Reitings Taksometru pakalpojumi

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Not Taxi
Triopluss Taxi
Humus

Bolt - Soferis induss nemaceja runat latviski

Soferis induss nemaceja runat latviski Soferis nemaceja ne vienu vardu latviski. Man piegadaja sushi un man vajadzeja mainit adresi,labi ka mans virs mak anglju valodu,tad visu sarunaja. Bolt shoferis nezin latvieshu valodu.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Izmantoju bolt skrejriteni. Uzsāku braucienu kā ierasts, taču, kad vēlējos braucienu beigt, to nebija iespējams izdarīt. Aplikācija nepiedāvāja "beigt braucienu" pogu. Tā vietā bija "skenēt" poga, taču arī jaunu braucienu nebija iespējams uzsākt, jo esošais brauciens joprojām bija aktīvs. Telefona numurs, pa kuru varētu sazināties ar bolt, nekur nav atrodams. Vienīgā iespēja ir rakstīt ziņu supportam, taču tur komunikācija notiek ļoti lēni. Pirmā atbilde bija, ka viņi vienkārši nevar atrast...

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Izsaucu taksometru ar aplikāciju, tā kā valstī ilgi laiku bija pandēmija sen nebija sanācis izmantot taksometra pakalpojumus. Nonākot līdz galamērķim šoferis paprasīja naudu par taksometra pakalpojumiem, kuriem starp citu tā jau bija dubultais tarifs. Pēc kāda laika konstatēju, ka man no kartes ir noņemta atkārtoti šī summa. Protams čeku, vai kādu citu darījuma apliecinošu dokumentu taksist man neizsniedza, lai gan pats ļoti labi redzēja, ka brauciens jau ir apmaksāts. Uzrakstīju uz bolt...

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Gandrīz katru dienu braucu uz darbu ar bolt taxi bet pēdējā laikā ir ļoti ilgi gaidīšanas laiki, kuri ari uzrādās neprecīzi jo parāda ka jāgaida piemēram 8 minūtes bet tās minūtes rāda astoņas kādas piecas minūtes ilgi un nemainās un vadītājs no vietas neizkustas. Es rēķinos ar laiku ko aplikācija uzrāda gaidīšanas laikam, bet tagad saprotu ka tā nevar jo tas nekad nesakrīt ar uzrādīto laiku aplikācijā vairākkārt esmu nokavējusi darbu šī iemesla pēc. Ļoti slikts serviss neiesaku nevienam izmantot bolt taxi ja laikā jānokļūst darbā, jo diez vai tas izdosies.

Galss buss - Автобусники имеют наглость уехать раньше

Автобусники имеют наглость уехать раньше Сегодня вторник, 15 июня, как только наступает 08: 29 он уезжает, видно что я почти добежала до него, он специально уехал, я показываю на часы. Там 29 минут. Мне что нафиг время перевести? Почему постоянно я должна ходить пешком, когда автобус не имел права уезжать. Какое нафиг. Хуже компании galssbuss не существует. Тут ля автобус, раз в 2 часа, зачем уезжать раньше. Хотели в салик провести ригас сатыксме, но нет, это же ля все куплено. Тут только электричка поможет.

Galss buss - Slikta komunikācija

Slikta komunikācija 09. 06. 2021. G pieturā Matīsa ielā18.50piestāja galssbuss autobuss, bet par cik tikko pienācu pie pieturas, nemanīju reisa nummuru un virzienu uz kurieni kursē. Autobusa sānā nebija norādes. Pajautājot šoferim par maršruta virzienu, atbilde bija nepatīkami sarkastiska. Autobusa reiss uz Upeslejām. Šoferis irša i. Ja nepatīk komunicēt ar pasažieriem, varbūt nevajag strādāt apkalpojošajā sfērā?

Panda Taxi - Draudi un apmelošana

Draudi un apmelošana 28. Aprīlī jūsu vadītājs Aleksandrs no telefona nr, 20088275 pl.23.34 man zvanīja uz telefona nr. Un krievu valodā rupji lamājās un draudēja ar izrēķināšanos par to, ka es neesot apmaksājusi taksometra pakalpojumus, kurus esot izmantojusi pēdējās nedēļas laikā. Esmu pārliecināta, ka viņš piedevām bija arī dzēris. Es vispār ar taksi neatceros cik sen neesmu braukusi! Uzrakstīju iesniegumu policijai. Vakar saņēmu atbildi no policijas, kurā norādīts arī kādu skaidrojumu sniedza šis Aleksandr...

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Šodien pirmo reizi paņēmu skrejriteni, interese pēc, izmēģināt, starp citu, tas stāvēja uz dzelzceļa pārbrauktuves, aktivizēju un aizbraucu, kad nonācu galapunktā man aplikācija paziņoja, ka atrodos ārpus atļautas zonas un man ir jāmaksā 30 eiro sods, par ko biju izbrīnīts, jo sākumā nekas līdzīgs nebija minēts (vēlāk apskatījos atļauto zonu karti Daugavpili un biju izbrīnīts, ka tas jau atradās arpus tās un tas bija braucams) man nebija laika un iespējas braukt līdz atļautai zonai, beidzot...

Bolt - Bolt kids

Bolt kids Lūdzu Bolt kids specifiski pierakstīt klāt, ka piedāvā pakalpojumus vecākiem bērniem, jo auto paliktnīši ko piedāvā Bolt kids der bērniem no 6-12 gadi, 22-36kg. Izsaucu Bolt kids un bija vilšanās, jo vēlējos braukt ar 2 bērniem - 2gv un 3gv. Zaudēta nauda un laiks, jo braucienu nācās atcelt un nauda tika iekasēta tik un tā.

Bolt - Bolt kids

Bolt kids Izsaucām bolt kids, atbrauca šoferis, parādīja 2/3 grupas paliktni bez atzveltnes (booster cushion) , kurš paredzēts bērniem no 22-36 kg - 6 līdz 12 g. Man bija divi bērni - 3 un 2 gadi, abi zem 1m augstumā, svarā 14kg, kuriem der tikai lielie autokrēsliņi. Par atcelto braucienu tik un tā jāmaksā 2.50€ + zaudēts laiks gaidot taksi. Lūdzu bolt precizēt, ka bolt kids ir paredzēts lielākiem bērniem, kuri ir sasnieguši 6gv vai 22kg, lai netiek zaudēts laiks un nauda!

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Ir stipras aizdomas, ka pīķa stundās lielākā daļa economy klases mašīnu, neviļus pārtop par komfort klasi. Vairākas reizes izsaucot komfort klases taksi, ir nācies sēsties izrūsējušā mašīnā ar noskrandušu salonu, kurā vējš svilpo pa visām spraugām.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Izsaucu Bolt, (16.05.21) rādija ka būs pēc 18min. Piezvanīja šoferis un teica, ka viņam neatmaksājas ceļš un lai izsaucu citu taksi. Pēc zvana šoferis pats atcēla braucienu. Par to man tika piemērota atcelšanas maksa 2.50€. Šķiet, ka šoferi sauca Aigars.

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien sakarā ar ātkārtas situācija majās (bērns guva smagu traumu) , no Mārupes uz Maskavas priekšpilsētu centos izsaukt bolt taxi, lai tiktu pie bērna majās. Sākumā aplikācija vispār neļāva to izdarīt - parādīja ka meklē šoferi, un pēc mirkļa pazuda un radījās tā it kā nebūtu veicis pasūtījumu. Šādi iztērēju kādas 10 min. Nolēmu saīsināt galamērķī ar domu ka varbūt tagad strādās un noradīju no Mārupes uz Mārupi (netālu no vietas kur atrados) . Pasūtījumu pieņēma šoferis Edgars kurš atradās 1...

Bolt - Krāpšana

Krāpšana 08.05. Заказала поездку, цена была 5.60 евро. Способ оплаты был выбран банковская карта, но на карте было недостаточно средств и я расплатилась с таксистом наличными (7 евро вместе с чаевыми) но после этого вызвать такси т. К. Показывалось что предыдущая поездка не оплачена и на мне висит долг в размере 5.60. А потом деньги просто сняли с карты. Я связалась со службой поддержки и объяснила ситуацию на что получила ответ "к сожалению, вынуждены сообщить, что мы получили информацию от водителя и...

Bolt - Neadekvāta, rupja, nekulturāla šofera uzvedība

Neadekvāta, rupja, nekulturāla šofera uzvedība Automašīna bolt ar valsts nr mm-3115. Bolt šoferis izrādīja necieņu, lamājoties, nekulturāli uzvedās un izdarīja savu bravūrīgu rīcību, manuprāt šādi šoferi nedrīkst strādāt ar cilvēkiem kuriem ir problēmas savaldīt savas negatīvas, nelaimīgas dzīves uzvedību.

Bolt - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Bieži izmantoju Bolt pakalpojumus. Līdz šodienai, vienmēr serviss bija labs. Šodien vakarā es, kā parasti, mēģināju izsaukt mašīnu. Sistēmā bija kļūda un atbildes nebija, mašīna nebija izsaukta. Izmantoju citu takšu pakalpojumu, atbrauca bolt mašīna. Kad es parādīju taksa vadītājam, ka izsaukums nebija apstiprināts, šoferis kliedza, lamājas un bija ļoti nikns! Esmu šoka, ka tādi cilvēki mūs apkalpo! Visus savus pazīstamus brīdināšu!

Bolt - Valsts valodas likuma neievērošana, klienta atrašanās vietas ignorēšana

Valsts valodas likuma neievērošana, klienta atrašanās vietas ignorēšana Šoferis brauc netrafarētā mašīnā, tā rezultātā nav iespējams viņu identificēt. Šoferis neuzskata par vajadzīgu ziņot par savu ierašanos, stāvējām katrs savā ielas pusē, iedomājos piezvanīt, šoferis nesaprata valsts valodā ne vārda. Jautāja vai es varu runāt krievu valodā. Šofera talrunis+371 2 3072007, izsaukums 30.04.2021. Uz adresi Rīga, Zemes iela 10 Latvia.

Galss buss - Autobusa “5836” nepienākšana, 22.04.21 plkst. 09: 34 Saurieši-Rīga.

Autobusa “5836” nepienākšana, 22.04.21 plkst. 09: 34 Saurieši-Rīga. Autobusa “5834” nepienākšana, 22.04.21 plkst. 09: 34 Saurieši - Rīga. Nevar paļauties uz šo autobusu sarakstu un izpildi. Šī ir kārtējā reize, kad autobus vispār nepienāk un nepilda saraksta funkciju! Patiešām žēl par nolaidību un paviršību. Ceru, ka tuvākajā nākotnē šie autobusi un šī firma tiks nomainīta uz Rīgas satiksmi, lai būtu vismaz nedaudz civilizētāk un ērtāk pārvietoties! Nav šaubu, ka galssbuss ir iesprūdis deviņdesmitajos!

Panda Taxi - ŠI ir domātā ka pozitīva atsauksme

ŠI ir domātā ka pozitīva atsauksme Es ne par sūdzību bet gan par to ka vadītājs viens reiz noticējā maniem vārdiem. Braucu no Maskavas ielas uz autoostu un pie autoostas teicu ka aizskriešu uz bankomātu izņemt naudu un tūlīt bušu atpakaļ. Redzēju neuzticību ka kip akal kārtējais uzmetējs lkm esmu bet tā tas nenotika tas bija lkm kādus 5 vai 6 gadus atpakaļ un man patiess priekš ka taksists tomēr neatmeta cerību un tomēr uzticējās kkgan šados gadījumos uzticēties nedrīkst jo tā jau ir Kivdalova. Man vnk apzina un izglītība neatļauj tādu pazoru ka uzmest cilvēku un nerunājot par pakalpojumu par kuru ir obligāti jāsamaksā.

Bolt taxi - Nepareiza samaksa par braucienu

Nepareiza samaksa par braucienu Apstiprinot pasūtīto braucienu tika apstiprināts darījums-rēķins par 5.90. Bet no bankas konta tika noskaitīti "" 15.20""! Brauciens notika no 8.26, taxometrs būs pec 6 minūtēm, un vajadzīgajā adresē nokļuvām 9.03! Ineta cīrule [slēpt]@inbox.lv