Baltic Trans Motors Sia - Nemaksā

Nodarbojos ar transporta nomu, šis uzņēmums 2014. gada iznomāja automašīnu- kravas busu no Mums braucieniem uz Skandinaāviju. Automašīna tika atgriezta netīra it kā cūkas tur būtu dzīvojušas, tukšu bāku, lai gan bija norunāts, ka ar pilnu bāku saņem un ar pilnu bāku atgriež, atsperes bija pārlūzušas - atļauto 1500-2000kg vietā izskatijās, ka bija veduši savas 3500-4000 kg, dubļu sargs norauts, diski salociti. Tika norunāts, ka segs izmaksas, bet nu jau vairāk kā gadu ignorē, neatbild, un nav bijusi vēlme norēķināties. Internetā var atrast, ka šis nav vienīgais nemaksāšanas gadījums no Baltic trans motors puses, var noprast, ka tāds ir viņu uzņēmuma biznesa modelis. Lūdzu uzmanieties un neieteiktu sniegt pakalpojumus šim uzņēmumam. Ja kādam vēl ir bijusi negatīva saķeršanās ar šo uzņēmumu, tad lūgums ziņot, jo tikai tā var mēģināt panākt godprātīgu uzņēmējdarbību.

š