LV RU

Spice Home - tualetes

Vēlos izteikt savu un manu paziņu neapmierinātību par Spice Home sieviešu tualetēm, kas praktiski vienmēr pēdējā laikā ir baisā stāvoklī, netīrība un nepatīkamas smakas ir atslēgas vārdi...Vai tiešām nav iespējams padomāt par gaisa atsvaidzinātājiem, ventilāciju un normāliem darbiniekiem, kas dara savu darbu un tiešām uzkopj tās tualetes... ar kuru vietu domā t/c administrācija, ja vēlas nodrošināt ērtības apmeklētājiem...?

1

Komentāri (3)

T tusētāji 16.08.2015

Normālam darbiniekam arī normāli ir jāmaksā! Varbūt, piesakies pati uz šo darbu un normāli pildi savus pienākumus par tiem santīmiem, ko maksā darbiniekiem, jo ļoti stipri šaubos, ka viņiem maksā pat minimālo algu par uzlikto nenormālo slodzi. Pati tādās vietās nekad mūžā nestrādātu, un nenoniecinu tos, kas vēl ir gatavi darīt to darbu.

L [email protected] 16.08.2015

Pilnīgi piekrītu, Spices vadībai vajadzētu vairāk uzmanības šim jautājumam pievērst. Varbūt jāsāk pašiem izmantot šis kopējās toletes, nevis apmeklēt Darbinieku toletes. Tad uzreiz manīs cik baisa ir situācija

T TkSpice 18.08.2015

Labdien!

Paldies par komentāru! No savas puses vairāk pieskatīsim, lai apkopējas tiešām uzkoptu tualetes un ievērotu uzkopšanas intervālus.
Gaisa atsvaidzinātāji tiek lietoti, taču mēdz gadīties, ka tie tiek paņemti, attiecīgi, ja apkopējas vēl nav paspējušas uzstādīt jaunus, var rasties iespaids, ka tie netiek lietoti.

T/k Spice administrācija.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes