www.sudzibas.lv Evolution Latvia Recruitment process

Evolution Latvia - Recruitment process

Pēc darba intervijas ar mani solīja sazināties 3 dienu laikā, arī tad, ja mani darbā nepieņems - tādā gadījumā sūtīšot e-pastu. Diemžēl pagājis jau stipri ilgāks laiks, un no viņiem tā arī neesmu saņēmis nevienu ziņu. Pat viņu smartrecruiters mājaslapā absolūti nekas neuzrādās. Tā ir klaja necieņas izrādīšana pret darba meklētājiem, it īpaši ņemot vērā to, ka intervijā Jana vairākas reizes atkārtoja, ka mums visiem pados ziņu. Padomājiet paši, kā jūs justos manā vietā. Darbu atrast ir grūti, un man vēl liek gaidīt "neko" vairākas dienas pēc intervijas. Fuj.

F

R Retko no metko 09.08.2017

Dīvaini, ar mani sazinājās kā solija, jau pat nākamajā dienā. Uzrakstiet e-pastu ar visu vārdu, uzvārdu, tel.nr. , ka gaidāt atbildi, lai kāda būtu.