www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana

Maxima - Slikta apkalpošana

Sveiki? Šajā maksima eju ļoti bieži. Bet attieksme vienkārši drausmīga īpaši pievērsta sievietei vārda ļesa kura liek preces zālē pajautājot viņai kur atrodas kādā prece ar tādu naidu viņa un dusmām parāda kur prece atrodas un tā jau nau pirmā reize nu kur var būt tāds nelaipns cilvēks? Tiešām nesmuka attieksme pret pircēju!? Zālē pat dzirdēts ka viņa bļaustās uz citiem darbiniekiem!? Es uzskatu ka tas nau normāli? !?

08.02.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.02.2023

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā Maxima veikalā un kad ir notikusi šī situācija.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

Velvetpopstar 08.02.2023

Tā ir, ka darbā pieņem psiholoģiski nestabilus cilvēkus, cieš visi.

L laukmane6 08.02.2023

Pastrādā pati(s),redzesim kādi būsiet, kas jūs iedomajaties ka jūsu vietā jums mute viss jaieliek,pakustinat pakalas,tad visu atradisiet,bet nevis sava neizdariba vainot kādu

Un kādēļ tad ir domāti konsultanti? Zāles darbinieki tieši tam ir domāti, lai KONSULTĒTU pircējus. Palasiet Maximas mājas lapā pie vakancēm kas ir jādara Maximas darbiniekiem 😉

I IdiotuMekletajs 08.02.2023

Zāles darbinieki nav nekādi info centri, vajag kaut ko atrast, pastaigājies. Dievs kājas tev ir devis tieši šādam pielietojumam

Palasiet Maximas mājas lapā kādi ir zāles darbinieku pienākumi. Viens no zāles darbinieka pienākumiem - konsultēt pircējus. 😉

Good Intentions 08.02.2023

Ļoti bieži iepērcies šajā veikalā, bet nezini kur joprojām produkti atrodās?

Viņa var kaut 10x dienā nezināt kur kas atrodas, zāles darbinieka pienākums- konsultēt klientus, ja ar nerviem nav labi, nav jāstrādā klientu apkalpošanā.

Good Intentions 08.02.2023

Paprasīji un pārādīja, kas varbūt viņai tev vel japaklanās?

J Jekaterin1995 08.02.2023

Gadas arī tā.

S sannas 08.02.2023

Kāpēc jātraucē cilvēkam strādāt?
Vari iedomāties cik tādu "regulāro ", bet neko nespējīgo pircēju ir dienas laikā?
Katram darbiniekam ir savi pienākumi, kas ir jāizdara savā darbā laikā. Kamēr katru nespējīgo aizved kur vajag, vakars klāt un rājiens no vadības, ka lēni strādā.
Nekad nevienā veikalā neuzbāžos cilvēkiem, kas tur strādā. Es atnācu pēc precēm, es pati viņas meklēju, nevienam nav pienākums man visu padot rokā.

Tad kāpēc visiem darbiniekiem kuri strādā klientu apkalpošanas sfērā,viens no pienākumiem ir konsultēt klientus? Tad jau visos veikalos, ja vajag kādu info-meklē pats? Priekškam tad ir tie zāles darbinieki un konsultanti? Viņiem Maximas mājas lapā ir norādīti darba pienākumi un viens no tiem ir klientu konsultēšana.

Good Intentions 10.02.2023

Tādā darba vietā, kur tevi eksplotē ir grūti saglabāt labsajūtu un vel lai nervi paliktu kārtībā jebkurā gadijumā parādija, bet tagad jau klientam ģīmis nepatīk.

Labdien ! Jelgavas Maxima Katoļu ielā - iegāju ar mazu bērnu nopirkt mantiņas...pie bērnu kases piegājām un kasiere blonda ap 50...gadi ( vārdu nerādīja)- mantas nevis nolika , bet mētāja... un uzreiz sāka apkalpot nākamo pircēju un viņa produktus meta virsū mantām...aizrādīju , bet viņa uzvedās tā , ka jutos neērti bērna priekšā( 6.gadi)...tas nu gan nav normāli ...ja negrib apkalpot pircējus , lai iet grīdas mazgāt ! Nākamajā dienā šo kasieri neredzēju...

Good Intentions 11.02.2023

Apšaubu, ka mētāja. Gara rinda? Efektīvs darbinieks! Aizdomas, ka jūsu mantas arī neatradās tām piemērotā vietā.

B Biruta Krilova 11.02.2023

Grūti spriest, kuram taisnība. Mums Jēkabpils lielajā Maximā gan vienmēr visu var pajautāt. Pie kasēm arī nekad nekādu incidentu arī nav bijis. Smaida pircēji un arī pārdevējas. Augļu kvalitāte gan reizēm nav diezkāda, bet ko atved to tirgo. Nepatīk, nepērc.

Y YandexTaxi 11.02.2023

Es uzskatu, ja ir tik slikta gramatika, tad sūdzība ir jāatceļ! "Nau" te ko vairāk piebilst. 🤭

2 22412178 11.02.2023

Alūksnē un Gulbenē vienmēr Maxima ir forši un laba attieksme ir un ja kaut ko jāatrod steidzami vienmēr parāda kurā vietā stāv un pardēvejas vispār foršas

S sannas 11.02.2023

Kāpēc jābāž iekšā savi bērni? Veikals vainīgs, ka ar bērnu atnāci? "Я же мать!"
Kāpēc vispār līdi pie bērnu kases, uz 6 gadiem tā kase neattiecas , tevi vispār varēja neapkalpot.
Jā tik vāji nervi, nevajag vairoties .