www.sudzibas.lv Alfa tirdzniecības centra stāvieta Bīstama, neērta stāvvieta, šoferiem un gājējiem

Alfa tirdzniecības centra stāvieta - Bīstama, neērta stāvvieta, šoferiem un gājējiem

Gribētos pirmkārt uzzināt jaunās autostāvvietas projektētāja Vārdu, kas projektēja stāvvietu pie TC alfa galvenās ieejas.
Otrkārt uzreiz pateikšu ko domāju par projektētāju. Totāli bezatbildīgs kretīns. (tas vēl maigi teikts Dŗizāk pilnīgs DAL******S)
Tātad sūdzības saturs:
1. Debīlākā stāvvieta Rīgā 100%
2. Bīstama gājējiem, bērnus vienus tur nelaidiet vairs uz TV Alfu. 100% tuvākajā laikā kādam uzbrauks virsū.GARANTĒJU
3. Ratus jādzen pa visu stāvvietu, lai noliktu
4. Automašīnām tik šaura vieta ka izkāpjot noteikti noskrāpēs, gan pašam, gan citam durvis.
5. Tagad pēc pārbūves arī mazāk var novietot, lai tiktu uz rimi.
6. tie kas raudājā par stāvvietu prasīja izdarīt tā, lai pie galvenās ieejas būtu vairāk vietas automašīnām. Rezultāta samazina stāvvietu vismaz uz pusi.
7. BĪSTAMA UN NEĒRTA STĀVVIETA PIRCĒJIEM, GAN GĀJĒJIEM, GAN ŠOFERIEM. CIETĒJI VISI.

Iesaku nebraukt uz TC ALFU. TC Alfa vadībai būtu jāprasa nauda atpakaļ tam projektētājām par klientu zaudēšanu. Es noteiktu tur braukšu pēc iespējas mazāk, lai var to murgu aizmirst pēc iespējas ātrāk.

Y