Reitings Tirdzniecības centri

Olimpia
Galleria Riga
Rīga Plaza
RUSE

Douglas - Dominas Douglas konsultante.

Dominas Douglas konsultante. Douglas konsultante piedāvājot savu palīdzību, sarunu uzsāka krievu valodā. Diemžēl neievēroju viņas vārdu, jo nekavējoties devos projām. Es dzīvoju Latvijā, un saruna jebkuram pārdevējam ir jāuzsāk latviski. Pēc tam spried , kā runāt tālāk. Sliktāk jau viņiem, viens zaudēts klients. Mīnuss konsultantei.

Mego - Персонал ужастики

Персонал ужастики Персонал не компетентен и кажется что не непонемают где находится.это касается работником зала.бегают по залу кучками и чешутся.такое впечатление что не которые там людей вовсе не видели,занимаются исключительно осмотром посетителей и местными сплетнями,а тем временем на полках лежит просроченный и пыльный товар.не раз приходилось дома что-то отправлять в мусорку из-за просрочки.больше там не закупаюсь и вам не советую.

RIMI, Valdeķu ielā - Krāpšana

SVEICINĀTI ! Televīzijas reklāmā SOLA, ka visām Laimas šokolādes kastēm RIMI veikalos.. ir 30% ATLAIDE.Speciāli gāju uz veikalu Valdeķu ielā , lai iegādātos, bet maksājot, redzēju, ka atlaide neuzrādās. Kasierei jautāju, kā tas var tā būt. Viņa atbildēja, ka par TV REKLĀMĀM viņa neatbild., un neko nezinot... Pārnākot mājās mani sagaidīja atkal šī reklāma .Kam tad lai ticu ?

Artima SIA - Ņirgāšanās

Nevienam neiesaku strādāt šinī kompānijā! Negodprātīgi, ņirgāšanās par darbiniekiem. Attieksme kā pret dzīvniekiem krātiņā. Prasības pret darbiniekiem jo tālāk jo trakāk. (laikam iedomājušies ka pieder apavu salons) tirgojot savus ķīniesus un poļus! Runājot par vadibu, liels fuij inetai svikšai - pārdošanas direktorei! Mīļie cilvēki, pirms ejat strādāt apdomājiet 3reiz.

Jēkabpils Rimi - Siers

Siers Šodien nopirkām Jēkabpils Rimi zilā pelējuma sieru. Atbraucām mājās, bijām vīlušies, siers glums, sapuvis un smirdīgs. Pirms nedēļas arī nopirkām un arī bija beigts, bet ne tik ļoti kā šoreiz. Tā kā mēs regulāri pērkam šo sieru zinam kādam jābūt.

Rimi - Derīguma termiņš vistai

Derīguma termiņš vistai Iepērkos Tobago Rimi, bieži vien pērku fasēto vistu. Parasti ņemu gaļu uz kādam 3-4 dienam uz priekšu, tāpēc bieži vien sanāk atvērt iepakojumu dienu pirms vai pēdējā derīguma termiņa dienā. Tā daru jau kādus vairākus gadus, un parasti nav nekādas problēmas. Pat dažas reizes bijis tā, ka piemirsu kaut ko pagatavot laicīgi un dienu vai divas pēc "izlietot līdz" tā gaļa gan izskatījās, gan smaržoja labi. Tad nu martā šodien ir jau trešā reize, kad izmetu 3+ eiro, atverot iepakojumu...

Cityparks - Krāpšana, pasludināšana par parādnieku bez brīdinājuma

Krāpšana, pasludināšana par parādnieku bez brīdinājuma 2017. Gada 8. Decembrī mans meitasvīrs ar automašīnu peugeot 5008, reģistrācijas numurs ht3604, kuras turētājs esmu es, apstājās pie t/c “jugla”, lai nopirktu minerālūdeni. Pēc piecām minūtēm, kad viņš pienāca atpakaļ pie auto, pie viņa pienāca laukuma darbinieks un paziņoja, ka laukums vairs neesot veikala laukums, bet “cityparks latvija” sia autostāvvieta. Bet tā kā viņš (mans meitasvīrs) esot paspējis ierasties laicīgi, tad nekādas sankcijas netikšot piemērotas. Tomēr šā gada 3. Martā...

Maxima - Neadekvāta

Neadekvāta Zvanu uz Maximas tālruni atsauksmēm-atbild neadekvāta slāvu meitene kas vsp nesajedz manuprāt kur atrodas. Tas ir kas? Varbūt meitēnam vēders sāp vai kas? Uz juridisko adresi vsp nesazvanīt.. Nu... Kas ir Maxima? Kur jāgriežas lai vadība reaģētu? Patērētāju tiesībās uzreiz?

Tele2 - Darbs

Darbs Neiesaku nevienam šo darba vietu. No sevis tēlo baigo super lsipno kolektīvu, bet pataupa tevi līdz 3mēnešiem, kad izturi pārbaudes laiku, sākas darbs uz izdzīvošanu. Šai iestādei esmu mistiskā veidā samaksājusi 500 eur, sistēmas klūdas dēl. Nevienam neiesaku, sargiet savus nervus

Rimi apsardze TOBAGO - Briesmīga Rimi apsardzes uzvedība

Briesmīga Rimi apsardzes uzvedība Vakar iepirkos tirdzniecības centrā Tobago Rimi, ejot garām apsargam dzirdēju, ka viņš lamajas ar krievu lamuvārdiem. Viņš bija ar gaišiem matiem un tetovējumu uz kaklu. Biju kopā ar mazbērnu, tāpēc neko neaizrādīju. Man negribētos, lai mans mazbērns klausītos lamuvārdus. Vēl jo vairāk, no apsargiem, kuriem vajag rādīt piemēru. Vai tas vispār ir normāli? Vai Rimi vipār uzspļaut, ka strāda apsargi? Man pēc tāda gadijuma tur vairs negribas iet. Vai kāds ir saskāries ar tādu situāciju Rimi vai tas tikai Tobago apsargi tādi "gudrinieki"?

Rimi - Nav servisa

Nav servisa Paldies Rimi veikalam Alfa.Šeit var ietaupit naudu.Biju iegriezies iepirkties un piepirku pilnu grozu.Cenas ir apmeram 50 proc dargākas nekā citur.Bet sapirkos.Aizejot pie kasēm tur protams no 50 kasēm divas tikai stradā un ieraugot 1 km rindu...Reklamē iet pie pašapkalpošanas kases bet ieraudziju tur 500 metru garu rindu apmeram 100 cilvēki.Atstāju savus pirkumus un aizgaju.Rezultāts ir graujošs.Ietaupīti 40 eiro pa nevajadzīgām precēm.Pie majas iegādajos to pašu nepieciešamāko un samaksāju 3 eiro.Ļoti pateicos un drosi varu teikt šeit jūs ietaupīsiet naudu.

Domina, Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Ierodoties Maksimā iegāju tirdzniecības zālē viena pati un devos pie letes, kur sver sitos jau sagatavotos ēdienus un salātus. Pieredzēju apkalpošanu zem 0, jo mani rindā it kā nemaz neviens neredzēja. Kas, protam, man sāka likt justies sašutušai. Devos uz informācijas centru un rakstīt sūdzību, kuru pievienoju arī šeit... Veiksmīgu dienu vēlot, Ar cieńu, Samanta Švarca

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, mani ļoti neapmierina, ka man kā klientam ir jāgaida kamēr iepriekšējais klients paņem savas preces, jo pie kasēm stāv ziedi un kasieris nespēj pilnvērtīgi strādāt, jo viņam ir jāgaida, kamer iepriekšējais klients paņem preces, jo vienkārši nav vietas.. Es negribu lai kāds paņem manu preci un svešu man nevajag..

Līgumsods par autostāvvietas lietošanas noteikumu pārkāpumu autostāvvietā CP11 VIVO Centrs - Naudas soda piemērošana

Naudas soda piemērošana Nav saprotams par ko ir piemērots sods 11 eiro apmērā autostāvvietā CP11 VIVO Centrs 14.01.2018., Nr. 951490, Jelgavā, Katoļu ielā 18. Ieejot VIVO centra veikalā pl. 15:30 automašīna Opel reģ. nr. HG2235, nekavējoties tika piereģistrēta, uz displeja parādījās uzraksts, ka atļautais stāvēšanas laiks ir līdz pl. ~17:30. Lūdzu sniegt atbildi par, manuprāt, netaisnīgi piemēroto soda naudu. Dzidra Kreišmane, 29431756

Zvaigzne Abc - Attieksme, nekompetence

Cilvēkiem, kuri vēlas pieteikties darbā apgāda zvaigzne abc grāmatnīcā tirdzniecības centrā rīga plaza iesaku būt ļoti piesardzīgiem, jo hiperjautrā veikala vadītāja diāna saulīte ir ļoti subjektīva (neobjektīva) savos vērtējumos par darbinieka kompetenci un piemērotību. Savukārt visgudrākā un brīnišķīgākā ir vecākā pārdevēja zanda, kurai sen pienāktos vadīt kādu veikalu.

Kurši Tirdzniecības nams Krasta ielā - Nekvalitatīva apkalpošana un prešu kvalitāte

Nekvalitatīva apkalpošana un prešu kvalitāte Pēc ienākšanas šajā tirdzniecības namā "Kurši" Jums klāt uzreiz pieskries pārdēvēji, kuri diezgan uzstājīgi mēģinās uzzināt apmeklējuma mērķi. Kad tas būs izdarīts, no jau tā neliela un nebūt ne tā vislētākā preču sortimenta piedāvās iegādāties dārgāko, tas būs izreklamēts visādā viedā, pielietojot zināšanas zinātniski teHniskajā fantastikā, ka "tam ir tādas ekstra funkcijas un jums vajag tieši šito". Patstāvīgi staigāt un kaut ko izvēlēties var neizdoties, jo visu laiku būs sekošana un arī...

Rimi - Slikta ēdiena kvalitāte

Slikta ēdiena kvalitāte 10. Decembrī ap 20:00 iegāju "RIMI" veikalā, kas atrodas tirdzniecības centrā "Spice". Nopirku pie siltajiem ēdieniem Gruboto ar tītara gaļu. Ēdiens bija trekns un ne pārāk garšīgs. Iepriekš biju t/c "Damme" pircis, ēdiena kvalitāte bija krietni labāka. Vakarā apēdu ēdienu un nākamajā rītā norāvu šķidro. Tagad darbā sanāk ik pēc 20 min uz tualeti skriet lai bikses nepie*iršu. Paldies "Rimi".

AtrisinātaMaxima - Krievus apkalpo bez rindas

Krievus apkalpo bez rindas Tracina situācija, veikalā garas rindas, viena kase veras ciet un ir uz lentas paziņojums valsts valodā, ka kase slēgta. Es to ņemu vērā un vēl citas valsts valodu protošas personas nostājamies garās rindās. Pie slēgtās kases pienāk ,,tūristi,, un ar vārdiem ,,vova tut svobodno,, paņem brīdinājumu nost un viņi tiek apkalpoti ārpus rindas. Cik ilgi manā valstī,, indiāņu tūristus,, apkalpos bez rindas, kamēr es valsts valodā lasoš cilvēks gaidīšu rindā. Vai arī man personīgi vajag iejaukties un aizstāvēt savas tiesības savā zemē ar dūrēm? Tiešām pasakiet kā Rīkoties?

Gards - Krāpšana

Krāpšana Gardam ir lojalitātes kartes, kurās var veidot uzkrājumu, līdzīgi rimi vai maxima kartēm, BET Gardā ar to nevar nerēķināties, par akcijas precēm.

Maxima - Drausmīga attieksme pret darbiniekiem.

Drausmīga attieksme pret darbiniekiem. Labdien! Es gribu uzrakstīt sūdzību par Maximas darbinieci Larisu Pakhokovu.Viņa histēriski bļauj,un lamājas uz darbiniekiem,izmantojot tādus krievu lamu vārdus kā "SUKA" un c...Darba kolēģes sūdzas kad pēc tādas atieksmes naktī nevar gulēt radās murgi.Kad es nācu uz darba interviju Maximas veikala vadītāja teica kad tagat pēc ZOLITŪDES negadījuma atieksme ir mainījusies?