MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

506
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Drošības problēma

Drošības problēma Maxima sūta daudz savas produkcijas reklāmas. Mani tas reklāmas vairs neinteresē, jo viņiem ir cūcīga attieksme pret klientiem. Šorīt Klaipēdas ielas Maximā izveidojušās garas rindas. Stāvēju, ka visi pārējie, pat ja interesēja tikai augļi. Tieši manis priekšā (Provokācija ? Cūcīga attieksme ?) kasiere pārtrauca apkalpot klientus.Un tas pēc 10-15 minūšu gaidīšanas ! Ziņojums : Jūs apkalpos blakus. Pārvietojos uz blakus rindu, lai samaksātu un prom no tā murga. Sākušās naidīgas runas no citiem...

I Irena757534 21.04.2020
Komentāri 24 Veikali

MAXIMA XXX Saharova iela - Nepareizi marķējums sieram

Nepareizi marķējums sieram Labdien, Regulāri pērku tikai viena siera marku, kuru sapako un marķē maxima. Šoreiz siers neatbilst marķējumam. Un ņemot vērā karantīnu, iegādājos vairumā un tagad viss jāmet ārā. Trūkst ticamības, ka nākamo reizi būs pareizs marķējums.

A Anete 20.04.2020
Komentāri 5

Maxima - Кассир не компетентен в своей работе

Кассир не компетентен в своей работе Доброе время суток! Зашла за покупками для деток, которые выдали на питание (dāvanu karte uz 28 eiro) .17.04.2020. Изначально я спросила у кассира инфо о сумме, на что кассир ответив, что она не знает как это сделать и сумму посмотреть нельзя. Я удивилась (сама отработала за кассой много лет) . Пришла старший кассир и помогла разобраться. Но расплатиться карточкой так и не получилось т к кассир не знает почему у неё не получалось! Зачем садить за кассу человека, который на знает всех операций.

Maxima - Bez maskām

Bez maskām Почему работникам максимы не выдают маски? Хорошо что сделали защитные экраны для кассиров. Но простые продавцы работают с покупателями, проходы между полками узкие и нет возможности соблюдать положенные 2 метра. Возможно среди покупателей есть носители вируса и продавцы рискуют своим здоровьем и здоровьем своих детей. Необходимо срочно обеспечить всех работников масками. В то время, когда многие сидят на самоизоляции и получают за это деньги продавцы работают с риском для здоровья за минимальную зарплату.

T tatjana856 15.04.2020

Maxima - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Kāpēc dezinfekcijas līdzekļa pudelītes lej etki? Vai tas ir normāli? Un vai man tiešam ir jāņem rati, grozss kas nemaz nav dezinficēt pēc iepriekšējiem pircējiem? Vai man ir obligāti jālieto tas līdzeklis? Tas nav normāli kad mani piespež lietot nezināmo līdzekli, kura saturs ir mainīts no oriģināla? Ludzu sniegt atbildi. [slēpt]@gmail.com

A Artis 13.04.2020

Maxima - Bojāts produkts

Bojāts produkts Sveiki! Šodien maxima veikalā nopirku maizītes ar olu un spinātiem. Apēdu divas un tad kaut kā pirms trešo ēdu pamanīju, ka tajā ir kaut kas balts. Domāju varbūt, ka tā ir tikai ola, bet interesēs pēc atvēru maizīti vaļā un izrādījās, ka tas ir pelējums. Protams, šoks un neapmierinātība. Vienmēr pērku šīs maizītes un tad aizdomājos cik gan ilgi ēdu sapelējušas maizītes.

V Vovaans 12.04.2020
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Konkrētajā veikalā regulāri nav izvietotas ikdienā nepieciešamākās preces: piena produkti, gaļas produkti U. C. Jo īpaši tie, kurirm tiek piemērota atlaide. Kā arī plaukti nav piepildīti pat ar ne tik ejošām precēm, piemēram, raugs, tomātu mērce U. C. Šāda situācija novērota katru reizi ejot no rīta pēc veikala atvēršanas, un nav pamatojums pārdevējām atbildēt, ka produkti nav atvēsti no piegādātājiem (kā komentēja darbiniece, kad aizrādījām) jo redzams, ka sākoties veika darba laikam, aktīvi...

Maxima - Bērnu pārtika

Bērnu pārtika Nopirku maxima (Pļaviņas) bērnam hipp biezeni. Atnākot majas un uzsildot to, burciņa bija galīgi bedīga stāvokli. (var redzet uz bidem) . Vai nu ieplaisājusi bija kaut kur. Attaisot vāciņu nebija klikšķis, un zem vāciņa pelējums. Pirms tam nekad tā nav gadījies.

L Lačuks30 07.04.2020

Maxima - Briesmīga apkalpošana

Briesmīga apkalpošana Kasiere ludmila briesmīgi apkalpo. Viņa met naudu un preces cik reizes viņa mani un manu ģimeni apkalpoto nevienu reizi nebija, lai viņa cilvēciski attiektos un nemētātu. Lūdzu maximas priekšnieku parunāt ar kasieri ludmilu, jo tā nav pirmā un otrā reize

Maxima - Nehigiēniski

Nehigiēniski Sveiki! Par cik veikalus cenšos neapmeklēt, jo esmu grūtniece, bet šodien nācās, jo beidzās higiēnas prece 1, ko mans vīrietis nesaprata kādu jāpērk... Ieejot veikalā, dezinficēju rokas un gāju uz priekšu! Apsargs Saka ka jāņem lielie rati! Es gan teicu ka man negribas skārties viņiem klāt, jo neredzēju ka tur kāds viņus dezinficētu un cimdu arī nebija ko uzvilkt! Pretīgi ka rati iet roku rokā no klientiem! Kā es varu būt droša? Tad nodrošināt cimdus, nevis izdomājat kaut kādus noteikumus un noliekat pie durvīm savus suņus, lai man bāztu acīs kaut kādas glupas šiltes!

A aaboliitis 05.04.2020
Komentāri 14 Veikali

Maxima - Не пробили по скидке товар

Не пробили по скидке товар Зашла сегодня в максиму хх в резекне. Смотрю.. Свечки для кладбища по скидке. Думаю, дай куплю, 40% скидка как никак. Но кассир не пробила их по скидке. К сожалению, об этом я поняла, когда пришла домой. Как-то... Обидно очень. Все-таки есть разница,1.39€ или 0.83€ (если не ошибаюсь) .. Будьте внимательны! Проверяйте все около кассы!: (

а Арина .. 03.04.2020

Maxima - Обман какой то

Обман какой то Добрый день. Заметил исключительно в последнее время что от бонусной карты максимы сильного проку нет. Набирая продуктов через день на 50-70 евро карта даёт скидку всего лишь 0.50 центов. Считаю это очень мало. Возможно что купив в другом магазине товаров на 50 евро будет больше товаров и свежее они будут. И заметил в последнее время товары лежат последним днём срока годности. Тоже не очень хорошо. Получается каждый день тогда идти надо в магазин не закупиться дня на три и лишний раз заразится кто то короновирусом у них подхватит.

Maxima - Pavisam nekaunīgi

Pavisam nekaunīgi Laikā kad visiem jābūt vienotiem Rīgā akropoles maxima krāpjas pavisam nekaunīgi. 1 noplēš realizācijas datumu pat to neslēpjot, 2 apkrapj pie kases, paņem pa dargo. Nav jau pirmais gadījums man šājā veikala, laikam tada politika, ne jau visi ieveros, un ies uz informāciju skat bildes.

Maxima - Kase apkalpošana

Kase apkalpošana Labdien! Es gribēju pajautāt par to, kāpēc bērnu kase apkalpo vispirms cilvēkus bez bērniem un tad pēc tam ar? Es stāvēju rinda ar bērnu, kad man priekšā bija cilvēki bez viņiem. Kasieris pat neko neteica un neizdarīja. Un tas jau nav pirmo reizi. Tad kāpēc vispār vajadzīgas tas kases, ja Tu stāvi un gaidi , kad apkalpos citus bez bērniem. Kasieris: Matīss.

D Damicela 10.03.2020

Maxima - Patērētāju maldināšana

Patērētāju maldināšana Vienmēr pārbaudu maxima salātu derīguma termiņu, svarīgi lai iepakots šodien. Nopirku salātus, kas iepakoti šodien 10.03. (Cena 1,29€) . Atnākot no veikala pamanīju, ka vecajai uzlīmei rupīgi uzlīmēta jauna. Iepriekšējā uzlīmē redzams, ka iepakots 08.03. (Cena 1.08€) . Acīmredzama patērētāju maldināšana.

A Ausma 10.03.2020
Komentāri 11 Veikali

Maxima - Veca gaļa

Veca gaļa Vakar, 04.martā, ap plkst.21:40 tika iegādāts cūkgaļas lāpstiņas gabals, ar akcijas cenu. Mājās, atverot iesaiņojumu un ķeroties pie gatavošanas, tika konstatēts, ka gaļa ir veca, par ko liecināja raksturīgs aromāts un nedaudz lipīga virsmas struktūra. Pēc kārtīgas mazgāšanas, gaļa tika pagatavota, taču tai jūtama vecas gaļas piegarša. Maxima, johaidī!? Turklāt, tā nav pirmā reize, iepriekšējā reizē uz 2019.gada Līgo svētkiem Jūs iesmērējāt šašlikam vecu gaļu. Kas tā par pircēju uzmešana...

M mcduck 05.03.2020

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss 27.02.20. Pēc plkst. 19 iepirkos Rēzeknes Maxima XX veikalā. Bija nepieciešama prece kas ir nopērkama tikai info centrā. Info centra darbiniece mani redzēdama paņēma kasti ar precēm un aizgāja kārtot veikala plauktus. Jautājot vecākajam kasierim, lai pasauc info centra darbinieci, viņa atbildēja, ka šobrīd viņai nav laika. Es aizgāju prom, citi klienti gāja meklēt paši darbinieci. Attieksme noteikti nerada vēlmi vēl tur iepirkties.

A Anna29 29.02.2020
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Šodien biju maximas veikalā gaigalas ielā un iegādājos gaļas gabaliņu. Uz iepakojuma rakstīts 5.49€/kg un par doto gabaliņu 1.61€, bet kassē 6.99€/kg un par gabaliņu 2.06€. Kad tika saukts maiņas vecākais, tas vienkārši neatnāca ne uzreiz ne pēc 15 min. Mani šokēja šāda attieksme pret darba pienākumiem, pircējiem un saviem kolēģiem. Ļoti necienīga attieksme!

I Iveta1987 23.02.2020
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Nekvalitatīva un sapuvusi prece

Nekvalitatīva un sapuvusi prece Protams, maxima nav labākā vieta, kur pirkt ikrus. Tomēr, visu dienu sapņoju par tiem un iegāju tuvākajā veikalā pie mājas - maxima xx. Paņēmu burciņu ar sarkaniem ikriem "caviar", derīguma termiņš - 01.09.2020. Pārnākot mājās, attaisot burciņu gandrīz noģību no smakas. Uzreiz sapratu, ka ikri ir bojāti un sapuvuši. Protams, čeku nepaņēmu, bet nestrīdēšos dēļ 9 eiro. Tomēr, aicinu tādu pārtiku maximā nepirkt... : (

A A* 21.02.2020

Maxima - Vilšanās sajūtu radoši pārtikas produkti

Vilšanās sajūtu radoši pārtikas produkti Pēc smagas darba dienas vakarā dodos iepirkumu ceļojumos uz veikalu "Maxima" ar vienu vienīgu mērķi- nopirkt bietes sātīgām vakariņām. Un ko es sagaidu? Neko diez labu, teikšu jums tā! Dārzeņu sadaļā uz plaukta sulīgās bietes ir aizstātas ar veciem, sausiem, vilšanās radošiem bumbuļiem. Bietēm nav paredzēts izskatīties pēc kartupeļu pakaļdarinājuma! Tas ir nepieņemami, nekavējoties ir nepieciešams kaut ko darīt lietas labā!

D Dace Ozola 21.02.2020