www.sudzibas.lv Robin Jobs Krāpšana, melošana, personālo datu ievākšana

Robin Jobs - Krāpšana, melošana, personālo datu ievākšana

Sveiki visiem darba meklētājiem! Tātad saskāros ar šo darba iekārtošanās aģentūru pirmo reizi, atradu darba sludinājumu portālā visidarbi.lv, ar diezgan pievilcīgu darba piedāvājumu caur Robinjobs Nīderlandē, nu nolēmu pieteikties šim darba piedāvājumam, Robin Jobs mājas lapā aizpildīju pieteikumu, tad pirms personās datu aizpildīšanas nolēmu labāk viņiem piezvanīt un pajautāt vai vakance ir vēl joprojām pieejama jo nekas cits man neinteresēja, tātad zvanīju un jautāju, uz ko man atbildēja jā joprojām ir pieejamas vairākas vietas tieši šim darba piedāvājumam, un lūdza man lai es aizpildu mana lietotāja profilu "robinjobs" mājas lapā, tur visus personās datus cv dokumentu kopijas id, pases, auto tiesības bilžu lejupielādi, nodokļu maksātāju numuru un citus dokumentus, pēc visās informācijas nodošanas man pēc 10min atbildēja kad dotajām darba piedāvājuma uz kuru es pieteicos vairs nav brīvu vietu un vakance ir slēgta, es biju ļoti pārsteigts un tad man sāka piedāvāt vispār kautko citu, tas mani pārsteidza, es neapmierināts sāku jautāt lai dzēš manus personās datus jo neesmu ieinteresēts nekādos citos darbu piedāvājumos, uz ko Robinjobs pārstāve lita kautko noburkšķēja un pateica labi un ar to telefonā saruna beidzās, bet tad un tagad es redzu joprojām to pašu darba piedāvājumu joprojām aktīvu, rodas tāds iespaids kad viņi ar ne īstam vakancēm un piesolītam lielām algām ievilina cilvēkus, ievāc personālos datus, un tad paziņo kad vietas jau ir visas aizņemtas un piedāvā citus daudz zemāk apmaksātus darbus. Es neieteiktu cilvēkiem vērsties darba meklējumos caur šo darba iekārtošanās aģentūru. Veiksmi visiem!

Atbilde no Robin Jobs Support Pārstāvja atbilde 15.08.2022

Labdien!
Ļoti žēl, ka Jūsu pieredze bija negatīva. Mūsu uzdevums ir piemeklēt atbilstošako darbu no mūsu tā brīža pieejamajiem darba piedāvājumiem.
Robin ir starpnieku aģentūra, kas palīdz darba meklētājiem no dažādām valstīm atrast darbu Nīderlandē. Nīderlandes darba aģentūras iesūta savas vakances un tās tiek publicētas Robin datu bāzē. Vakances mainās, atverās un aizverās katru dienu, atkarībā no nepieciešamo cilvēku skaita, ierašanās laika un dzīvesvietu pieejamības Nīderlandē. Tāpēc ir iespējams, ka vakance mājaslapā rādās atvērta, bet tajā nedēļā jau ir aizpildīta. Aģenti mēdz piedāvāt citas vakances, jo nav zināms, vai un kad atgriezīsies aizvērta vakance. Ja Jūs interesē viena konkrēta vakance, šo informāciju nepieciešams sniegt Robin nodarbinātības aģentam.

Vadoties pēc datu regulas noteikumiem, pēc Jūsu rakstiska lūguma varam dzēst Jūsu profilu un datus. Dati tiek ievākti priekš darba devēja. Robin uzdevums ir pārliecināties, ka esat Eiropas valsts pilsonis ar derīgu bankas kontu un (ja darbam nepieciešams) derīgu autovadītāja apliecību.

Pateicamies par Jūsu laiku, ko veltījāt detalizēti aprakstot piedzīvoto ar Robin. Mūsu mērķis ir palīdzēt darba meklētājiem atrast labāko pieejamo darba vietu, Jūsu pieredze tiks izvērtēta un ieviesīsim uzlabojumus.

V