www.sudzibas.lv The Blow jelgava Apsargi briesmīgi

The Blow jelgava - Apsargi briesmīgi

Bijām atpūsties ar draudzenēm, padejot forši pavadīt laiku. Sākas konflikts ar citām apmeklētajam, sākumā mutisks, bet deju zālē tomēr sākas kautiņš, viena no apmeklētājiem Saka raut matus. Apsargu rīcībā izšķīrot ne noskaidroja konfliktu... Meta ārā ne sitējas, bet cietušās... Un tas cietušās bija mierīgas, mazliet šokētas, apsargs pieskrēja un sāka aiz spranda ņemt, kaut mēs jau gribējām doties mājās, viņam pat neinteresēja, ne tas ka somas palikušas nekas. Un pie pašas ģērbtuves, sākas atkal konflikts apsargs stāvēja pa vidu, kamēr meitenes atkal Sita mums apsargs pat ne pagriezās un māla savu. Fuj, laikam iebraucējas netiek aizstāvētas, bet savējās jaa. Kuras lepnas turpināja balēties.

T Tevnebuszagt420 13.02.2024

Kā saka, vari cilvēku izdzīt no laukiem, taču laukus no cilvēka nekad.

A arpratsjj 14.02.2024

drausmas, kas tas par ūķi :D Nu tak neejiet tur.