Spice Home

MKEE SIA
Adrese: Jaunmoku iela 13,
Rīga
Latvia - LV-1046
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67798177
Informācija: Juridiskā adrese
Lielirbes iela 29,
Rīga, LV-1046
Darba laiks: 10:00 - 21:00
10:00 - 21:00
10:00 - 21:00
10:00 - 21:00
10:00 - 21:00
10:00 - 21:00
10:00 - 20:00
Kategorija: Tirdzniecība  •  Tirdzniecības centri
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
9
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Spice Home - Sūdzības un atsauksmes

Spice Home - Samērīga Cena par nekvalitatīvu preci, kurai nav garantijas

Samērīga Cena par nekvalitatīvu preci, kurai nav garantijas Vēlos informēt Latvijas patērētājus par negodprātīgu uzņēmēju (pamata nozares speciālists piekaramo/pakaramo, vāzīšu, sintētisko tepiķu utt. Jomā) , kurš mēģina darboties mēbeļu tirdzniecības sfērā un tirgo mēbeļu pārpalikumus, kura ir gulēJusi noliktavā, placī vai telpā vairāk par ražotāja paredzēto garantijas laiku, vai uzglabāšanai paredzēto laiku to automātiski neatgriežot ražotājam uz pārbaudi. Par savu preci nedodot nekādu garantiju. Neraugoties uz to, ka nepareizas uzglabāšanas gadījumā...

Spice Home - Nelegāli strādnieki

Nelegāli strādnieki Kas paskaidros, ka Spices paspārnē notiek nelikumīgas darbības!? Kur skatās vadība, ka spicē pārbūvējot tirdzniecības telpas tiek nodarbināti strādnieki, kuri nemaksā nodokļus. Pie tam darbi tiek veikti arī naktī. Varu droši teikt: gaidiet ciemos Vid un darba drošības pārstāvjus... Un sveiciens uzmetējam Dmitrijam!

Spice Home - Ekskavatora vaina

Ekskavatora vaina 10.01.2020 no pulksteņa 14.30 līdz 15.10 devos no spice home otrā stāva uz pirmo ar ekskavatoru un tika ierauta botes zole iekšā ekskavatora un tika izmēģita kāja, spice informācijas centrs neliekas nezinās lai risinātu šo problēmu, kurš man tagad atmaksas kompensāciju par botam un izmēģitu kāju, es gaidu no jums atbildi un kompensāciju par traumu

Spice Home - Bojātas ieejas durvis

Bojātas ieejas durvis Šodien, Spice Home, gājot ārā pa ieejas/izejas durvīm tika iespiesta mana sieva ar mazo bērnu. Vai tas ir normāli lielveikalam? Sievai abas rokas ir zilas un bērns raudulīgs. Ceram, ka citiem nebūs jāsaskarās ar šādām situācijām.

Spice Shopping Center - Slikts serviss.

Slikts serviss. Хороший торговый центр, но вчера вечером, посещая его, мы столкнулись с одной неприятностью. Шли с парнем по второму этажу не далеко от charle pica, а за нами уборщица с тележкой, намерено наехала парню на ногу и не извенилась. Мы шли впереди,и ее не видели, она не попросив отойти или уступить дорогу, намерено со всей силы врезалась тележкой в парня. Я стала просить у нее обьяснений, но она проигнорировав,ушла к двери для персонала. На вид она была неадекватная.

Spice Home, Unikulma, Veronika Lucenko - Prestižš veikals, kur nerunā latviski

Prestižš veikals, kur nerunā latviski Visu izsaka sižets par šo pārdevēju. Pat TV24 ir uztaisījuši raidījumi par šo gadījumu. Izskatās, ka es neesmu vienīgā, kas ir sastapusies ar šo pārdevēju. Tiešām izbrīna veikala vadītāja attieksme. Vidējā kategorija latviešu valodā! Smieklīgi - viņa 3 vārdus nevar salikt kopā latviešu valodā. Video skatīties no 15 minūtes. http://play24.lv/video/1771/ikdienas-nejedzibu-apskats-20160108

Spice Home - Stāvvieta

Stāvvieta Labdien,Uz T/C SPICES vadību attiecas teksts " Ja kaķim nav ko darīt,tas laiza olas".Tieši vakar vakara stāvvietā pie veikala tika uzliktas zīmes ar ierobežotu laiku,no cikiem līdz cikiem tur var atstāt savu transportu. Es pie veikala noliku mašīnu un lēnā garā pastaigājoties,gaidot līdz tiks atvērts veikals, iegāju "RIMI" veikalā, pa to laiku mīļā pašvaldības policija [slēpt]@ jau uzlikusi sodu... Tad nu tā Spices vadība, saliekat tās zīmes lai redz, nevis pagrieztas sazin uz kuru pusi, citur...

Spice Home - tualetes

tualetes Vēlos izteikt savu un manu paziņu neapmierinātību par Spice Home sieviešu tualetēm, kas praktiski vienmēr pēdējā laikā ir baisā stāvoklī, netīrība un nepatīkamas smakas ir atslēgas vārdi...Vai tiešām nav iespējams padomāt par gaisa atsvaidzinātājiem, ventilāciju un normāliem darbiniekiem, kas dara savu darbu un tiešām uzkopj tās tualetes... ar kuru vietu domā t/c administrācija, ja vēlas nodrošināt ērtības apmeklētājiem...?

Spice Home - Kur ir atlaides?

Kur ir atlaides? Spice Home bija izreklamētas ķertās cenas - atlaides līdz 70%. Ja neskaita dažas vāzes, tādas atlaides neredzēju. Vienā veikalā dīvām bija uzlikta "jaunā cena" 700 Ls, "vecā cena" 900 Ls, bet citā veikalā tieši tāds pats maksā zem 600 latiem. Tiešām ķertas cenas.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes