www.sudzibas.lv MAXIMA Darbinieka attieksme pret klientu

Maxima - Darbinieka attieksme pret klientu

Darbiniece vārdā jūlija (ar melniem matiem un brillēs) rupji atbildēja uz lūgumu palīdzēt man atrast preci, kuru nekur neredzēju, jo tajā brīdī viņa sēdēja telefonā. Atbilde skanēja šādi: "es šobrīd esmu aizņemta, paprasiet kādam citam"...
Laikam iztraucēju viņai ar kādu sarakstīties. Pēc tam gāju garām vēlreiz, redzēju ka tā pati jūlija runā pa telefonu, laikam ar to viņa darba laikā ir ļoti aizņemta, kā rezultāta pie viņas pieiet klāt ko prasīt ir bezjēdzīgi.

23.08.2023

Tallinnā vai Viļņā?

S sannas 23.08.2023

Esi pārliecināta, ka lietoja savu privāto telefonu privātām lietām? Neienāca prātā, ka darbiniecei bija rokās darba telefons un viņa veica preču atlikumu pārbaudi, korekciju veikalā? Starp citu, šis atskaites jānodod noteiktā laikā. Pareizi pateica, ja pati neatrodi, jautā kādam, kas nav aizņemts.

Visticamāk, viņa vērsusies pie vecākās maiņas vai darbinieka, kurš veica auditu par preču pieejamību. Lai preces pietiktu ne tikai šobrīd, bet arī vēlāk vai pat rīt!

Mīļā! Vai piekritīsiet savā darbā mazgāt grīdas? Nē? Bet kāpēc? Tu neesi brīva?

M Mēnesis 24.08.2023

Kā maksā,tā strādā