MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

509
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Čeks

Čeks Kas notiek ar informācijas atspoguļošanu čekos? Neko nevar saprast, jāskaita ar kalkulatoru. «maxima» čeki pārvēršas lasāmvielā redakcijā vērsās limbažniece Anna, kura ir sašutusi par salīdzinoši nesen maxima veikalos ieviesto jauno kārtību, kā čekā tiek atspoguļots pirkums. Protams, atlaides preču iegādei ir patīkamas, un gan jau daudzi tieši to dēļ apmeklē šī tirdzniecības tīkla tirgotavas, tomēr jaunievedums, viņasprāt, apgrūtina gan pircējus, gan pārdevējus. Https://www.auseklis.lv/raksti/raksti/maxima-ceki-parversas-lasamviela

M marija1 02.09.2020

Maxima - Гнилые арбузы

Гнилые арбузы В магазине торгуют гнилыми, забродившими арбузами. С виду многие, хотя не все, выглядят нормально, но внутри прокисшие. Также многие уже внешне выглядят испорченными, поэтому возможно вся партия такая. Скорее всего они были заморожены. Не рекомендую там покупать. Деньги вернули.

Maxima - Nav bezglutēna produkcijas

Nav bezglutēna produkcijas Kāpēc Jekabpils Maximas veikalos nav pieejams bezglutēna produkcija. Ir tikai pieejama maize, milti, makaroni (kuri vārot izjūk) galetes, sāļie kliņģerīši. Brīnos kad vēl tie ir. Mans bērns, kad es eju uz veikalu arī vēlas lai es viņam nopērku cepumus. Bet nav ko pirkt, jo te nav. Tomēr celiakija nav izredzēto kaite. Bērns vēlas arī pilnvērtīgi dzīvot. Uz Rīgu reāli nevaram aizbraukt, kur piedāvājums ir plašāks. Bet to jaunumu cepumi ar šokolādes glazūtu jau varētu ielikt veikala plauktā. Kāpēc neatlabstat slimos bērnus ar celiakiju. Tue arī vēlas kaut ko gardu.

Maxima - Šķietami nocenotu preču pārdošana bez norādītās atlaides

Šķietami nocenotu preču pārdošana bez norādītās atlaides Labdien, regulāri iepērkos veikalā Kastrānes ielā 14, ne vienmēr, taču esmu ievērojis faktu, ka nocenotās preces diemžēl tiek pārdotas par iepriekšējo cenu, bez nocenojuma. Esmu ievērojs šo jau reizes 3-4 pēdējo dažu mēnešu laikā, pieļauju, ka esmu ievērojis ne vienmēr. Protams, tas it kā ir sīkums, kura dēļ noteikti nepalikšu trūcīgāks, taču pats fakts rada aizdomas, turklāt pieļauju, ka daudziem cilvēkiem šis patiesi ir būtiski. Pievienoju foto no šodienas pirkuma..

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, vēlētos saprast kāda funkcija ir kasēm, kas paredzēta vecākiem ar bērniem, un grūtniecēm. Kā arī, kpc cita pilsētas maxima šī funkciju Pilda, bet Saldū ne. Ja cita veikalā kasiere, piesaka pārējiem kad grūtniecēm un vecākiem ar bērniem ir priekšroka, tad Saldū tā pavisam noteikti nav, ne vienu pašu reizi, vai tiešām man pašai katru reizi ir jākliedz, kad varbūt tomēr apkalpos pa priekšu.

P Pircejsxxx 24.08.2020
Komentāri 10 Veikali

Maxima - Bojāti produkti

Bojāti produkti Jau kuri reizi ejot pēc dārzeņiem viņi ir sapuvuši ar redzamiem bojājumiem visur apkārt lido mušiņas aizrādot kasierei atbilde bija ja es pateikšu, bet nekas nav mainījies joprojām. Pēc bildes varbūt nav tik traki. Bet smaka un mušiņas vnk bija kaut kas. Kur ir jūsu svaigie augļi un dārzeņi ka skandināt reklāmā. Tāda sajūta kad uzskatāt cilvēkus par lopiem kuriem jāeed kadi veci dārzeņi

T Tā nevar 23.08.2020

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Dobeles Maximā, Baznīcas Ielā 14, pašapkalpošanās kasēs, pārdevēja nav atsaucīga! Ar maz zināšanām par sortimentu kas atrodas veikalā. Uz jautājumiem par preci, nezin, ko teikt! Kad ar lūgumu, es kā pircējs, lūdzu aiziet pie kases paskaitīties, vai tāda prece tur ir vai nav, tad tik piecēlās un aizgāja, kopā ar otru pārdevēju kas sēdēja kasē, smējās! Un teica man kā, pircējai atnāc un tad pārārdi!

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Katru dienu Maxima Xx Rēzeknē pērku pusīti arbūza. 17. 08 iegāju pēc arbūza pusisu nebija pajautāju zāles darbiniecei Natālijai tā saka uz mani bļaut arbūzus nau kam griezt. Būs tik pēc stundas. Vai tad Maxima Xx nau brīvu menedžeru kas sagrieztu arbūzus?

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Nopirkot preci izrādas ka kaste ir tukša. Izsaucot galveno menedžeri man atteica mainīt preci pateicot ka nevar pieradit vai es pats neesmu iztukšojis iepakojumu. Padoms, perkot kaut ko tc maximā esat droši un pārbaudiet iepakojuma saturu, šim veikala tīklam nedrīkst uzticēties. Tā pat viņa man pateica ka jāpārbaud produktu termiņu uz plauktiem un t. T. Un tam līdzīgs. Priekš sevīm es nolēmu ka mēģināšu atturēties no šī veikala apmeklējumiem, jo vairs tam neuzticos

I Igors 16.08.2020
Komentāri 9 Veikali

Maxima - Нет товара

Нет товара Мне 72 года. По рекламе я выбираю, что хотела бы приобрести. И на протяжение лет 3. Это уже просто абсурд. Никогда нет товара который в газете. Может он есть, но заказывают в маленьких количествах. Приходится ехать в город. Почему в городской максиме все всегда есть. А на Целтнеку всегда пусто.

Maxima - Vājprātīgi, augstprātīgi darbinieki

Vājprātīgi, augstprātīgi darbinieki Gribēju izteikt gan sūdzību, gan pateikt mīļu paldies. Šodien iegājām Rusova 1 Maxima veikalā, vēlējāmies nopirkt 15kg kartupeļu meklējām cilvēku kurš mums varētu palīdzēt jo zālē nekur nebija maisi ar kartupeļiem, piegājām pie meitenes, kas netālu no dārzeņu nodaļas lika cepumus viņa pateica, ka nesaprot neko no tā, bet sameklēs cilvēku, kas, to izdarīs meitene devās cik noprotams noliktavā, lai kādu pasauktu pēc brīža iznāk vīrietis (iespējams darbinieks) jo nebija viņam nekādu atpazīšana...

Maxima - Rupjš menedžeris

Rupjš menedžeris Viena no veikala menedžerēm, Larisa pateica man: "идите в задницу". Bērnu rati traucēja viņai strādāt, bet mans bērns 1.7 gadi stāvēja priekšā ratiem. Pabīdot manus ratus viņa pagrūda ne stipri manu bērnu. Es viņai pateicu, ka tā un tā notika. Uz ko saņēmu: "es negrūdu jūsu bērnu". "jā, negrūdāt, bet nākamreiz uzmanīgāk skatieties". "идите в задницу"

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Šodien iepirktos Ķekava Maxima 02.08.2020 vēlos pateikt lielu paldies Ķekavas Maxima zāles darbiniekiem kuri palīdz, parādā... Un paprasa vai kaut ko nevajag palīdzēt un vēlos lielu paldies pateikt Ķekavas Maxima Kasieritei - jaunai meitenei, pozitīva, smaidīga, un vienmēr laipna.. Šī kasiere sēž 1. Kase.

Maxima - Slikts servis un rupjie darbinieki

Slikts servis un rupjie darbinieki Vakar 31. Julija pl. 8.05 iegāju veikala nopirkt gaļu. Un plaukti bija tukši. Šodien 1. Augusta pl. 13.15 atkal iegāju veikala pēc produktiem. Pigāju pie gaļas plauktiem un viņi atkal bija tukši. Uz jautājumu kad bus izlikta gaļa, darbinieks atbildēja kautkad. Tada attieksme jau apnika.

A Anna 01.08.2020
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Es esmu neapmierināta par maximas servisu, tāpēc ka: 1. Informācijas kase nestrādā, jo vai nu kasiere nav vai viņa ir ļoti aizņemta ar darbiem, tādejādi ir bloķēta pieeja cigarešu iegādei; 2. Kādu gadu pie maizes izstrādājumiem ož ļoti nepatīkami pēc vecas gaļas/puvuma/beigtas žurkas. Tāpat katru dienu eju uz šo veikalu, bet drīz plānoju vairs neapmeklēt, ja turpināsies veikala darbs ar minētajām problēmām. 😡

A Agita Ozola 01.08.2020
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Darbinieki

Darbinieki Maxima tikai vēl pāris niecīgus mēnešus atpakaļ plātījās, ka ceļ algas darbiniekiem... Un atrada variantu, nesamazinot darba slodzī, samazināt darba algu. Un kurš var ticēt tādam Trockinam, ko viņš te gvelž ar rakstiem soc vietnē par maximu...

T Totino 31.07.2020
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Nepareiza cena

Nepareiza cena Šodien Valmieras maxima nopirku vistas fileju nocenotu. Cena uz paciņas bija vienai 0.60eiro otrā mazlietiņ dārgāka. Atnākot mājās un pārbaudīt čeku secināju kā galā pārdota par dārgāku cenu un pat dārgāk nekā pirms nocenošanas. Pielikumā foto ar čeku un kartītēm. Uz veikalu nebija iespējams doties jo dzīvoju ārpus Valmieras.

Maxima - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Imeni kasira, ne znaju. No za poslednie 2-3 goda. Incidenti toljko s nej. Neskoljko raz, probivala, boljshe chem bilo. Nikogda ne izvenjalasj. Zdachu davala iesli nalichnie menjshe, bivalo Cena na cenniki odna, v kasse drugaja, ustraivala shou hodjat zdesj raznie, priljudno! A ocheredj stoit. Kak minimum 2-3 raza neslo spirtnim konkretno. Eto vsjo poslednii paru let. Segodnja vecherom pokupaju produktu, pochti uze 22: 00. Predidushih kasir vsjo podskazala, na shto segodnja otlichnaja Cena...

Maxima - Saindēšanās

Saindēšanās Paldies maxima xx par svaigajiem salātiem, kura noveda pie saindēšanās, pie tam ne vienam cilvēkam, bet visai ģimenei! Izskatījās tik gardi salatiņi (kāpostu ar svaigajiem gurķiem, rasolu, siera salāti un krašķu salāti) . Tagad visa ģimene jūsu salātu dēļ guļ slimnīcā.

š Šodienas 30.07.2020

Maxima - Krāpšana

Krāpšana 28.07.2020 iegādājāmies cāļa fileju it kā par akciju 3.99 uz iepakojuma Cena par 577g.2.30e, bet čekā 4.38. Preci iegādājāmies Alūksnē Ojāra Vācieša iela 12. Mājās paskatījāmies, ka akcija bija citas firmas filejai, bet kāpēc uz iepakojuma nepareiza uzlīme un novietoti iepakojumi pie akcijas precēm?

P Piķis 29.07.2020
Komentāri 1 Veikali