www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Maxima veikalā strādā ļoti neadekvāts apsargs. Lkedz iespēju veikala telpās apmeklēt tualeti, apsaukājas, kad velējos noskaidrot viņa identitāti - pagrūda. Šobrīd bail šī apsarga dēļ apmeklēt veikalu. Veikalā ir tikai maksas tualete, iespējams samainīt sīknaudu veikals nepiedāvā, bankomāta nav. Apsargs un pārdevēja nepiedāvā risinājumu un neadekvāti izturas. Maxima uz sūdzībām nereaģē. Ļoti slikts serviss.

09.02.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 16.02.2023

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Saņemot Jūsu vēstuli par apsardzes darbinieka rīcību, informējām Drošības departamenta direktoru. Kā informēja apsardzes firmas pārstāvis, ar atbildīgo darbinieku tika veiktas pārrunas par šo konkrēto situāciju.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies sadarbības partnera apsardzes firmas vārdā par sagādātajām neērtībām un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

D

C Cilvēks16 09.02.2023

Ja nezinājāt, lielveikalos ir aizliegts mainīt naudu.

D Dana 123356 09.02.2023

Jūs nezinājāt, ka cilvēki iet uz tualeti?

C Cilvēks16 09.02.2023

Maxima tualete nav privātā darbinieku tualete
Manuprāt, maxima darbinieki grib strādāt, nevis pēc 3 paskaidrojuma, ka tiek mainīta nauda, tiek pārsūtīti strādāt zālē, vai atlaisti.. Nākat strādāt, maxima vairākumā piedāvā vakances..

D Dana 123356 09.02.2023

Pirmkārt, gramatika- draugs te redzu nav vairāk par trim klasēm. Redzu, ka maximā strādājat, tur jūsu īstā vieta!

C Cilvēks16 09.02.2023

Diemžēl, esmu beidzis vidējo izglītību.. Tieši Jums, varētu būt pat 1 klases līmenis. Kā var nezināt, ka tualete nav privātā.. Kas Jums, sūdzības tekstā par vārdu - Lkedz 🤣🤣🤣🤣 Nu, nav Jums pelēko šūniņu..

R RXX 10.02.2023

Labāk nebūtu runājusi, inteliģentā, kad pašai komatu trūkst. 😀

Velvetpopstar 09.02.2023

Izmanto dabas tualeti vai vienmēr līdzi nēsā sīknaudu un problēmas nebūs.

D Dana 123356 09.02.2023

Dabas tualeti pilsētā? Interesants ierosinājums. Visi te no nez kurienes, kur tas škiet ok. Es tomēr inteliģenta esmu.

I IdiotuMekletajs 09.02.2023

Palasot jūsu ''gudrās'' atbildes man nākas secināt ka jūsu galvā nav ne kripatiņas inteliģences.

S sannas 09.02.2023

Inteliģenti cilvēki neraksta sūdzības tāpēc vien, ka makā nav 20 centu monēta. Tā nav kasieru problēma, ja jums sagribējās pačurāt ārpus mājām. Veikala noteikumi aizliedz jebkādu naudas mainīšanu. Kasieris dēļ tādiem čurātājiem ,dēļ savas labas sirds, pēc tam raksta paskaidrojumus vadībai.

Velvetpopstar 09.02.2023

Tas par to dabas tualeti bija domāts sarkasms, ja Jūs vispār zināt kas tas ir.