www.sudzibas.lv Lux Lucenius Krāpnieki, nekad nebraucat strādāt pie lux lucenius desu fabrika, jus ļoti noželosiet.

Lux lucenius - Krāpnieki, nekad nebraucat strādāt pie lux lucenius desu fabrika, jus ļoti noželosiet.

Cilvēki rakstīšu visu, īsi un konkretni!
34 Lux lucenius gmh ir aģentūra kura nodarbojas ar cilvēku iekārtošanu desu fabrika, tur viņiem ir 2 desu fabrikas. Priekšnieks vīniem ir Sergejs, ir vel tādi ka ris un Aleksandrs kuri strādā tieši ar cilvēkiem, iekārto darba, ucc. Sakšu ar to, ka es braucu caur draugu uz to firmu, un jau no paša sakuma zināju ka tur nav ta labāka vieta kur braukt strādāt, bet uz to momentu neka cita man nebija. Ta ka es aizbraucu pastrādāt, uz 5 mēnešiem, bet no strādāju tikai pusotru mēnesi. Tātad bija tā, es un mana meitene atbraucam uz vaciju, mūs sagaidīja, un aizveda uz 3 istabas dzīvokli, dzīvokli ir šausmīgs, viss netīrs vienos pelējumos nebija, ne veļasmašīnas neka vārdu sākto, smirdēja ka tur būtu dzīvojusi bomži, mēs to dzīvokli tīrijam veselu dienu. Mājas mēs nosēdējām 2 nedēļas, pēc tam manu meiteni izsauca uz darbu uz nakts mainu, viņu vajadzēja sagaidīti cilveks kur visu paradis un apskaidros, bet tā cilveka nebija, viņu pat darba vieta neviens nesagaidīja un neparādīja ko darīt, vācieši saka uz viņu bļaut, un noveda līdz asarām. Cilvēki vai tas ir normāli ? Viņa man pēc pirmās darba dienas teica ka braucam prom, mēs palīkam. Talāk par darbu, darbs fiziski smags, 10 stundas jāstrāda, tevi var izsaukt jebkura laika, kaut tev ir brīvdiena, un visiem ir vienalga ka tev ir brīvdiena, pie viņiem slimot nevar, viņi uzreiz tā ari saka, krc mēs tur ka īsti vergi vārdu sakot, ta tad par naudām. Alga tur ir netto 8. 60 h. Tur viņiem ir tāda ka stundengg bank, tas ir ta, tu nostrādā mēnesi apmēram 200 - 220 stundas, bet saņem tikai par 150 hh, pārējas itka krājas, bet kāpēc ta ? Kāpēc viņi nevar izmaksāt visas stundas, bet gan aiztur to visu. No tas naudas tu velāk neko neredzēsi viss aiziet nodokļos, viss ir uz papīra, papirus viņi raksta ka grib, atvelk naudu par vien ko grib, par dokumentu noformēšanu. 30 eiro, par medicīnisko 30 eiro, par apaviem 30 eiro. Par chipu kurs tev ir vajadzīgs darba 20 evro. 6 cilveki dzīvokli, 3 pāri, no cilveka 30 EUR mēnesi elektrība, un 200 no katra par pasu istabu, taka es un mana meitene, maksājam 440 EUR par mēnesi, par pelējušo istabu. Istaba ka cietuma kamera... Kad es saņemu pirmo algu, mēs uzreiz aizbraucam prom, neko nevienam nesakot, mums vel katram tur palika pa 500 EUR nesamaksātam, es vel daudz ko rakstītu, par katru firmu var kaut ko atrast interneta, bet si firma ir pati slikata kura var tik būt. Lux lucenius. Vel kas, tur vel ir tāds Evgenijs kurs pats dzīvo Rīga, un iekārto tur cilvēku, vel ir jāmaksa pa 300 evro no cilveka par iekārtošanos, es nemaksāju neko, jo man bija ta Aleksandra numurs. Reku numuri ja kas, lai ne uztertos. Aleksandrs +4917682269655. Viņš tur sagaida cilvēkus. !!! Paskatāties, kādas istaba bija jādzivo, un par to vel bija jāmaksā 460 evro

M

Komentāri (5)

с Спортсмен 28.11.2016

Какие лимонадные условия - встретили, поселили, работу ждали только 2 недели. Это вы еще в Англию через другие агенства не ездили.Какие могут быть больничные, если ты за границей наемником (рекрут) и полтора месяца работал??? Плесень пофиг. Куда записаться на следующий набор?? еще может за трудоустройство платить не надо??

V vidocsq 10.07.2017

Хорошая попытка lux shitenius, но отмазать себя не получится.
Фирма полная параша : )

K Korolovs Sergejs 12.06.2018

Здравстуйте меня зовут Сергей Королёв
Я исполнительный детектор фирмы
Lux Lucenius GmbH
Сегодня поступила информация от людей желающих к нам приехать о том что на портале sudzibas.lv о нашей фирме есть плохие отзывы.
Прекрасно помню этих людей приехавших к нам из другой фирмы работающей в Германии без средств на существование нами им была оплачена дорога до нас ,предоставленно жильё рядом с работой но из за не соблюдения ими правил поведения у нашей фирмы были забраны эти квартиры нам пришлось их на короткое время переселить в другое жильё в котором по плану должен был быть ремонт из за грибка .
Людям был предоставлен транспорт доставляющий их на работу и обратно
За сестемотический не выход на работу
Или выход в алкогольном состоянии
Мы были вынуждены их уволить
Наша Фирма занимается трудоустройством граждан Европы с 2011 года через нашу фирму приехало на работу в Германию больше тысячи человек многие из каторых успешно интегрировались в обществе ,самостоятельно проживают и работают на благо своей семьи
На 2018 год мы имеем постоянных 150 рабочих мест
Работаем с четырьмя комбинатами
Два связанны с колбасным производством ,одно предприятие производство пирожного и одно занято производством багетов
С июля этого года мы подписали контракт с 5 заводом который занимается сортировкой текстиля
Мы работаем по законам Германии
Людям предоставляешься
Медицинское,социальное ,пенсионное страхование
Жильё,транспорт если работа находиться в другом городе
Услуги переводчика ,прописка ,открытие банковского счёта
Мой номер телефона на случай если у когонибуть возникнут вопросы
004917684194477

N Nika 23.07.2018

Ko jūs taisnojieties. Jūs apzināties vienkāršus cilvēkus, kuri vēlas strādāt un nopelnīt. Jūs dzīvojot uz viņu rēķina, atņemot pusi nopelnītās algas. Cilvēki strādā kopā ar Vācijas pilsoņiem, tikai attalgojums atšķīrās? Tā ir cilvēku verdzībā šajā un cilvēktiesību pārkāpums. Vācijas darba likumā ir teikts, ka strādājot šai valstī ES pilsonim ir vienlīdzīgas tiesības neatkarīgi no rases, tautības ar Vācijas strādājošo pilsoņi. Jo abi veic vienu un to pašu darbu. Jūs plēšat nesamērīga summas par vešanu uz darba vietu un atpakaļ, tāpat par dzīvošanu prasiet dubultās, pat trīskāršās summas. Mēneša beigās, kad jāsaņem alga, sanāk, ka cilvēks ģerbonis un palicis jūsu zagļu kantoris parādā. Te ir jāziņo Merķeļa kundzei, lai pārbauda, ka viņas Valstī notiek cilvēku verdzībā šajā un cilvēktiesību pārkāpumi.! Jūs sakiet, ka ievērojiet Vācijas likumus? Klaji melo...kur ir darba līgumu eksemplāri strādājošajiem uz rokas, darba apraksts, veselības apdrošināšana, dzīves vietas deklarācija. Nav nodrošināts tulks vai iztulkots darba līgums darba ņēmējam saprotošā valodā. Tas jums ir jānodrošina, ja esat darbā iekārtošanas aģentūra? Es rakstu, jo zinu par jūsu negodīgums. Nav ko apvainot tos 100 cilvēku par dzērājiem, kuri no jums aizbrauca. Jūs tikai berzējot rokas, ka kāds nezinot likumus un jūtot krāpšanu, aizbrauc. Jums tak paliek viņu nopelnītās nauda ko iebāzt kabatā! Tāpēc varat braukt ar Porhu un luksus mašīnām. Vēl kāpēc vairākas darba dienas nedēļā netiek nodrošināts darbs? Vai par tām dienām nav jums jāsamaksā darba ņēmējam, ka nespējam nodrošināt ar d.arbu? Kāpēc netiek apmācīts darbinieks veikt konkrētu darbu? Jābūt meistaram, kas parāda, māca un paskaidro.Kapēc tiek darba ņēmējs "mētāts" no vienas darba pozīcijas uz citu. Vienu dienu apgūst dārgāko darbu, nākamajā jau jāmācās citu darbu veikt? Vispār iesaku nepadoties strādājošajiem, bet griezties pie likuma pārstāvjiem, darba inspekcijas, cilvēktiesību tiesā un ziņot par šīs aģentūras pārkāpumiem!

N Nils .p 03.10.2021

Tas viss murgs stradaju caur si firmu neko nenodrosina vini pec nodokliem mums atstaja tai laika uz rokam 600-700€ viss kaut vacija minimala alga bija 1200-1300€ gribat teikt ka nodokli kTrestofali aizgaja mulkibas,plus trasportu nodrosinaja atkal glupibas,kad aizbraucu prom viniem nebija tiesibu novilkt par veselu menesi iri nostradaju pilnu pedejo menesi samaksaja 330€ i to kad biju latvija jau 🤔taka neuskeraties uz siem bleziem

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes