeju!

M mamma 16.03.2010

Viedi vārdi, Robert!

M mamma2 16.03.2010

Izskatās gan, ka vienam otram sūdzēšanās ir hobijs

S sniedziņš 16.03.2010

ne ja viss šajā skolā ir slikts, šeit strādā ļoti daudz zinošu, iejūtīgi pedagogi pateicoties viņiem šī skola ir elitāra skola Rīgas. Par vienu no labākajiem skolotājiem šajā skolā uzskatu Tamāru Kazaku, kura patiesībā ir tā īstā skolas sirds un dvēsele, kura strādā nedomājot par to, kā izpatikt kādam, kā izrādīties kāda politikas darboņa priekšā. Ja kādam arī pienākas kāds apbalvojums, tad tā ir Kazakas kundze.

M Matīss Līdaks 17.03.2010

Es Matīss Māris Līdaks atvainojos skolas direktorei, skolas mācību daļai, skolotājiem, skolas absolventiem, skolēniem, par skoolas noniecināšanu un apkaunināšanu. Vēl es atvaiojos Leonam, Ivo, Gunāram par viņu vārdu nepatiesu izmantošanu!

M mamma2 17.03.2010

Vajadzēja, Matīs, domāt agrāk, re cik nesmuki sanācis.

Y Yoo 17.03.2010

Tās tak nav ne kas jauns, ir kas raujas melnās miesās, bet ir kas tikai gozējas saulītē un izmanto savas slavas celšanai citu sūrā darbā gūtus augļus. Skolā tāpat kā jeb kurā citā darba vietā visu nosaka tās vadītājs, skolā-direktore. Skolas līmeni augstu vai zemu pirmkārt veido direktore... Bedīgi ka kādam slava tā sakāpjgalvā...

M mamma2 18.03.2010

Vai tad tiešām tā ir?

. . 18.03.2010

Kāda slava?
Direktore ir tā, kas šo skolu "uzcēlusi" pa jaunu. Ja nebūtu viņas, nebūtu tādas Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas. Skolai nepārprotami ir vajadzīgs prasmīgs direktors, tāds, kurš dara.
Un šīs skolas direktore ir tieši tāda.
Šis "sakāpj galvā" šeit ir nevietā.

M mamma3 19.03.2010

Prestižu varētu vēlēties arī augstāku!

Y Yoo 19.03.2010

Var jau būt ka kādreiz kaut ko arī uzcēla, pēdējā laikā to nemana, kāds ir palicis netaisns un divkosīgs to daudzi izbaudījuši uz savas ādas... skumji

K kārlis 19.03.2010

Šī skola ir perfekta, bagāta ar kausiem un medaļām, varbūt LABĀKĀ SKOLA RĪGĀ. Mums ir perfekta direktore ar kuru skola attīstas. Mums ir augsti sasniegumi olimpijādēs un citos pasākumos. Šitās skolas skolniekiem būs ļoti labs liktenis ja skolnieks mācās. Bet, ir arī skolnieki kas nemācās. Tie skolnieki saņem sliktas atzīmes un arī kādreiz bārienus no skolotājiem kuriem skolnieku nemācīšanaš ir apnikusi. Tad, kad vecāki uzzin sliktās atzīmes
vaino skolu ka skolotāji tos bērnus nemāca, bet viņi nemaz neapjēdz ka paši skolnieki nemācās. A gudrie bērni mācās un saņem labus rezultātus. Es šajā skolā mācos un esmu ļoti apmierināts.

V vecāžurka 21.03.2010

Cik tai direktorei gadu?

P purkšķis 22.03.2010

Es, protams, atvainojos, bet tie ieraksti, kuros skola tiek aizstāvēt, no malas skatoties, nezin kāpēc liekas diezgan līdzīgi: sarakstīti gari "palagi" un vēl tādā saldā intonācijā un patosā, kādu es varētu iedomāties lietojam vienu kārtīgu skolotāju gados nevis jaunus džekus. :)
Taču mūsdienu jaunieši lieto pavisam savadāku vārdu krājumu kā 50-to gadu skolu jaunatne! Un tās atvainošanās lavīnas šeit, it kā no skolnieku vārdiem, uz kurām pēc tam tie paši skolēni atbild, ka nemaz arī netaisās atvainoties, jo ir pateikuši patiesību.
Ļoti interesanti novērojumi...

L lindaOse 26.04.2010

Šajā skolā tiešām daudz un par visu jāmaksā, tā ir domāta priekš bagātajiem ne priekš vidēji turīgiem.

A Absolvente:] 10.05.2010

Es pilnībā nepiekrītu šim viedoklim!
Pat savā ziņā dusmas uznāca lasot šo sūdzību. Esmu pabeigusi šo skolu. Manuprāt, vaina ir skolēnos, kuri drīzāk jau paši negrib neko darīt un slinko un tapēc skolotāji arī kādreiz var iziet no pacietības, Nevar nepiekrist, ka slodze bija visai pamatīga, pavisam noteikti lielāka kā citās skolās, bet par to tagad esmu tikai pateicīga, jo ir ļoti viegli mācīties vidusskolā. Un izglītības līmenis noteikti nau zems. Skolotājs jau arī nevar visu iemācīt, pašiem mājās arī jāpamācās. Neskatoties uz to, ka skola ir ar mākslas novirzienu, visas matemātikas skolotājas bija tiešām labas, pat IZCILAS, jo bez lielām grūtībām tiku Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā. Un arī pārējos priekšmetos nav nekādas grūtības.
Par izmaksām arī nepiekrītu, jo valsts jau nebūs tā, kas dos liekus naudas līdzekļus mākslas skolām, tāpēc jasamierinās ar tādām izmaksām, ja grib mākslu mācīties... Tā jau nau skolas vaina btw :]
Skolā vienmēr bija mājīgi un skolotāji bija ļoti pretimnākoši, īpaši 9.klasē, kad tas bija tik ļoti svarīgi. :]
Nedomāju, ka pa šiem dažiem gadiem skolotāji būtu tā mainījušies.
Vispirms jau skolēniem jābūt pretimnākošākiem un savā starpā draudzīgākiem!

A andris 10.05.2010

interesanti, cik citās skolās jāmaksā vecākiem par izlaidumu - žetoniem absolventiem (bērniem), ziediem (skolotājiem, vecākiem utt)? šeit tiek pieprasīta iespaidīga summa - 35Ls no katra bērna! Vai tākā nebūtu pa daudz, ja klasē ir 23 skolnieki, paralēlklasē 24, parēķiniet, kas par summiņu sanāk 1645 Ls. Šajā skolā tiešām daudz jāmaksā - domāta bagātiem, ne priekš vidēji turīgiem. Lūk, tada ir patiesība, neticiet, pajautājiet skolniekiem un to vecākiem.