www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Labdien, vēlējos šodien iegādāties kartupeļus Maximas veikalā Talsos, protams visi maisi sakrauti kaudze un ciet. Pajautāju apkopējai lai pasauc kādu darbinieku lai atgriež vaļā. Tad nu atnāca pati laipnākā pārdevēja pēdiņās. Jautāju kā lai dabū vaļā? Un viņa atgrieza un pateica šitā. Tad es atbildēju, es atvainojos bet uz veikalu nažus līdzi neņemu. Tad viņa ejot prom nobļāvas ka jums rokas ir. Abas ar apkopējas palikam stāvot ar mītiem vaļā. Apkopēja tik atbildēja tā arī medz gadīties. 😠

Papildināts Donna123 17.08.2023

Man vienkarši nebija ar ko atrisinat,jo pardeveja iegaja noliktava

17.08.2023

D

S sannas 17.08.2023

Bērns esi? Tie maisi ir tik vājā tīklā , ka nekādu nazi tur nevajag, ar vienu roku var pārplēst. Ja maisi būs vaļā, tad ja kāds gribēs ņemt visu maisu, iesāktā maisa kartupeļi būs visi pa grīdu. Diemžēl tādā sabiedrībā dzīvojam.