www.sudzibas.lv Spice Home Veikala apsardzes un informācijas centra neatsauzība

Spice Home - Veikala apsardzes un informācijas centra neatsauzība

Šodien 25.11.2023 spicē Lielirbes ielā 29, man tika nozagta soma! Iegājām veikalā ''body shop'' kas atrodas spices pirmajā stāvā. Veikala pārdevēja redzēJusi, ka mums pie rokas ir liels iiepirkumu maisiņš piedāvāja to nolikt pie veikala izlietnes, zem krēsla, kas tur atradās, tā arī izdarijām. Pie kases samaksājām 19: 11 un policija konstatēja, ka soma no maisa ir izņemta 19: 09. Uzreiz kā sapratām, ka soma maisā vairs nav, paziņojām pārdevējām, kuras zvanīja veikala apsardzei. Apsardze lika mums zvanīt uz 110. Tā arī darījām. Policiju gaidijām vairāk kā vienu stundu, devāmies uz informāciju vairākas reizes, izrādās ka veikala apsardze neko nevar izdarīt, tā nu stundu sēdejām veikalā, lai no policistiem uzzinātu, ka zaglis ir sen jau aizgājis. Vai tiešām Latvijas vienīgajā elites veikalā nav neviens apsargs un informācijas centram nav nekādas intreses, kad tas ir vajadzīgs? Tagad esmu palikusi par 200 eur nabadzīgāka. Bērnam kuram piederēja nozagtā soma ir liels psiholoģīsks pārdzīvojums un vecākiem liela neapmirinātība par veikala rīcību.

25.11.2023

Velvetpopstar 26.11.2023

Apsargs jsu neko nevar izdarīt.

S Silga Štokroze 27.11.2023

Apsargs vispār netika redzēts ,gaidot policiju vairāk kā stundu.

L lossantos 19.02.2024

1) Kāds sakars Spice HOME apsargiem? 2) Nu ko stulbam cilvēkam padarīsi :) Tā vajag. Būs mācība. Ja var būt tik stulbs un atstāt somu kaut kur nezin kur ,nu tad būs arī sekas 😃