Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

ju ga trans -

nekada gadijuma neiesaku griezties šajā autoservisā pēc palīdzības, pirmkārt strādnieki lieto alkaholiskos dzērienus priekšnieku klātbutnē, pienācīgu darba instrumentu tur vispār nav, maiņai tiek lietotas vecas autodetaļas bez saimnieka piekrišanas, tāpēc tur pagalmā jau ir tie autolūžņi,.

A5 Motors -

Ne sovetuju obrashatsa v avtosrevis A5 Motors. Xalturjat strashno, a ceni bolshie. Po 3 raza prihodilos' vozvrashatsa k nim posle remonta avto, 4tobi oni ustranili te problemi za kotorie bilo zapla4eno! V dobavok esho i xamjat klientam...

andrea autocentrs -

andrea autocentra Paula Lejiņa 4, Jelgava tikai mainita zobsiksna vw passat 1,9 tdi pec nomaiņas auto nobrauca tikai 100 km lidz nolūza skrūve klokvarpstas rievotajam skriemelim - rezultata motoram kirdik. andrea protams pateica ka vini tur nav neko skruvejusi un ta neesot vinu vaina. pirms remonta tikai teikts lai nomaina visus blivslegus utt lai butu drosi ka tas motors ies bet vini izdara to ko neprasa turpretim tur kur jasataisa sataisa ziepes! remonta laika arī dīzelis bākā kaut kur izgaroja... :(

basse motors -

vajadzeja nomainit lodveida balstu bmw e36 aizbraucu uz ganibu dambi basse motors. loti laba apkalposana un cenas pienemamas tikai servisa meistars aizmirsa pierakstit kuru tiesi sarniru gribu nomainit rezultata pa taisno no servisa csdd nepatikams parsteigums nomainits nevis labais arejais bet gan kreisais arejais sarnirs!!! nu ja nevar saprast varbut var pazvanit un pajautat ko tiesi mainit nevis darit uz dullo? 27 ls par neko un sarnirs joprojam nav nomainits! pats jau vainigs jo nav ar manu roku rakstits pieteikums kas tiesi jamaina. uzmanieties!

KSM -

Ja nemaldos shis motoveikals atrodas Valmieras iela Riiga.IEgriezos taja un velejos iegadaties akumulatoru rolerim.Mani sagaidaji ljoti nelaipna apkalposhana.

Euro stop -

Euro Stop Vienkarsi neremontejiet saja servisa.Uz jautajumu, vai varetu apskatit manu masinu, sanemu atbildi.Kas Tu Jocigs, neredzi ka pilns serviss.Citucilveku klatbutne pataisija par idiotu, pasargajiet sevi no ta.

Aa aa 08.06.2007
Komentāri 0 Auto / Transports

Limuzinu serviss -

Obratilsja ja kakto raz v e'tu kontorku, s cel'ju vzhjat' limuzin na prokat i povod vidajuschijsja- svad'ba. Kak okozalos' ona nekislim sposobom mogla bit' "pomjata". Ochen' ljubeznij i srazu vidno nachitanij chelovechik, po ego ponjatijam o zakaze, reshil chto zakaz nebil sdelan do konca, nu i ponjatnoe delo ne udosuzhilsja e'to raz"esnit'. Horosho, shto reshili sdelat' korekciju po vremeni,

Kemi -

Ja nu gadījumā visā Rīgā paliks tikai viens autoserviss KEMI, tad mans ieteikums ir- remontē pats !!! Tas nav pirmā mirkļa iespaids. Diemžēl auto tur esmu remontējis jau divas reizes. Pirmajā reizē bija ieplānots sailentbloka remonts, kurš izvērtās 150Ls vērtībā. Otro reizi vajadzēja tikai nomainīt priekšējos amortizatorus (sākotnējā summa 25 Ls). Servisa meisteriem ir nepārvarama mānija izjaukt remontējamo mezglu un tad atzvanīt un informēt ka lai saņemtu jebkādu remonta garantiju ir...

Euro Auto -

Euro auto ir tāds Renault automašīnu tirgotājs.Es savam 98. gada Renault autiņam sagribēju ieliet automātiskās ātrumkārbas eļlu, par cik vecā bija iztecējusi, jo biju pārsitis eļļas karteri.Nevarēju es atrast eļļas līmeņrādi un zvaniju uz servisu, kur man paskaidroja, ka eļļas līmeni šai mašīnai pārbauda ar kompjūteru.

Hansa Auto Opel -

Absolūti pretīga attieksme pret potenciāliem klientiem!Mēs bijām gatavi nopirkt VAIRĀKAS automašīnas,bet mūs pat nevarēja uzklausīt un mēģināja aizrādīt par "sarunas toni".Viņi ir aizmirsuši ,ka jaunus opel tirgo arī citi!!! HANSA AUTO - ĻOTI SLIKTA KOMPĀNIJA! Viņi strādā kā PSRS!

TREST -

Nesovetuju zapravljatsa na zapravkah " Trest" uzhas a ne toplivo... imel nedavno flupostj zalitj 10 litrov ihnego 95 euro ....toljko posle neskoljkih zapravok v drugih zapravkah drugih firm udalosj izbavitsa ot vseh posledstvij " trestovskoi' zhidkosti(benzinom etonenazovesh),

Veloserviss -

Veikals "Treks" SIA"Veloserviss" atrodas Daugavplī, 18 novembra ielā,133. Ieeja caur veikalu "Riepu centrs" otrā stāvā. Remontē nekvalitatīvi. Nācās labot citā darbnīcā.

ELBI - Neizmaksāta darba alga

Ja vēlaties strādāt bez atvaļinājuma naudas saņemšanas,tad, īstā vieta ir ;ELBI;

ADAM AUTO SIA -

Nepērciet ADAM AUTO lietotas automašīnas. Viņu solījums interneta lapā ir tikai solījums, bet patiesībā ir pavisam savādāk. Nopirktam auto nekadas garantijas un to nācās remontēt citā servisā . Un pie pārdošanas garantijas netiek rakstiski nekur minētas!Citāts no ADAM AUTO mājas lapas: "Visas lietotās automašīnas pirms pārdošanas tiek pārbaudītas servisā un pilnībā sagatavotas tehniskajai apskatei. Turklāt arī lietotajām mašīnām Adam Auto sniedz 3 mēnešu vai 10 000 kilometru nobraukuma garantiju dzinējam un pārnesumu kārbai ?slēptajiem defektiem.

Marina Vasiljeva -

Marina Vasiļjeva nezinu kada ir specialiste, un kur tiesi strada, bet man bija saskarsme ar vinu, ka ar klienti. Tas, ka vina loti rupji izteica savas nepamatotas pretenzijas ir viena lieta (gadas laikam visiem), bet to ka vina teica man (kaut gan esmu tikai firmas darbinieks), ka ja man kadreiz bus vajadziga medicin-palidziba, vina man ta palidzes, ka man jau nekas vairs nebus vajadzigs, un tada veida vina man grib atriebties (isteniba neko neesmu izdarijis tiesi vinai, ka personiba), tas jau ir, es domaju, pat kriminallieta. Ceru, ka nekad neklusu par sada medicinas darbinieka pacientu!

TEIA Tuninga Klubs -

Nevienam neiesaku tuuneet savu auto ieksh tuninga kluba Teia, jo vinji nopleesh baigo piki un pietanveel uzctaisa visu galiigi shkiibi. Takaa labaak tur neko netaisiit un vispaar ar vinjiem nesatuseet jo savaadaak buusiet veltiigi izteereejushi savu piki.

Xx xx 27.05.2007
Komentāri 4 Auto / Transports

Domenikss Autoserviss -

Pavasara akcija auto diagnostika - sīka krapšana !

AMBER SERVIS TREST PLAVNIEKI -

VNEMANIE LUDI JA NEDAVNO POLIROVAL MAWINU V FIRME AMBER SERVIS I WTO POLO4ILOS JA OSTAVIL MAWINU NA POLIROVKU I XIM4ISTKU AUDI MNE ZDELALI OTVRATITILNUJU XIM4ISTKU I SAMUJU UZASNUJU POLIROVKU ZAPLOTIL 60 LS UNIX NETY TAVO WTO ANI GAVARAT TOBIW MI MOZEM ETO MI MOZEM TO UNIX NETY NE4EVO DLJA ETIX RABOT RABOTAJUT MALOLETKI POLIROVWIK VOBWE NEZNAET NORMALNOVA JAZIKA KROME MATA NU KARO4E GAVARJA DORAGA MAWINA LUDWE OTDAITE BOLWE DENEG GDE VAM ZDELAJUT NA 100% VSE ILI IDITE GDE DEWEVLE I POLU4ITE EWE...

Autodraugs -

Avtoserviss - "Autodraugs" nahoditsa po adresu: Riga, E.Birznieka-Upīša 17.Remontiroval v nem mashinu po strahovke casco ot firmi "Nordens". Esli skazatj 4to ploho sdelali eto ni4ego ne skazatj. Kogda brali mashinu obesali 3-4 dnja maksimum, a otdali na 15 denj, da ese i nedodelannuju, ne hvatalo zap4astej, skazali 4to potom podjedesh postavim, koro4e esli podrobnosti interesni [slēpt]@inbox.lv, no lu4se prosto k etomu servisu ne podhoditj i blizko.

Ekselence R -

mogu skazatj 4t oran6e tam rabotal otli4nij master GLEB super master vsegda znal 4to delae ti delal o4enj horo6o :) ja im dovolna no est jtam e6jo odna devu6ka kotoraja vrode vse govorjat delae tsuper no ja 4erez nejo pro6la i ne dovolna pokrasila menja uzasno verh pokrazehn snizu net strigla kka kosoi a ne noznicami zovut ejo vrode inga :)