www.sudzibas.lv Bolt Food Krāpšana, Bolt Food klientu serviss

Bolt Food - Krāpšana, Bolt Food klientu serviss

Noteikti neiesaku nevienam nekad neko pasūtīt no bolt food. Veicu pasūtījumu, saņēmu nepareizu pasūtījumu, trūka 2 ēdieni. Sazinos ar bolt palīdzību. Robots atbild, redzam, ka ēdiens ir kavējies, dodam jums bezmaksas piegādi, lai gan tā pat nebija mana problēma. Rakstu, ka nav atrisināts, turpinu rakstīt, līdz beidzot saņēmu atbildi, ka aģents sazināsies. Aģente saziņas ar mani un raksta, atsūtīšu 1,50 eur bolt konta. Es rakstu, ka nepiekrītu, jo ēdieni, kas trūkst ir vērti daudz vairāk nekā 1,50 eur. Turpinu saņemt tikai tas pašas automātiskās atbildes. Es izskaidroju, ka 1,50 eur nenosedz to, kas trūkst. Viņiem pilnīgi vienalga. Sākumā turpināju saņemt automātiskās atbildes, pēc tam ignorēja. Atberu vēl vienu palīdzības čatu, tur tas pats - sākumā automātiskās atbildes, pēc tam vairs neatbildēja. Tā ir krāpšana. Bolt food reāli apkrāpj cilvēkus, zog viņu naudu, nepiegādā pasūtīto, nekāda veida nerisina situāciju. Kā tas ir vispār iespējams, ka viņi vēl darbojas. Iepriekš pasūtīju no bolt, jo nezināju, ka viņi ir krāpnieki, līdz pirmajai situācijai, kad tiku apkrāpta. Nekad nebiju saņēmuši tik vienaldzīgu attieksmi no uzņēmuma, kur acīmredzami ir kļūdījies. Nekad vairs tur neko nepasutīšu, situāciju viņi neatrisināja, naudu nozaga. Nevienam arī neiesaku tur neko pasūtīt. Wolt gan ir bijusi tikai laba pieredze ar vislabāko klientu atbalstu, uzreiz atrisināja situāciju. Iesaku wolt, tas nekad jūs nepievils!

07.01.2024

Velvetpopstar 07.01.2024

Kurjers apēda, tā ir, ka viņiem mazas algas maksā.

S Super Jāzeps 08.01.2024

Gan kā klients, gan kā kurjers varu teikt, ka viņiem atbalsts ir gandrīz neeksistējoš.

Uz kurjera jautājumiem atbildi ir nācies gaidīt pat vairāk kā diennakti, kad problēma sen jau vairs nav aktuāla.

Wolt atbalsts ir nesalīdzināmi labāks.