www.sudzibas.lv Baltic Taxi Slikts serviss

Baltic Taxi - Slikts serviss

31.12.2021.19.00 izsaucam taxi, gaidījām 30 min mums kā mums teica dispečere, pēc 40 min piezvanījam, teica ka mēs esam otrie pēc kārtas, gaidiet, vēl pēc 10 min piezvanījam, mums teica neko nevaram apsolīt, domājam ka neatbrauks. Šausmīgs serviss.

31.12.2021

Good Intentions 31.12.2021

Gadās, īpaši šādā laikā. Labi, ka ir daudz dažādu takšu firmu un aplikāciju.

G Gulbenietis 01.01.2022

Visi čakari ar takšiem lielākoties ir tāpēc, ka mūsu valstī cilvēki negrib maksāt normālu naudu par nobraukto ceļu. Attiecīgi firma maksāt normālu algu negrib. Rezultātā ir garas rindas, jo kadru ir maz. No tiem izdzīvotājiem, kas ir gatavi par kapeikām, reizēm pat ar savu autiņu, strādāt, vēl atsijājās tie, kuri nevēlējās vakcinēties. Volā, gaidi 40 min, jo gribi 10 km par 5 eur braukt. Un, tad vēl mīkstmieši kapeiku atlikumu prasa atpakaļ. Tu restorānā neatstāj dzeram naudu un vēl paprasi kapeikas atpakaļ - nākamreiz oficiantu stundu gaidīsi. Es par lido padobnajiem bistro nerunāju.