www.sudzibas.lv www.letimobilie.lv kartejais paterētaju apmans..

www.letimobilie.lv - kartejais paterētaju apmans..

www.letimobilie.lv internetveikala pasūtīju mobilo telefonu Samsung S4 . Tā kā cena bija lētākā no piedāvātajām
nolēmu to iegādāties un piezvanīju uz Nr. 28123111 . Tur man atbildēja, ka varot to iegādāties Matīsa iela 65 .
Atbraucu uz Matīsa ielu 65, bet tur nevienu internetveikalu nemanīju. Kā tikai mūzikas instrumentu veikalu.
Iegāju mūzikas instrumentu veikalā un jautaju par SIA "Open mobile" t.i. www.letimobilie.lv i-veikalu.
Visi rausta plecus un saka ka šeit tāds veikals neeksistē.
Ok, zvanu uz Nr. 28123111 un saku ka esmu atbraucis, kur man tālāk doties? Saka, lai gaidot uz ielas ka tūliņ pienesīšot. Es jautāju kā uz ielas? Nevēlos uz ielas neko iegādāties... Jums ir rakstīts birojs, tad kur tas birojs ir? Man atbild; nē mēs tā nedaram, gaidiet uz ielas un mēs
tūliņ pienāksim pie jums.
Man personīgi tas likās ļoti dīvaini. Un kas notiks ja telefons saplīsīs, kur pa garantiju nest? Arī uz ielas?? Nē, paldies. Iekāpu mašīnā un aizbraucu.
Un iegādājos citā i-veikalā, kur vismaz ir reģistrēta faktiskā vieta un telefons uz vietas apskatāms.
Pēc tam apskatoties datu bāzē, SIA "Open Mobile" nemaz nav registrēta Matīsa iela 65, jo tā ir daudzdzīvokļu māja.
Vini atrodas pavisam cita registreta adrese.. Rīga, Burtnieku iela 33-433, LV-1039
Mīļie cilvēki! Esiet uzmanīgi. Nepērciet preces uz ielas. Visticamāk tās ir firmas, kas pēc tam neapkalpo garantiju un visu pārējo un pēc pusgada
jau ir aizvērušās un jau zem cita nosaukuma turpina mānīt cilvēkus uz ielas. Ne velti rakstits ir letimobilie.lv Un ziniet, ka ne viss kas spīd ir zelts!
Un pa lēto vai kā saka pa velti ir tikai siers peļu slazdā otrai pelei.
Veiksmi!

P

roneens 19.03.2014

Es varu teikt tikai labus vārdus par šo firmu. Ļoti laipni izskaidroja kā saņemt preci un kur šī prece tiek saņemta. Un par šo komentāru varu tikai teikt, ka Jums ir bijusi slikta komunikācija.
Es savai mašīnai rezerves detaļas arī pērku no kunga, kurš firmu ir reģistrējis savā dzīvoklī. Neviena detaļa mani nav pievīlusi. Tieši tāpat ir arī ar šo firmu. Ja vēlējāties iet uz reģistrēto adresi, tad tā arī skaidri vajadzēja diktēt, jo šis kungs skaidri izteicās, ka tas ir interneta veikals, nevis veikals, kurā var ieiet un paraudzīties apkārt.

Par pirkumu tiek iedots kasē reģistrēts čeks, un uz telefona zvaniem šī firma atbild ātri, kā arī atzvana atpakaļ.
Pēc Latvijas Republikas likumdošanas - jebkuras preces garantija ir 2 gadi.

V verx 12.09.2015

Normāls veikals(par savu cenu). Ja gribās augstāku līmeni, par preci būs jāmaksā vairāk. Nopirku iPhone 5s, tajā pat vakarā sākās problēmas ar ieslēgšanu. Nākamajā darbadienā aiznesu atpakaļ, uzreiz iedeva citu. Tagat viss strādā. Man šķiet OK.