Reitings Karjera / Darbs

Deulat
Nordic BARON
Crystal Management

Sidc Group Sia - Мошенничество

Настоятельно хотел бы предупредить людей, о жадной и разводящей, фирме SIDC. Фирма занимается тем что помогает с трудоустройством на круизные корабли и лайнеры, они сводят кандидатов с работодателями, обещая что в 99% случаев их ждет успех на интервью и они подпишут контракт с круизной компанией. Перед всем этим, они приглашают вас на консультацию, на которой вам обязательно будут обещать работу и хороший доход, но не все так просто; они советуют вам пройти их курс, который стоит не мало (160...

Jobcenter Sia - Darbs

Darbs Jobcenter. Будьте осторожны не попадитесь:Jobcenter, Sattva Recruitment,Alpha personnel,Personnel recruitment,Personalservice lettland - это все одна фирма. Только меняют название.

CleanCity - Zāles pļaušana

Nemaksātājs. Sia CleanCity. Palikām bez darba samaksas par sniegto pakalpojumu, zāles pļaušanu Rīgā, Bauskas iela 15 un vēl 5 objekti. Šis cilvēks itkā vārdā Arnolds telefona numurs 200xxxxx itkā pats īpašnieks ar sadarbības partneru itkā Edgars. Kad pienāca laiks samaksāt šis itkā Edgars pazuda, bet Arnolds neceļ telefonu. Tā kā, ja negribat nodarboties ar labdarību, ejat šiem minētajiem garām un neceriet, ka gan jau tieši Jums samaksās. Nekādā gadījumā, bez priekšapmaksas neuzsāciet darbu - zāles pļaušanu. Edgar vai Arnold, ja sanāk izlasīt šo komentāru, samaksājiet mums par darbu.

Sattva Recruitment - Krāpnieki

SATTVA ir krāpnieki. neklausiet viņu solījumiem, Nemaksājiet viņiem naudu ,viņi sola,bet Jūs tiekat apkrāpti!

Sidc Group Sia - Pard darbā iekartošanu jāmaksā astronomiskas summas

Krīzes laika zaudēju darbu, iekļuvu milzīgos parādos un jauna meitene būdama, meklēju darbu kur ārzemes, lai varētu visu atmaksāt. Uzķeros uz šis aģentūras, kas piedāvāja darbu uz kruīzu kuģjiem. Kursi maksāja 450 LS (es biju bez darba, nācās visu aizņemties), pētām , jau kursos, viņi pateica, ka jāiet speciāla medicīniska, vel kad 40ls. Pēc tam bija jāmaksā par interviju, un kad atnācu it ka parakstīt līgumu, viņi mani sūtīja uz ASV vēstniecību par 88 Ls kārtot vīzu, ko viņi bija "aizmirsuši"...

Dive Latvija - Dive Latvija - krāpjas ar algām

Mana meita vasarā strādāja šajā Dive Latvija kantorī , viņa gāja uz Drogas veikaliem, par savu naudu veica pirkumus, pēc tam vēl no mana datora aizpildīja anketas. Es tam visam rūpīgi sekoju līdzi. Kad manai meitai vajadzēja saņemt algu, tad viņa konstatēja, ka vairākas viņas anketas nav ieskaitītas, beigu beigās viņas konts tika izdzēsts no datubāzes, lai viņa neko nevarētu pierādīt. Pēc tam googlē atradām, ka šo firmu vada Gunārs Ķīsis. Nav noslēpums, ka šī firma turpina un turpinā...

Clean R - Slikti darba apstākli

Slikti apstākli darba šķirošanas līnija kur vajaga respiratorus dot prasu nedot smaka nežēlīga maksa pēc pagārita darba neiesaku strādāt SIA Clean R

GFK Baltic - GFK nodarbina jaunos intervetājus bez darba līguma un nemaksā par paveikto darbu.

GFK nodarbina jaunos intervētājus bez darba līguma un nemaksā par paveikto darbu. Tā nav normāla situācija, ka GFK pieņem darbā intervētājus, bet viņiem nemaksā par pirmajām anketām. Tādējādi GFK ietaupa uz iekšējo resursu rēķina un līdz ar to uzvar dažādos konkursos, piedāvājot zemāko likmi.

Service Quality Development - Service Quality Development ir krāneki

Sia Service Quality Development latvija Ir krāpnieku kantoris, izkrāpj cilvēku datus un naudu. Ja redziet darba sludinājumu, nekādā gadījumā nedodiet šiem krāpnieku kantorim savu CV un savu personas kodu.

Miateks - Miateks

Slikti. Bezkaunīgi

Sattva Recruitment - Сделаем все, чтобы их закрыли

Добрый день! Нужна помощь, передать информацию дальше! Хочу рассказать о одной Рижской фирме - SIA SATTVA Recruitment ( адрес : Merkeļa iela 11 (303.kab.)), которая занимается трудоустройством за границей.Мы обратились в эту фирму (4 человека), чтобы уехать работать в Германию (Франкфурт На Майне). Т.к. мы нашли объявление с выездом в Германию, на склад парфюмерии, мы сразу же поехали в Ригу (14.09.2015), чтобы подписать договор и узнать дату выезда. Когда мы приехали, нам сказали, что нужно...

sia cleean.r $Kiro$anas linija - Slikti darba apstakli

Velos pastastit kadi darba apstakli nedot resperatoru smirdona ne normala elpot nav ar ko var saindeties ventilacijas nav un solis zelta kalnus stradasiet 12 stundam sanemsiet kapejkas tadu darbu

Service Quality Development - Krāpnieki

Sia Service Quality Development latvija Ir krāpnieku kantoris, pieņem darbiniekus, meklē iemeslus, lai laicīgi neizmaksātu algas. Pēc kāda laika uzņēmums Sia Service Quality Development lauž ar darbinieku darba līgumu un cenšās pieņemt darbā jaunus darbiniekus, tā ķerot viņus uz muļķi. Ja redziet darba sludinājumā, ka Service Quality Development meklē jaunus slepenos pircējus, rēķinieties ar to, ka jums labākajā gadījumā izmaksāt tikai daļu no līgumā paredzētās darba samaksas vai neizmaksās vispār.

Akmens Apstrādes Darbnīca - Krapnieki

Krapnieki Visu ko jums sola tur ir pilnīgie meli Janis Grants jums neizmaksās algu ja iesiet prom no darba.Darba viņš pieņem cilvēkus bet līgumu neslēdz,kur skatās darba aizsardzības inspekcija? Ari es paliku bez naudas tam jefinjam jau pofig ka man jābaro ģimene un bērns ēst prasa,kaut no skopuma viņam rokas noputu,ceru ka kādu dienu kāda akmens loksne viņam uzkritis virsu.Viņu mājas lapa visur figurē Inguna Grante par viņu neka sliktu nevaru teikt

M mg7 19.10.2015
Komentāri 1 Karjera / Darbs

Akmens apstrādes darbnīca, SIA, akmens apstrāde - Alga

Alga Pienem darbiniekus sola zelta kalnus,bet oficali darba nesledz darba ligumu un ja ejat prom no darba,tad Jums neizmaksa nekadu vispar naudu.Nodoklu inspekcija kur jus skataties tadas firmas jasledz. Ciekurs saimnieks un inguna- dizainere kaut jums no skopuma rokas noputu

M mg7 19.10.2015
Komentāri 0 Karjera / Darbs

Top centrs - Pardeveja ilze

Pardeveja ilze Labvakar, šodien vēlējos iegadāties kolu un saulespuķu sēkliņas stāvēju rinda biju 2klients, pirmo viņa apkalpoja man pielika zīmīti atvainojiet šī kase ir slēgta kas tā par lietu? Šis izgājiens mani publiski apkaunoja. Sita jau nevar darīt.

Lombards 24 - Algas neizmaksa

Šausmīga šmaukšanās ar naudu izmaksu kad aizej no darba. Pirmkārt, kad sāc strādāt māca ka pieņemot preci var pārvērtēt, lai piesaistītu klientus un pieņemsim ja cilvēkam dod 17 eiro par telefonu, ko dators uzrāda, tad var noapaļot uz 20 eiro. Kad izlemsiet aiziet, no pēdējās algas atskaitīs par visām šādām precēm, lai beigās varētu neizmaksāt neko, jo instrukcijās ir rakstīts savādāk. Lai arī maiņas naudas, KO IR JĀATVED MENEDŽERIM, BET NEZKAPĒC PA 9!!! MĒNEŠIEM TIKA IZDARĪTS TIKAI 1 REIZI...

Šūšanas Firma Gulbenē - Zog materiālu

Gulbenes vecajā alfas rūpnīcā, tagadējā šūšanas cehā, darbiniece Anita Icaka pārdeva man materiālu un dažas kleitas par iespaidīgu cenu, bez PVN un materiāls ir šausmīgs, kādu viņa man pārdeva, esmu pati reiz nodarbojusies ar šūšanu, bet nejau ar materiāla, kleitu zagšanām un pārdošanu, kad viņa man pārdeva materiālu, tas nekam vairs nederēja, es viņai zvanīju, bet viņa vairs nereaģē uz to, vai kāds/kāda varētu darīt kaut ko lietas labā??

ASL Aviation Group - Krāpniecība

ASL Aviation Group veic krāpnieciska rakstura noziegumus. portala www.ss.lv

D dsf 07.10.2015
Komentāri 0 Karjera / Darbs

Salons Ikvienam - Darbs

Labdien!! Vēlos tikai pabrīdināt par šo iestādi!Granly TechnologyNevienam neiesaku uz šo bodīti iet strādāt. Viss jau ir forši - jauks veikals kurā pārdod mājražotāju preces, bet nu tas ka pie tevis var ienākt jebkurš ražotājs un prasīt kad būs pārskaitīta nauda! Jo nevienam ražotājam netiek maksāts!!! Protams, arī darbiniekiem nav maksātas algas. Valsts Darba Inspekcijā jau par bodes direktoru ir vismaz 6 sūdzības. Lūdzu neļaujaties braukāšanai gar ausīm.