V Auto Riga - Krapnieki

Gada sakuma iznomajam auto no shis kompanijas. Viss bija kartiba, nebija nekadu problemu noformejam visus papirus un depozitu. Kad atnaca laiks auto atgriezt, mes atbraucam uz lidostu noteiktaja laika. Nebija neviens kas mus sagaiditu un noformetu pienemsanas/nodosanas aktu. Pa telefonu pataica lai atslegas atdodam apsargam, bet atbrauca vinas kolegis kas vienkarsi panema atslegas un uz jautajumu vai nevajag kaut ko parakstit, atbildeja ka nevajag. Ta ka mums bija izlidoshana, nebija laika gaidit, mums pateica ka depozitu 100 eur parskaitis atpakal. Ta nu vel joprojam neesmu neko sanemis un ja no sakuma man uz epastiem atbildeja sutot kaut kadas mistisku maksajumu veidlapas kur pat nav noradits mans kartes nr., tad tagad man pat neviens neatbild. Ta nu mani 100 eur ir izgaisusi.

K Kristaps 04.08.2016

Mana pieredze ar šo uzņēmumu ir tieši tāda pati. Iznomāju automašīnu no SIA V AUTO RĪGA. Viss bija kārtībā līdz brīdim kad bija jāatgriež drošības nauda, laiks pagāja un telefonu neviens vairs necel. un drošības nauda 400 euro ir izgaisusi.

B Bmwhuligan 05.08.2016

Dumaju bilo za 4to u firmi za 5 let vi pervij napisal zalobu!Strano ne pravda ?