www.sudzibas.lv Baltic Taxi Neticami serviss

Baltic Taxi - Neticami serviss

Šorīt kādam biznesa pasākuma apmeklētājam no Budapeštas pieredze ar Baltic Taxi bija ārkārtīgi nepatīkama. Izkāpjot gala adresē, klients vēlējās norēķināties ar karti vai skaidru naudu, pirkuma summa: 13.79€. Klientam 50€ banknote, uz ko šoferis, kas nerunā ne latviski, ne angliski, atbild – nav, ko izdot, un atsakās atdot klienta mantas, nekādā veidā nepiedāvājot risināt situāciju. Meklējām naudu no citiem viesiem, lai varētu norēķināties. Tas ir absolūti nepieņemami, ka šī jau tā pārcenotā taxi pakalpojumu kompānija nevar nodrošināt naudas izmaiņu no 50€, par kartes termināļiem nerunājot. Esam 19. gadsimtā? Superīga pirmā un, ceru, pēdējā pieredze šim viesim no Budapeštas.

Taxi numurs: TQ-8852
Vadītāja numurs: 2516

Zemāk arī čeks. Ja šis uzņēmums vēlas par sevi teikt “Baltic Taxi is a reliable and correct provider of high quality taxi services in Latvia.”, pienācis laiks piestrādāt pie servisa.

Novēlu sakārtot sistēmu!

18.10.2023