MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

509
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Bojājums

Bojājums Labdien! Nopirku šovakar cūkgaļu vakuma iepakojumā ar akciju. Termiņš 28.07, šodien 26.07. Bet atverot iepakojumu konstatēju, ka gaļa ļoti nejauki smako. Nomazgāju un uzvārīju, bet maximā vairs gaļas izstrādājumus vairs nepirkšu. Šī jau bija trešā reize, pirmā bija vista, otrās cūkgaļas ribiņas, bet tagad cūkgaļa. Acīmredzot ir nepareizas uzglabāšanas vaina. Liels fui! Patstāvīgais pircējs.

B Bandiniece 26.07.2020

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien Talsos maxima stāvu Rinda esmu 3. Stāvu pie svaigam zivim. Sieviete kas strāda pie gaļas mani nepamana ok, cilvēciska kļūda visu saprotu sieviete jav tā sktaida un laipni apkalpo. Bet par cik man jāsteidzas pieeju pie sievietes kas ari strādā pie vitrīnas bet pie sieriem es viņai saku:, sveiki es loti atvainojos bet vai jūs nevarētu nogriezt lasi" viņa vienkārši paskatijas uz gaļas meiteni un dusmīgi acirta tur ir meitene stāvi Rinda lai viņa griez.

Maxima - Cilvēku maldināšana

Cilvēku maldināšana Šodien iepērkoties mežaparka maximā, Rusova ielā 1, biju vīlusies cenu norādē. Aveņu tomātiem uzlikta akcijas Cena 1,15 eur kg, pie kases norāda cenu 1,66 eur kg. Vēršoties informācijas centrā ar jautājumu kāpēc pie kases ir cita Cena, darbiniece nemācēja to izskaidrot, varbūtība, ka nevarot paspēt nomainīt Cenas. Rezultātā, tomātus nenopirku, uzskatu, ka šī veikala rīcība ir ļoti negodīga, cilvēku maldinoša. Pēc šāda gadījuma zūd uzticība un vēlme šī uzņēmuma veikalos iepirkties.

A AijaKD 21.07.2020

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Krapjas akropoles maxima ne pa jokam, zivju nodaļa iesvera laša steikus, kasē Cena x2, ja vel butu ta vienreiz gadijumu skaits man vienam jau merams desmitos kad tieku apkrapts: (dabuju atgriesties veikala un stavet Rinda pie informacijas lai atgutu naudu, kas interesanti nopirkt par tadu cenu ka noradits nevareja, interesanti ka gaja parejiem karumniekiem kas pirka šos steikus pardeveja nespeja svert, virietis pirms manis nopirka 3,5 kg

M maksimapis 21.07.2020
Komentāri 7 Veikali

Maxima - Обман

Обман Третий раз наглый обман на лицо! Впихивают в общую сумму не покупаемый товар! Моя ошибка что не проверил на кассе) .. Но это не повод обманывать! При чем даже не извиняются... Мол сам виноват а я продолжу вас дурить... Люди! Не верьте кассирам.. Проверяйте чеки и приобретенный товар!

P porjadok 20.07.2020
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Просрочка

Просрочка Сегодня 18.07.2020 купил вино в магазине maxima. Дома заметил что оно давно просроченной. К сожалению чек не сохранился. Примите меры. Адрес магазина Ogre vidus prospekts 1. Надеюсь что никто не пострадает от этого продукта и не мешало чтобы в этот магазин пришла проверка чтобы проверить сроки реализации товаров.

Maxima - Slikta attieksme

Slikta attieksme Labdien. Ja jūs kadreiz būsiet spiesti stradat maxima, tikai ne Jelgavas maxima "pilsētas pasāža". Tur vada istais tirāns, kurai ir pilnīgi pie pakaļas uz saviem darbiniekiem, viņa ir gatava savas peļņas del izspiest no cilvēkiem pedejie speki. Bedigas pārdevējas pēc garas mainas, vakaros spiesti skraidit pa piecam nodaļam, no zivim uz tortem, no tortem uz svaigu gaļu. Direktorei dazreiz ir teikts, ka tāda ritma ir loti gruti stradat, bet vina zin tikai vienu atbildi: " pati iz izlemusi te...

A Aaaa63 15.07.2020
Komentāri 2 Veikali

Maxima xx - Slikta attieksme pret zāles darbiniekiem

Slikta attieksme pret zāles darbiniekiem Lūdzu informēt visus kas grib aiziet strādāt uz veikalu maximaxx, kas atrodas rēzeknē, par sliktu attieksmi pret zāles darbiniekiem. Saskaņā ar likumu pārtraukumam ir jābūt 1 stunda, tomēr atļauj tikai 20 minūtes paēst, nevairāk, ja vairāk tad bļauj virsū, neskatoties uz to ka strādāsi 40 minūtes par velti. Neredz nemaz darbinieka centības, pazemo. Var piespiest strādāt divās maiņās par dienu.

Maxima - Garas rindas pie kases

Garas rindas pie kases Te Alūksnē ir lielā maxima uz pils ielas un mazā maxima. Adresi mazajai maximai nezinu. Man daudz tuvāk ir mazā maxima, tāpēc eju uz turieni. Pēdèjā laikā šinī mazajā maxima Alūksne strādā tikai viena kase un sastājas milzīgas Rindas. Ļoti ilgi jāgaida pat ar niecīgu pirkumu. Neviens nekādus tur 2 metrus starp cilvēkiem neievēro, jo Rinda vijās un ir gara. Cilvēku daudz un ilgi jāstāv un jāgaida kamēr vienīgais kasieris apkalpo. Pašapkalpošanās te nav. Ļoti neērta sistēma vai arī veikala...

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Paldies, kasierei Vitai par palīdzību un sirsnību. Viņa redzēja ka esmu pensionāre un beidzot manu pirkumu izkāpa no kases un palīdzēja salikt maisiņā. Kad viņai pateicos viņa atbildēja nav par ko un nāciet vēl šeit mēs visas palīdzam. Maxima lepojieties ar to ka tik neizsakāmi sirsnīga jauna sieviete pie jums strādā. Noteikti iešu uz šo veikalu vēl.

Maxima - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Labdien! Šodien pulksten 8:40 nebija iespēja iegādāties sabiedriskā transporta biļeti. Par cik kasierim darba laika sākums ir pl.10:00 un vecākais kasieris vai atbildīgā persona kases zonā darbā ierodas pl.11:00. Ja pircējam nav iespēja,kad nepieciešams iegādāties sabiedriskā transporta biļeti,tad varbūt nevajag tādu pakalpojumu piedāvāt.

R Regita 08.07.2020
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Nejauka apkalpošana.

Nejauka apkalpošana. Šodien 21: 38 iepirkos veikalā maxima, pie kases vēlejos uzzināt, cik naudiņas man ir uz kartes. Apkalpoja pārdevēja rūta, nepateica ne sveiki, uzrunāja uz “tu” un ļoti nejauki. Iedevu kartiņu, lai apskatās, pretī man pateica, lai pati lieku. Pēc šādas apkalpošanas, vairs nav garastāvoklis un nav vēlme apmeklēt šo veikalu!

M Maija8878 06.07.2020
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Slikta pardeveja

Slikta pardeveja Nicgales iela X maximā Pašapkalpošanas kases pārdeveja Larisa vienmēr ir neapmierinata jau 4 reizi saboja garstavokli katru reizi savs iemesls kam piekasities beigas man izradas taisniba un pardeveja pat neatvainojas par sagadatajam neertibam

A Anzelika 05.07.2020

Maxima - Slikta prece

Slikta prece Ļoti slikti arbūzi šogad maksimā. Jau otro reizi (pēdējo reizi vakar) Rīgas maksimā tā teikt 'iegrābjos' nopērkot vesalu arbūzu, fiziski tas ir pa pusei zaļš. Pēc visādām tautu metodēm izklausījās un izskatījās ka būs ok, bet nekā! Gatavā puse ar ir cieta un jūt ka zaļa. Kaut kā jau noēdu to sarkano pusi, jo žēl 4-6€ izmest vienkārši miskastē. Protams katru arbūzu veikals nevar pārbaudīt, bet varbūt laiks šķirties no piegādātāja. Jo acīmredzot man negadījās vienīgais puszaļais auglis ja tas atkārtojas. Turpmāk pirkšu tikai sagrieztās pusītes. Vismaz redzi un zini ko pērc.

L looneylv 02.07.2020
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien iepērkoties veikalā maxima k. Ulmaņa gatve 88 A, gāju pakaļ smalkmaizītēm un ieraudzīju ka viena no darbiniecēm fasējot maizītes stāv un laiza savus pirkstus, izvelkot no mutes pirkstus pat siekalas stiepās līdzi🤮un tanī pašā brīdī ņēma maizīti un palika maisiņā. Pretīgi. Jūs vispār sekojiet līdzi kā jūsu darbinieki strādā.

V Vita 02.07.2020

Maxima - Slikt serviss

Slikt serviss Apkalposana ir ljoti slikta,darbinieki visi igni.nemak atbildet uz uzdoto jautajumu.kasieri ir nepieklajigi un nemak apkalpot klientus! Runa t ar klientiem nemak,neapmierinati.un ta nau pirma reize! Aprunajaties ar saviem darbiniekiem velreiz par klientu apkalposanu! Nepatikams serviss.

A Alise98 30.06.2020

Maxima - Ļoti bieži nestrādā eskalators

Ļoti bieži nestrādā eskalators Lielajā Valmieras maximā ļoti bieži nestrādā eskalators. Tehniskas problēmas zīmīte un viss... Jeb taupa elektrību. Tādējādi nav iespējams novietot auto pazemes stāvlaukumā, jo ar iepirkšanās ratiem līdz auto netikt... Lūgums painteresēties par šo problēmu. Karstā laikā šo iespēju gribētos izmantot.

K kawenna 25.06.2020

Maxima - Gatavais šašļiks

Gatavais šašļiks Šodien slokas ielas lielajā maximā nopirktais maxima gatavotais sveramais cūkgaļas šašļiks pēc izcepšanas uz mangāla nav ēdams, tāda sajūta, ka maxima paņēmusi gaļu kura metama ārā un pārtaisīJusi pa šašļika gaļu. Baigais ieberziens mums sanācis.

Maxima/ Dzelzavas 6a, Rīga - Игнорирование законов Лр.

Игнорирование законов Лр. В разгар пандемии и объявленной Чс в стране, я одним субботним вечером закупалась в максиме на Дзелзавас - 6А В Пурвциемсе. Народу было мало. Я, соблюдая все дистанции, уже приблизилась к кассиру, выложила из тележки на ленту продукты и ожидала приглашение кассира. Кассир и стоявший с ней охранник в это время весело общались с другим молодым человеком. Этот молодой человек решил что-то купить, зашел в зал через соседнюю неработавшую кассу, взял товар и направился к этой же кассирше, отталкивая...

A Alika2020 22.06.2020
Komentāri 1

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Вчера мой муж решил зайти в максиму на mukusalas 73, купить ребёнку какую-нибудь игрушку. Зашёл в отдел, взял игрушку и пошёл на кассу. Кассир и говорит, что не может продать игрушку, поскольку она без штрихкода. Муж спросил как быть, что делать? Кассир нагло ответила, мол, идите на инфо кассу и зовите кассира или старшего смены. Вопрос.. Это входит в обязанности покупателя или кассира? Для чего тогда на каждой кассе либо звоночек, либо телефон?