www.sudzibas.lv Luwo.lv Atvaļinājuma nauda

AtrisinātaLuwo.lv - Atvaļinājuma nauda

Kāpēc citos uzņēmumos atvaļināju naudu maksa 3 dienu laika, bet šajā uzņēmuma algas diena. Kads var būt atvaļinājums bez naudas. Un tad kad nav pasūtījumu mus liek sedet majas bezalga atvaļinājuma. Es uzskatu ka šajā uzņēmumā ir krāpšana. Ta ir nirgašanas pa cilvēka tiesībam. Ka grib ta dara. Priekšnieks pat iedomāties nevar cik gruti darbiniekiem iet kad saņem mazas algas. Ka jāmaksā rekini un jāuztur bērns.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 31.07.2019

Uzņēmuma Luwo.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S samanta12345 15.06.2017

S Sintezators 01.07.2017

Pilnigi piekritu. Viens no lielakajiem cakaretajiem Jelgava. Katram darbiniekam nogriez pa 100 eur un uztaisa balli. Atkal nogriez pa 100 eur un jauna masina šefam. Tur veljauprojam aploksnu algas brinos ka vid neko nedara algas max 500 eur ja nenovelk.

J Jānis 332 26.08.2018

Normāls uzņēmums. Ja vēlies strādāt, tad tev arī maksās. Palīgstrādniekiem protams nemaksā daudz, bet tas ir visā Latvijā.

J Janiss. R 27.10.2018

Tagad jau tur normāli. Ja vēlies strādāt, tad arī maksās. Visi tie, kas pus dienu staigā apkārt, arī neko nesaņem.