Robin Jobs

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Robin Jobs - Sūdzības un atsauksmes

Robin Jobs - Кинули заграницей

Кинули заграницей Оператор типа нашел работу, отправили за границу (все это естественно за твой счёт) , приехали в Нидерланды, нас никто не встретил, сами открыли дверь в дом в котором типа должны были жить, передали нас какой то Wiertz компании, та вообще не в курсе что мы приехали. Вакансия на которую типа нас устроили - её не существует. Кароче был целый триллер. Все переписки, звонки записаны. Не доверяйте этой компании, по прежнему ждём моральную компенсацию за потраченное время.

Robin Jobs - Krāpšana, melošana, personālo datu ievākšana

Krāpšana, melošana, personālo datu ievākšana Sveiki visiem darba meklētājiem! Tātad saskāros ar šo darba iekārtošanās aģentūru pirmo reizi, atradu darba sludinājumu portālā visidarbi.lv, ar diezgan pievilcīgu darba piedāvājumu caur Robinjobs Nīderlandē, nu nolēmu pieteikties šim darba piedāvājumam, Robin Jobs mājas lapā aizpildīju pieteikumu, tad pirms personās datu aizpildīšanas nolēmu labāk viņiem piezvanīt un pajautāt vai vakance ir vēl joprojām pieejama jo nekas cits man neinteresēja, tātad zvanīju un jautāju, uz ko man atbildēja jā...

Robin - Krāpšana, datu falsikācija

Krāpšana, datu falsikācija Piekļūst personīgajiem datiem! Dot falsificētu informāciju darba devējam! Neuzticaties 'viņiem! Nedodiet nekādu personīgo informāciju! Cilvēki, lai mēs paši sevi aizsargātu, rakstiet datu aizsardzības centram iesniegumus. Šodien esam mēs, rīt variet nonākt tieši tādā pašā situācijā jūs! Ja nepieciešama sīkāka informācija par notikušo, lūdzu sazināties ar mums personīgi, jo informāciju kuru ir ieguvusi šī aģentūra ir ļoti personīga.