www.sudzibas.lv Robin Jobs Кинули заграницей

Robin Jobs - Кинули заграницей

Оператор типа нашел работу, отправили за границу (все это естественно за твой счёт) , приехали в Нидерланды, нас никто не встретил, сами открыли дверь в дом в котором типа должны были жить, передали нас какой то Wiertz компании, та вообще не в курсе что мы приехали. Вакансия на которую типа нас устроили - её не существует. Кароче был целый триллер. Все переписки, звонки записаны.
Не доверяйте этой компании, по прежнему ждём моральную компенсацию за потраченное время.

31.10.2022

Atbilde no Robin Jobs Support Pārstāvja atbilde 31.10.2022

Добрый день!
Нам очень жаль, что ваш опыт оказался негативным. Наша задача состоит в том, чтобы найти наиболее подходящую работу для вас из имеющихся на данный момент вакансий.
Robin — посредническое агентство, которое помогает соискателям из разных стран найти работу в Нидерландах.
Про все предстояшие расходы Агентство Robin предварительно информирует соискателей, также всю подробную информацию вы можете найти непосредственно на сайте Robin.jobs или в описании к каждой конкретной вакансии.
Прежде чем отправиться на работу в Нидерланды, вы подписали трудовой договор с агентством Wiertz, которое в свою очередь несёт ответственность за предоставленную вам работу и место проживания. Вся необходимая информация о выбранной вами вакансии и условиях работы, а также о месте проживания обобщена в трудовом договоре.

tulkojums:
Mums ļoti žēl, ka jūsu pieredze bija negatīva. Mūsu uzdevums ir no pieejamajām vakancēm atrast Jums piemērotāko darbu.
Robin ir starpnieku aģentūra, kas palīdz darba meklētājiem no dažādām valstīm atrast darbu Nīderlandē.
Aģentūra Robin jau iepriekš informē pretendentus par visiem gaidāmajiem izdevumiem, kā arī visu detalizēto informāciju varat atrast tieši Robin.jobs mājaslapā vai katras konkrētās vakances aprakstā. Robin pakalpojumi ir bezmaksas un sava nokļūšanu Nīderlandē ir jāapmaksā katram darba meklētājam.
Pirms došanās strādāt uz Nīderlandi jūs noslēdzāt darba līgumu ar Wiertz aģentūru, kas savukārt ir atbildīga par jums sniegto darbu un izmitināšanu. Jums līgums ir nosūtīts e-pastā. Visa nepieciešamā informācija par Jūsu izvēlēto vakanci un darba apstākļiem, kā arī dzīvesvietu ir apkopota darba līgumā. Tur atradīsiet arī kontaktus ārkārtas gadījumā.

Tāpat, Robin darbaiekārtošanas aģenti vienmēr atbild uz jautājumiem telefoniski un e-pastā darba dienās 9:00 - 18:00. Ja ir kāda konkrēta sūdzība par kādu darbinieku vai uzskatat, ka mūsu sniegtā informācija bijusi aplama, lūdzu rakstiet uz [email protected] un sūdzību izskatīs uzņēmuma vadība.