www.sudzibas.lv Autonoma Autonomas Rupja attieksme pret klientiem, kā arī auto tehniskais stāvoklis

Autonoma - Autonomas Rupja attieksme pret klientiem, kā arī auto tehniskais stāvoklis

Neko nezinu par viņu auto līzingu un tirdzniecību, bet autonomas dabības stils ir zem katras kritikas. Es pat biju pārsteigts, ka mūsdienās ar tādu attieksmi vēl kāda kompānija pastāv.Bija nepieciešams nomāt autu vismaz uz mēnesi. Atradu viņus kā parasti ss.lvDiži neiedziļinoties izvēle nejaušības pēc krita uz KB Līzings. Pēc nosaukuma likās vērā ņemams kantoris.Nomāju no viņiem auto, iesākumam uz mēnesi. Kad pirmo reizi pie viņiem ierados, neviens bijojā nebija un man nācās gaidīt kādu no darbiniekiem 40 minūtes, kaut gan telefona sarunā man teica, ka varu ierasties jebkurā laikā no 9-17 un vienmēr kāds esot uz vietas. Kad slēdzu līgumu, par cik tas bija standartizēts, es nepievērsu uzmanību, bet kad vēlāk lasīju, tajā auto vērtība bija ierakstīta 4x pāsniedzot tā tirgus vērtību, piekam jebkādas skādes nodarījumā man no savas kabatas tas esot jāremontē, un zādzības vai iznīcības gadījumā, viņiem jāsamaksā šī 4x pārspīlētā summa, jo auto nav apdrošināts. Es pat apšaubu vai viņam vispār bija spēkā esoša OCTA, jo auto bija noņemts no uzskaites, un tādu, no uzskaites noņemtu auto viņi iznomā. Piekam viņi neiedod tehnosko pasi, bet tiaki nokopē uz ļoti sliktas kvalitātes kopiera (ka knapi var salasīt kas tajā rakstīts) pārgrieztās (kā to dara kad noņem no uzskaites) tehniskās pases kserokopiju. Ar tādu kserokopiju arī ir jāvizinas. Kad auto izsniedza, bākā bija kādi 2litri degvielas, un parcik nepazīstams auto, pat nezināju vai tikšu līdz tuvākajam DUS. Par laimi tiku un kā vēlāk izrādījās, labi, ka iebraucu tuvākajā, jo līdz nākamajam vērēju arī netikt.Auto tukšgaitā slāpa nost. Katrā apstāšanās reizē man bija jāspēlē klavieres ar kājām pa pedāļiem, lai nenoslāptu. Nezinu kā to var paveikt sievietes ar augstpapēžu kurpēm (ticamākais nevar).Kad beidzās mēnesis, man bija nepieciešams vēl uz mēnesi īrēt auto, aiz sava slinkuma domāju vienkārši pagarināt esošā lūžņa īri,un zvanīju lai pagarinātu, bet viņi attālināti nepiekrita neuzkādu darījumu un pieprasīja, lai braucu pie viņiem kārtot formalitātes. Kad jautāju - cikos: skanēja tagad jau ierastā atbilde - jebkurā laikā no 9-17, nu un kad piebraucu - es atkal biju spiests 45 minūtes gaidīt kad parādīsies vinu birojā kāda dzīva dvēsele. Par'dījās viena jaunkundzīte, kamēr viņa rakstīja rēķinu, es viņai smejoties ieminējos, ka viņi baigi šerpo auto vērtību ierkasta līgumā. Uz ko dabūju kārtīgu vēmienu kaudzi, ka biju gatavs piecelties un doties prom, bet man tajā mirklī laika limits bija pilnībā izsmelts un ļoti bija nepieciešams doties tālāk, tikai tāpēc piecietu tās bezkauņas mutes palaišanu.Nu un pēdējais hīts ir kad auto vedu nodot atpakaļ. Nu jau jāsaka - kārtējo reizi atkal tas pats, kad jautāju cikos, man dievojās, ka šoreiz nekas nebūs jāgaida, un lai tikai braucu jebkurā brīdī no 9-17. Es kārtējio reizi nu jau stundu sēdēju un gaidīju to pajoliņu. Kad tas neadekvātais subjekts ieradās, viņš vēl atļāvās man uzbraukt, ka es neesot auto nomazgājis un salonu neesmu iztīrijis. Es šajā kantorī labprātīgi nekad vairs savu kāju nesperšu. Es brīnos kā viņi spēj eksistēt tik ļoti pārbaldot klientu pacietību.

D dimitil 25.06.2015

Es zinu šo kantori.
Kādu 5 gadus atpakļ strādāju auto servisā. Ar šiem servisā bija sadarbība.
KBL dzina no vācijas visādus lūžņus ka kādiem 150 EURO. Es viņus daudz maz saremontēju, (lai nesbrūk kad atrāda potenciālam pircējam) un pārdeva 20 reiz dārgāk!!!

I IVETA 13.07.2015

Tā ir viena šausmīga kompānija.

Vitālijs BMW 22.08.2015

У меня машина полетела на третьей день после подписания договора прямо в Германии :), после этого полтора года из "сервиса на выезжал " как оказалась авто было мертвее мертвого !!! купил по космической цене на тот момент за 4200 EUR, после вложил 3200 EUR только в ремонт ! + космический PVN и проценты пришлось отдавать, кароче еле от них отвязался ! Отношение к клиентам просто никакое !!! Так что думайте и решайте сами стоит ли связываться с этой фирмой или нет, а это просто комментарий с моей стороны ;), всем удачи и побольше читайте коменты перед тем как идти в подобную компанию !