www.sudzibas.lv Spice Home Ekskavatora vaina

Spice Home - Ekskavatora vaina

10.01.2020 no pulksteņa 14.30 līdz 15.10 devos no spice home otrā stāva uz pirmo ar ekskavatoru un tika ierauta botes zole iekšā ekskavatora un tika izmēģita kāja, spice informācijas centrs neliekas nezinās lai risinātu šo problēmu, kurš man tagad atmaksas kompensāciju par botam un izmēģitu kāju, es gaidu no jums atbildi un kompensāciju par traumu

10.01.2020

ан

Vi vitols 10.01.2020

Problēma iespējams esi tu pats.

An Andrejpsr 10.01.2020

Jūs gribat teikt ka spice home klientu pārvietošana notiek ar ekskavatoriem?

Pa pagpag 12.01.2020

šis koments ir RITTĪGLABAIS! mums te asras šķīda un pušu plīsām no smiekliem tekstu lasot un ilustrāciju skatoties, oooij! :"-)))

Likumsargs 14.01.2020

Varu iedomāties šī sūdzētāja līmeni.

Li Linda_J 10.01.2020

Pašam jāuzmanās. Visur.

Ab absk12 10.01.2020

Un Jūs to gaidāt šeit?Pat ja būtu juridiski un gramatiski pareizu iesniegumu iesniedzis, diez vai saņemtu kaut ko...bet nopietni ar pāris teikumiem te...smieklīgi...

Tu Turkey901 10.01.2020

Spice home vadībai būs jāliek cilvēks pie ekskalātora, kurš apmācīs "īpaši apķērīgu" klientus no laukiem, kuri tādu brīnumu savā dzīvē nav redzējuši!

Tu Turkey901 10.01.2020

* eskalatora

Džozefīne 10.01.2020

Nu noteikti sapņodams brauci. Kādēļ citiem šādas ķibeles negadās?

BondsBonds 10.01.2020

Tev uz Bez Tabu. Simts gadus nepierādīsi, ka neatnāci jau ar saplēstu botu.

Ma Martins 11.01.2020

Kas tas par ekskavatoru tirdzniecibas centra? Tu neesi galvu iespiedis durvis?

Pa pagpag 11.01.2020

Анджей, vecīt, nezinām kāpēc ar Tevi tā "h**ņa" notikās, bet ar mums bij līdzīgi, sieva kautkad agrāk pie tā paša "sr*nā ekskavātora-eskalātora" otrajā stāvā gandrīz nolikās gar zemi, davēl pamatīgi satraumēja kājas pirkstus un galvenais nelēta zābaka purngalu, jo kāda blakusesošā tirdzniecības galda pofigiste bij atstājusi vaļā grīdā iebūvēto elektrokontaktvāciņu, vai arī apsargu pienākums ir par tiem rūpēties, kas tas vispār par idiotismu iebūvēt grīdā elektrokontaktus(!) es to tā neatstāju, mierā nelikos, skatījās kameras, uz turieni pagrieztas vismaz divas, kamēr dabūju dāvankarti ja nemaldos 30eur vērtībā... tākā vecīt arī Tu mierā neliecies, cīnies, nepadodies, vai Tev tie 30eur kompensēs saplēsto tupeli, domā pats... ;-)

Likumsargs 11.01.2020

Opā! Būs jāaizbrauc uz Spici. Gribētos redzēt, kā ar ekskavatoru tur pārvieto cilvēkus!