Reitings Atpūta / Izklaide

Zvejnieku Sēta traktieris
Stageart studija
Latviabeerfest

Kuma SIA - Neizlozēja pa pus gadu loterijas vīnietēm

Es pagājušajā gadā iesūtīju 12 vīnietes kur rakstīts ka var laimēt 300 eur bet es paskatījos internetā izrādās ka neesmu izlozēts tad sanāk ka viņi tikai naudu saņem ko esmu samaksājis pa abonēšanu uz 3 mēn 3 eur 50 cent un priecājās pa to es invalids esmu 2 grupa es cerēju ka dabūšu 300 eur laimestu bet Sia Kuma pasmejas pa invalidu.

Privātpersona - Sniega mašīna. Vēlamies, lai tiktu saukti pie atbildības, uzceļot vietā to, kas sagrauts.

Sniega mašīna. Vēlamies, lai tiktu saukti pie atbildības, uzceļot vietā to, kas sagrauts. Labrīt! Vēlējos dalīties ar vakar notikušo celtnieku 6b mājas teritorijā. Aizvakar mājas pagalmā pie bērzu birztalas uzcēlām kopā ar bērniem sniega mašīnu. Visi priecājāmies, bet vakarā ap plkst. 21.00 pa logu vīrs pamanīja, ka 2 pusaudži kāpj tai virsū, ar nolūku sagraut. Atvēra logu un aizrādīja. Vakar ar lozungu rokās šie paši puiši atnāca un izplānoti izspārdīja to, par ko bērni tik ļoti lepojās un priecājās. Uzskatu, ka tas ir huligānisms, kas nevar palikt bez ievērības. Zinām šo pusaudžu...

Latvijas Mediji - Nesaņemtas avīzes un kalendārs

Izdevniecības "Latvijas mediji" bezkaunība pārsniedz visas robežas. Joprojām nav saņemti pirmie 2 "Latvijas avīzes" numuri un kalendārs. Un atbilde bija šāda-vai tad jums tās vecās avīzes vēl vajag? Tā taču ir jau makulatūra. Protams, vajag, un kalendāru arī. Kā kompensāciju piedāvāja 2 nedēļas vecu žurnālu. Nu šis aizies pa visu Latviju. Tiks zvanīts uz "bez tabu". Ja kādam vēl tā gadījās, lūdzu rakstiet, pablamēsim kopīgiem spēkiem šo afēristu kantori, kuri visā vaino nojukušo serveri.

Sadales tīkls - Slikts serviss

Slikts serviss Sadales tīkls nav tas pats ,kas vecais labais Latvenergo! Atbrauc pieslēgt elektrību-pusstundu pēta un tad pasaka,ka līdz skaitītājam pa vecu vads un pie labākās gribēšanas viņš nevarot pieslēgt elektrību-bet pēc uzvedības izskatījās ka viņš vispār negrib neko darīt.Tad es viņam saku tā-samaksāšu tev uzliec jaunu vadu tad-tad viņš man atbild,ka viņam nav vada un nav laika. Ievelkam jaunu vadu paši -atbrauc tas pats jefiņš tagad man saka tā,ka neslēgšot klāt elektrību,jo vads nav iestūķēt...

Riekstukalns - Serviss

Из-за ограничений по COVID, для резервирования времени на катание на трассе, Riekstukalns требуют установить приложение на моб.телефон. Людям, у кого нет смартфонов, НЕТ возможности использовать их услуги. На телефоне включен автоответчик. Фактически это дискриминация по возможности получить услугу плюс нечестное продвижение коммерческого продукта.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Vēlos informēt Jūs par CDR SIA krāpniecību. Manam telefona nummuram tika nesaprotamā kārtā pieslēgts kaut kāds pakalpojums par kuru neko nezinu un pats to nēsmu darījis. Savus datus CDR SIA firmai nekad nēsmu sniedzis. Kad esmu meģinājis to apturēt ar sms STOP POLILV uz nummuru 1881 viņi to sms neņēma pretī, (nevarēja apstādināt pakalpojumu). Kad noskaidroju telefona nummuru CDR SIA kompānijai, zvanīju viņiem lai noskaidrotu situāciju, pacēla sieviete gados ar pilnu muti (pīrādziņu) un ļoti...

snd.lv - krāpšana

Pasūtījam sērkociņus ar mūsu kompānijas logo izdruku, Apmaksājam avansa norēķinu, tad gaidījam mēnesi preci, tad paši piezvanijām un apjautājamies par pasūtījuma stāvokli. Teica, ka prece netiek taisīta vēl, kaut tērmiņš bija 3-4 nedēļas Tad nosūtījam atmaksas dokumentu. Naudu neatgrieza 3 mēnešus in joprojām, uz zvaniem atbild reti,m uz mail tikai atomāts.

Latvija Tālrunis SIA - Slikts serviss, krāpšana

2020. G februārī noslēdzu pēc piedāvājumā līgumu uz gadu par 400 eur par google reklāmas pakalpojumiem par muzikantu un pasākuma vadīšanu.. Pēc mēneša - martā ar Mk direktīvām covid 19 pandēmijas ietvaros pasākumi tika aizliegti... Tātad reklāmas pakalpojuma neefektīvs un nevajadzīgs, arī no novembra pasākumi apturēti... Diemžēl viņu piedāvāta reklāma man nav atnesusi nevienu klientu, visi vasaras pasākumu klienti bija savējie, bet ne no interneta reklāmas... Neiesaku nevienam slēgt līgumus ar Sia Latvijas tālrunīša... Naudu atgriezt par nerentabli reklāmu viņi atteicās..

Viesu nams Bauļi - Necilvēcīga attieksme

Necilvēcīga attieksme Labdien! Gribēju ar jums padalīties par savu nepatīkamo pieredzi ar viesu nams Bauļi. 1.12 veicu rezervējumu vienai ģimenei uz 24-26.12 uz ko man viesu nams atbildēja, ka viesu namā ir pieejams ģimenes numurs, kurā varam uzturēties 45eur diennakti +Sauna 2h 20eir un katra nākamā plus 10eur. Es piekritu veicām rezervāciju uz ko es pārjautāju vai nav nepieciešama pirmā iemaksa, man atbildēja, ka nē ka viss rezervējums ir spēkā. Es mierīgi varu uzelpot vieta atrasta, bet šodien saņemu ziņu no...

Rāmkalni atpūtas parks - Attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbiniekiem Neieteiktu stāties darba attiecībās ar šo iestādījumu, darba stundas nenormālas, samaksa nekāda, vadības attieksme nekāda... Algas rēķina kļūdaini, un vēl piedevām, piedraud ar policiju, ja neatnes pārmaksāto algas daļu, nerunājot par liegumu atrasties uzņēmuma teritorijā, lai arī atnāc kā klients. Vadība ļoti riebīga.

Fishingdiscount.lv - Slikts serviss

Dārgie draugi neiepērcieties šini veikalā pa lielu naudu, jo atpakaļ jūs viņu nedabūsiet, pērkot preci nav nekādas garantijas precei! Zvanot uz uzņemumu viņi jums pateiks ka vainigi esat jus, vai liks gaidit 2menesus un vel par to nems naudu!

Līvu Akvaparks - Slikts serviss, neatgriež naudu

Slikts serviss, neatgriež naudu Covid dēļ nav iespēja izmantot dāvanu karti un nepagarina tās termiņu uz tādu, kāds ir vēlamais klientam, tas ir uz tādu pašu termiņu nākamajam gadam, kā arī neatgriež dāvanu kartes naudas līdzekļus. Uzņēmums iepriekš pagarināja automātiski dāvanu kartes uz tādu termiņu, kurš noteikti nebija aktuāls, ņemot vērā arī notiekošo situāciju valstī. Bija iespēja izmantot iepriekš nopirktās dāvanu kartrs VASARĀ :D Kā arī dāvanu kartes īpašniekus neinformēja par pagarināšanas termiņiem.

AtrisinātaOskvidnieks - Krāpšana samaksāju par kāzu video OSKVIDNIEKS, bet nesaņēmu video

Krāpšana samaksāju par kāzu video OSKVIDNIEKS, bet nesaņēmu video Sveiki! Nesen samaksāju Osim par kāzu video, bet neesmu saņēmusi materialu par, ko es samaksāju! Pilnīgs c***! Pat publiski atzina video spēle OldSchool RuneScape, ka viss ir pazaudēts! (zemāk bilde). Uz zvaniem neatbild, e-pastiem un whatsapps ignorē. Protams no manis paņēma 900 + 200 eur... Pilnīgs fufelis tagad jutos pazemota, izvarota un nolikta uz ceļiem. Pirmo reizi mūžā man nācās saskarties ar tik sliktu kāzu video filmētāju, lai elementāri nofilmētu kāzu deju viņam aizņēma mūžību. Tās apm. 20 minūtes likās, ka tūlīt zarnas saspiedis un nomiršu.

Temps Jātnieku sporta klubs - Slikta dzīvnieku uzturēšana

Labdien, jāptnieku sporta kluba " Temps " dalībnieces, Jūlijas Troksnes zirgi ir bieži bez siena un labvēlīgiem apstākļiem. Tiem pat nav staļļa, vai būdas. Bieži iztrūkst arī siens. Kad tas ir, tas tiek uzglabāts ārā, un ir ne tās labākās kvalitātes. Esam iesaistījuši PVD grupu, kā uzraudzīšo.

Mārtiņa Beķereja - Teicama darbība

Teicama darbība Vienmēr - 15 gadu laikā - labākās, vislabākās atsauksmes un atzinība šim uzņēmumam, tā centīgajām darbiniecēm un cepto produktu kvalitātei! Īpaši labas atsauksmes uzņēmuma filiālei, pretī dailes teātrim, t. I. , bruņinieku un brīvības ielu krustojumā.

Mustangs apsardzes zagšanas tehnoloģijas - Nieru zagšana orgānu un kaulu

Viņi izmanto mašīnas kuras pēc Pogas spiediena nomaina krāsu to es zinu un iespējams kad pat izskatu iebrauca teritorijā noparkojas un zog un bojā iekšiņas izmanto spēli kas ievāc itkā materiālu boti laikam nesaprot kad tas ir cilvēkā iekšiņas tos botus varu kontrolēt arī es bet viņi taisa jaunus un jaunus ka manuāli speļomani ka jau aizgājusi azarta.

Mustangs apsardze - Ielaužas māja izmantojot laikā reliktus

Ielaužas mājas apzog iekšiņas draud ka sagriezis tas pats pedofilais Mustang apsardze galvenā nāk atkal laupījumam pakaļ man no divu gadu vecumā jau tirgo manas iekšiņas notirgoja vienam no Vācijas pedofilam Mihaelam meitām kurš mani nogalināja ka tika apģērbta ar mani Tagad atkal dāvanu no sirds zog un bojā Ko lai pasaka viņai patīk tirgot bērnus vai piesavinat sev caur laikā reliktu apmuļķo laikā relikts nenormāla ātruma pārsniegšanas salasijas spējas no bērniem kā man tie pedofilie laikā...

Zoltners -Nekvalitatīvs ēdiens - Slikts serviss

Kāzās uz galda liek negatavus augļus, cieti, garšo pēc zāles. Un pati augļu plate - 2 greipfrūta un ananāsa gabaliņi, pus kivi, 10 vīnogas... Cenas spriežot pēc visa ir nepamatoti augstas. Bērniem tur pilnīgi nekā nav. Ne stūrītis, ne laukumiņš. Tāda vieta iedomīgiem bezbērnu snobiem, ar pretenziju uz izsmalcinātību. Bet ēdiens kā visur, tik porcijas mazākas. Nav vērts braukt tādu gabalu uz nekurieni, Latvijā ir daudz un daudz labākas vietas.

Feisbuka administrāciju - Maldinošas un krāpnieciskas reklāmas

Sveicināti, feisbukā pastāvīgi tiek izvietotas reklāmas par naudas pelnīšanu internetā, visādas finasiālās platformas, kur piedāvā pelnīt naudu. Tad, kad cilvēks, piereģistrējās, vinām zvana un piedāvā naudu ieguldīt un pārskaitīt uz raideru kontu, naudu. Iemaksātā nauda it kā eksistē tajā konta kur esmu piereģistrējusies, bet noņemt es nevaru, kjo tiek prasīts mana pases dati un bankas dati, bet feisbuka administrācija turpina sadarboties ar blēžiem. Cik ilgi notiks šī krāpšana, vai tiešām man būs jaiet un jāraksta sūdzībs ux prokuratūru?

Bambino atrakcijas - Slikts serviss

Slikts serviss Bērnu ballītei bija pasūtīts animators, kuram bija jāizklaidē bērni ar rotaļām, spēlēm un par paildus summu jānovada saima veidošanas meistarklase. Rezultātā saņēmām pasaku tēlu, kas bērniem ne stādījās priekšā, ne ar viņiem spēlēja kādu spēli, pat ne runāja. Izskatījās, ka meitene ir nobijusies it kā pirmo reizi būtu ar bērniem un nezina, ko iesākt. Uzņēmuma vadītājs ir neatsaucīgs un pēc lielām lūgšanām atgriezt gatavs ir tikai piekto daļu no samaksātās summas. Nevienam neiesaku uzticēt...