Ruslans Bakulins - Krāpšana

Neiesaku piedavat darbu ārzemes Ruslanam Bakulinam. Es biju piedavajis darbu ārzemes, pasūtīju bileti bet viņs ta ari nebrauca. Neiesaku ņemt tādu cilvēku darba. Tel izslēdza utt, pat viņa masa neatbild uz zvaniem. Būtu vismaz pateicis ka nebrauks bet dienu pirms lidmašīnas viņš teica ka brauks.

S Saule7555 11.07.2017

Bakulins Ruslans

H hotheart26 22.01.2023

Ruslans Bakulins arī man ir parādā 130 eiro. Teica, ka 20.01.23.atdos, bet tā arī neatdeva konkrētajā datumā.

H hotheart26 22.01.2023

Neiesaku ielaisties ar šo cilvēku. Kā teksta autors piemin, ka Ruslans Bakulins maina domas: tad viņš brauks, tad nebrauks- nekas nav mainījies, savā stilā turpina dzīvot. Iepazinos ar viņu Tinder. Sākās attiecības, un arī domu mētēšanās, tad mēs attiecības redziet nevaram turpināt, jo brauks pie brāļa strādāt, tad pēkšņi pārdomā, tad uz Nīderlandi, lai gan biļete pat nebija pasūtīta. Visu laiku bloķēšana- atbloķēšana whats app. Nobloķē, pēc minūtes jau atbloķē: ai, man tomēr ir jūtas pret Tevi, tas uz jautājumu, kāpēc ir atbloķējis. Tad pēkšņi viņam nav degvielai naudas, lai tiktu no Rēzeknes uz Rīgu...ieskaitu 30 eiro,izplaīdzu. Nauda tā arī nav atdota. Kurai meitenei vēl ir gadījies uzķerties uz viņa afērām, ziņojam!

H hotheart26 22.01.2023

Tagad viņš ir bloķējis mani! Kopā vēl 130 eiro jāatdod, kas nav atdoti. Ja parāds tiks atdots, komentāri tiks izdzēsti. Kopumā ļoti vienaldzīgs cilvēks. Ja vēl kāda meitene Ruslanam Bakulinam ir ņēmusi kredītus uz sava vārda, arī ziņojam! Man viņš piedāvāja ņemt mašīnu uz mana vārda, ja es gribot, ka viņš paliek Latvijā. Interesanti nosacījumi. Precamies, ja Tu man miljonu uzdāvināsi, bez maz vai.Reāki viņš man divu mēnešu laikā 130 euro parädu nevar atdot, kur nu vél katru mébesi maksätu auto lïzingu? Padomäjiet paši, tā ir krāpšana. Es , piemēram, būtu paņēmusi visu uz saca vārda, bet viņš neko nemaksātu, ja jau nav naudas , ko atdot 130 eiro, kur nu katru mēnesi simtam pāri līzingu maksātu? Gan jau saistības ar tiesu izpildītājiem, ja pats uz sava vārda nevar paņemt!

H hotheart26 22.01.2023

Nu ja, cilvēks var pārdomāt un nebraukt. Tādas tiesības ir katram, bet vismaz par to, ka ir pārdomājis braukt var paziņot otram cilvēkam otrā galā! Bet jautājums, vai darīja zināmu, ka nebrauks tomēr?

H hotheart26 01.02.2023

Ruslans Bakulins naudu ir atdevis. Problēma atrisināta. Ar novēlošanos, bet ir atdota.

Работяга 11.07.2017

Вообщето нада с головой не дружить чтобы приобретать билет на самолет человеку, билет береться заранее за месяц, и стоит он копейки... если брать завтро то он будет стоить бешенных денег.. и работяга не окупиться если дать ему зарплату и содрать деньги за самолет... плюс рабочему человеку нужно заработать денег чтобы минимально прожить в другом государстве...