Lux Lucenius

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Lux Lucenius - Sūdzības un atsauksmes

Lux lucenius - Negotpratigi darba deveji

Negotpratigi darba deveji Ludzu Tautiesi nebraucat uz so firmu nekada gadijuma jo vini jus vienkarsi ar stundam apkraps nems naudu astranomisku kaukadu nost apvainos jus nepamototi,plus tas ka jus aisutis uz to desas fabriku a vietejie darbiniek vispar neka nezinas ka jums vispaer sodien jastrada taka kopuma neiesaku braukt pelnisiet labaka gadijuma 500 vai 600 eri uz rokas parejo vini novilks patures sev,nekada gadijuma neticiet neviena varda ,un pieprasiet liguma tulkojumu ja nedod neparakstat neko.Ja kas rakstam vai jautams jautajiet visu pastastisu par so negotpratigo firmu

N Nils .p 02.10.2018
Komentāri 0 Ražošana

Lux lucenius - Nesanemta alga

Nesanemta alga Miļie tautieši velos jus verst uzmanibai par so firmu pirms braukšanas prom augusta es stradaju 10dienas viss butu labi aprekinu solija ka bus no 15-20datumam septembri,bet kas par lietu ka si firma nespeij pat atbildet uz cilveka sms.Vini pec visiem novilkumiem vel man parda 300eiro par ko man ar lielas saubas ka samaksas jo drosi vien bus iebazusi kabata,jo nesmu vienigais kas ir nokaitinati par so piemeram citam cilvekam aizejot no sis firmas ejot zem tiesa prieksnieka neizmaksaja atvalinajumu naudu.Taka esiet modri domajiet vai verts zem viniem stradat

N Nils .p 19.09.2018
Komentāri 1 Ražošana

Lux lucenius - Krāpnieki, nekad nebraucat strādāt pie lux lucenius desu fabrika, jus ļoti noželosiet.

Krāpnieki, nekad nebraucat strādāt pie lux lucenius desu fabrika, jus ļoti noželosiet. Cilvēki rakstīšu visu, īsi un konkretni! 34 Lux lucenius gmh ir aģentūra kura nodarbojas ar cilvēku iekārtošanu desu fabrika, tur viņiem ir 2 desu fabrikas. Priekšnieks vīniem ir Sergejs, ir vel tādi ka ris un Aleksandrs kuri strādā tieši ar cilvēkiem, iekārto darba, ucc. Sakšu ar to, ka es braucu caur draugu uz to firmu, un jau no paša sakuma zināju ka tur nav ta labāka vieta kur braukt strādāt, bet uz to momentu neka cita man nebija. Ta ka es aizbraucu pastrādāt, uz 5 mēnešiem, bet no...

M moob 21.06.2016
Komentāri 5 Pārējās