Toms un Džerijs - Netulkošana

Man ir jautājums kurā valstī mēs dzīvojam? Tad mēs esam krievi, tagad jau sāk izskatīties arī, ka esam angļi. Es nezinu, uzslēdzu bērnam multeni, vienīgo ko var teikt vispār normālāko, jo bēŗniem vairs citu multeņu nav kā tikai kur visi šaudās un visus sit nost. Toms un Džerijs, normāla mutlfilma ko bērnam slēdzu katru pēspustdienu skatīties, vienu dienu runā angliski, otru dienu, labi, viss kas var gadīties, kaut kas nojucis vai neiet, neko nesaku, bet ir jau nedēļa pagājusi, kops ievēroju ka mans bērns no tās multfilmas ne vārda nesaprot, jo nav mūsu dzimtā valoda. Kas tas ir velns parāvis? Vai tiešām ir pašīem jātaisa kāds šovs un jāfilmē ko vēlāk bērniem var rādīt? Ko man viņam tagad rādīt? multfilmas kuras nav iespējams paskatīites pašiem kur nu vēl bērniem vai likt skatīties vnk uz kustīgas bildītes televizorā, jo skaņu vienkārsi nav vēŗts slēgt iekšā. Tagad ir plkst.14.43 un kas tur tagad labs iet? Nekas kaut kādi minsti kuri jau atkal cīkstās un sit viens ortu nost. Kā jūsu prāt bērni lai tādi nepaliek? Domāju, ka mums valdība valstī ir vienkāršī pretīga un stulba kura nedomā ar galvu, bet nui arī pat pa televizoru neko nevar normālu parādīt un man vēl ir jāmaksā par dekoderi, lai skatītos tos dranķus.

donna b 10.09.2012

vienkārši LOL par šo sudzību x100.

O OOps 10.09.2012

убили)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
включайте латвийские каналы и смотрите своих миедзиньшей...захотели что бы весь мир крутился вокруг вас????? может вам и рекламу по быстрому перевести на латышский..учите языки и будет вам счастье))) :PPPPPPPP

Sardele 11.09.2012

Tomā un Džerijā nemaz viens otru nesit nost? Ārstē labāk galvu, kaza + māci savam bērnam svešvalodas jau bērnībā - tās noteikti dzīvē noderēs.

sardele smirdīgā palasi kārtīgi par sišanu jo nav teikts ka tur kādu sit nost. mans bērns mācīsies normālu valodu un no normāliem materiāļiem nevis multfilmām.
un smīkņa kur tu dzīvo un kā tevi sauc? tev pašām ir tukš pauris. manam bēŗnam ir 2 ar pus gadi un viņš ir daudz gudrāks par tevi. Ja negribi mirt aiztaisi savu pretīgo smirdīgo muti ciet kamēr es tev visus zobus neesmu izdauzījusi. Mana sieva pareizi raksta mēs dzīvojam latvijā tad attiecīgi tādai valodai arī jābūt. Gribi angliski lūzu ir daudz saiti kur viss ir citās valodās skaties cik gribas un mācies vai vēļ labāķ aizvācies no šejienes prom. Tukšpauri

OOps no valodām nekāda laime. Un labāk būtu paklusējis

Sardele 11.09.2012

Par tavu izglītības līmeni jau runā tas, kā tu raksti, zobu dauzītāj. Atslābsti. Šādas sūdzības ir jāadresē konkrētajai televīzijai, nevis jāspamo internetā.

O OOps 11.09.2012

ой...как заделооо)))))сколько агрессии...несчастные люди))))

Ausainītis 11.09.2012

Jo vairāk valodas cilvēks apgūst, jo viņš ir gudrāks.Protams, ja sūdzības autore dzīvo kaut kur dziļi laukos, un bērnus arī tālāk par kaimiņu māju nelaidīs, valodu mācīšanās pati par sevi atktīt, bet pastāv tūkstoš iespēju kā sakatīties vien latviešu filmas, protams iepērkot tā par maksu.

patrioti visi. Netaisos strīdēties ar tādiem kā jūs. ja reiz šeit ir sūdzības ta arī sūdzos par ko vēlos.
ausainīti nemuldi daudz. Mans bērns dzīvo pilsētā, bet tas nenozīmē ka viņam jāskatās viss svešā valodā. Paspēs iemācīties, lai izbauda arī bērnību.

O OOps 12.09.2012

patrioti visi
вы тут главный патриот))))

ja reiz šeit ir sūdzības ta arī sūdzos par ko vēlos.
ну тогда не обижайтесь на комментарии...это интернет, тут и послать могут(с)

ну так всё в ваших руках...зачем включаете ребёнку ЭТИ мультики...купите книжек и занимайтесь, развивайте на родном языке...

Ausainītis 12.09.2012

Tumši ļautiņi-mucā auguši, pa spundi baroti!

Ausainītis 12.09.2012

Vēlāk cietumā būs viegli pierast pie nebrīves.

kāds sakars ar cietumu? Par to ka mans bērns negrib skatīties multeni svešā valodā? paši saprotat ko runājat?
ja reiz latvija tad latviski ari televīzijai jābūt, es pati izlemšu kad un kā mācīt viņam valodu.
oops - ne vsegda rebjonok hocet knizku čitat. on hocet tv tože smotret.
smīkņs un ausainis jūs te vispār ne pa tēmu kaut ko diršat. Jau pašā sākumā manu bēŗnu nosauci par tukšpauri. Ar kādām tiesībām tu tā saki? tev sirds vietā ir akmens. Tu pat nezini kāds ir mans bērns kas viņam ir par problēmām bet jau virini savu ževēkli. Ja tev būtu bērns kurš ir slims un knapi vispāŗ spēj klausīties un runāt diez vai tu viņu mocītu ar citām valodām. Apdomā ko saki par mazu bērnu kurš tev neko nav nodarījis, bet priecājas par dzīvi lai kāda tam arī būtu.

T terjers 17.09.2012

Slima jau gan esi tu pati, bērnam tas varētu būt tikai iedzimts. šitāda tumsonība sen nebija lasīta.

G gatito 17.09.2012

nu tad arī neskaties to teļļuku!!!kas tad par problēmam!labāk lai bērns mācās lasīt un rakstīt!!!

Ausainītis 17.09.2012

Traka mātīte!

Par kādu atvainošanos tu runā? drīzāk tev būtu jāatvainojas.
iedzimts tas nu nekādīgi nav ja nezini nedirs...
bēŗns nevar visu laiku mācīties lasīt un rakstīt apdomā ko saki.

A Alexa 18.09.2012

Skaties no YoUTUBE tur ir latviesu multenes Abolu mais, sisidra un citi.

Minesota 18.09.2012

Nu nezinu ka citiem, bet mani bērni skatoties multenes krievu un angļu valodā, valodas ir apguvuši. NU ne jau perfekti, bet skolā mācīties tās valodas nav problēmas.

man nevajag un neprasu padomu ka iemaaciit vnk dusmas bija kad rada tomu un dzeriju un peksnji vinu vairs netulko kad bernam ljoti taa iepatikaas.
paldies alexa par padomu atradu tur ari vina tomu un dzeriju... :)

Ausainītis 18.09.2012

Īsts pufaikciems!